Bábiky, domčeky

Bábiky, domčeky

Bábiky, domčekyBábiky, domčeky

Ktoré dievča by sa rado nehralo s bábikami? Ponúkame vám široký výber modelov pre deti už od 3 rokov aj s kompletnou výbavou. Máme najkrajšie bábiky pre dievčatá, či už hovoriace, s vlasmi na česanie, realistické a so vzhľadom ako živé, ale aj retro a moderné, malé aj veľké, do domčeka aj látkové. Samozrejmosťou je kompletný sortiment, či už ide o domček, nábytok, oblečenie alebo aj detský kočík pre bábiky. Vyberte si z našej ponuky!

Ktoré sú najkrajšie? Realistické, retro aj do domčeka

Hľadáte moderné bábiky pre dievčatá? Alebo skôr látkové či háčkované v retro štýle? Alebo realistické a to aj ako bábätko pre deti do 3 rokov na hranie sa? Máme všetko, stačí si len vybrať model podľa seba. Nájdete u nás menšie aj väčšie bábiky, s viacerými štýlmi oblečenia a doplnkov, princezné, gazdinky, modelky, kaderníčky aj mamičky.

Ponúkame klasické bábiky, ale aj tie látkové, ktoré môžu byť v sete s inými postavičkami. Nájdete u nás tiež realistické bábiky v rôznej veľkosti a prevedení, ktoré pôsobia ako živé, pričom môžu byť vybavené zvukovými funkciami vrátane rozprávania.

Štandardné aj hrajúce bábiky sú ohybné, viete ich obliekať do rôznych šiat, dá sa s nimi hrať na rôzne profesie a povolania a podporujú kreativitu a motoriku detí.

Ak si zvolíte bábiky s domčekom, získate kompletný set s nábytkom a doplnkami. Nájdete u nás veľký výber domčekov s bábikami aj ďalšími postavičkami, 1, 2 aj 3 poschodové sety, niektoré domčeky si vie dieťa zložiť aj v štýle DYI, iné sú presne dané, prípadne sú z drevených častíc. Výhodou kompletov je nekonečné spektrum možností hrania sa!

Čo tak veľké bábiky s vlasmi na česanie? Vyberte si!

Hrá sa vaša dcéra rada na kadernícky salón alebo kozmetiku? Čo to tak skúsiť s bábikami s vlasmi na česanie! Ide o špeciálne veľké bábiky, ktoré majú česacie hlavy s vlasmi, ktoré svojou dĺžkou a prevedením pripomínajú tie ľudské. Aké realistické, že?

Ak ide o bábiky s vlasmi na česanie, nájdete u nás:

 • Moderné aj retro česacie hlavy rôznej veľkosti, vrátane veľkých, ktoré sú určené na česanie a vyčesávanie, kde má dieťa veľký výber tvorby rôznych účesov.
 • Celé bábiky s realistickým vzhľadom, ktoré majú dlhé vlasy a tak je možné ich pestré tvarovanie, viaceré modely obsahujú aj alternatívne náhradné parochne.
 • Kompletné sety bábik a kozmetických či kaderníckych potrieb, vďaka ktorým môže vaša dcérka dať bábike nový účes každý deň či každý týždeň.
 • Bábiky spolu s kompletom kaderníckeho alebo kozmetického salónu s vymeniteľnými vlasmi a oblečením, môžete k nim dokúpiť aj rôzne doplnky.

Okrem toho máme aj široký sortiment príslušenstva a výbavy pre hranie sa na kadernícky salón alebo kaderníctvo. Pre malé aj veľké parádnice ponúkame celé beauty sety, detské sady na pletenie vrkočov, kozmetické kufríky, detské kabelky a komplety hrebeňov a kief na česanie vlasov. Tie môžu využiť nielen na bábike, ale tiež na sebe!

Česacie hlavyČesacie hlavy
BabikyBabiky
Beauty sety pre dievčatáBeauty sety pre dievčatá

Máme aj domčeky, nábytok, oblečenie a kočíky pre bábiky

Aké by to bolo hranie sa pre dievčatá a malé princezné, ak by bábiky nemali ďalšiu výbavu? To je aj dôvod, prečo u nás nájdete domčeky, oblečenie alebo nábytok.

Tu sú najobľúbenejšie doplnky a výbava k bábikám:

Oblečenie pre bábikyOblečenie pre bábiky

Oblečenie: Šaty, klobúky, módne doplnky, topánky aj rôzne oblečenie každého druhu a štýlu, pre bábiky máme široký sortiment doplnkov a výbavy na každú príležitosť. Dávame si záležať na bohatom výbere tak, aby bolo každé dievča bez ohľadu na vek spokojné. Chce obliecť svoju bábiku ako princeznú alebo ako Wednesday? Žiadny problém!

Domčeky pre bábikyDomčeky pre bábiky

Domčeky: Spoločne s bábikami, ale aj samostatne bez nich, máme veľký výber domčekov pre ne na hranie sa. Menšie aj väčšie, v mestskom, vidieckom aj princeznovskom štýle, dokonca aj ako farmy alebo ako luxusné vily, domčeky pre bábiky v našej ponuke majú nekonečné možnosti využitia. Máme aj drevené pre tých najmenších!

Nábytok pre bábikyNábytok pre bábiky

Nábytok: Okrem domčekov a celých kompletov ponúkame aj samostatný nábytok a výbavu pre malé aj veľké bábiky. Kolíska, kočík, kuchynka či výbava pre hranie sa na mamičku? Áno, aj to nájdete v našom sortimente, stačí si len vybrať konkrétny model, farbu a dizajn a máte skvelý darček na Vianoce, k narodeninám alebo meninám.

Porcelánové, handrové, starožitné aj hovoriace bábiky

Nielen pre deti od 3 rokov, ale aj pre tie staršie, máme veľký sortiment rôznych modelov bábik a to vrátane netradičných modelov v retro a starožitnom štýle.

Čoraz väčšiu popularitu majú napríklad porcelánové, retro alebo starožitné bábiky, ktoré prinášajú prémiovú kvalitu v spojení s netradičným dizajnom, ktorý len tak v bežnom obchode dnes nenájdete. Populárne sú aj handrové bábiky, kde sa kladie dôraz na detaily prevedenia, napríklad vlasy, oči, úsmev alebo možnosť výmeny šiat.

K modernejším modelom v našej ponuke potom patria bábiky so zvukovými funkciami. Môže ísť o jednoduchšie bábiky s hlasovými funkciami pozdravov pre najmenších, ale aj o lepšie modely s prehrávaní hudby alebo zvukovými reakciami na podnety

Bez ohľadu na to, akú bábiku, domček k nej či inú výbavu si zvolíte, máme komplexnú ponuku od lacnejších po prémiové a to v modernom aj retro prevedení. Nájdete u nás viaceré overené značky, napríklad Family House, FunPlay, ISO, Kaiyue, Kik, Kruzzel, TFY a Torch. Teraz už stačí len vhodná príležitosť a ideálny darček pre vašu dcérku je na svete!

Items 1-12 z 21

Strana
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam
 1. TFY 6522 Drevený domček kaviareň pre bábiky
  -26%
  TFY 6522 Drevený domček kaviareň pre bábiky
  Bežná cena 25,90 € Špeciálna cena 19,18 € 15,98 €
 2. Family House FH4682 Rozkladací domček pre bábiky s príslušenstvom, 12ks
  -19%
  Family House FH4682 Rozkladací domček pre bábiky s príslušenstvom, 12ks
  Bežná cena 20,69 € Špeciálna cena 16,69 € 13,91 €
 3. Family House FH4644 Rozkladací domček pre bábiky s príslušenstvom, 18ks
  -18%
  Family House FH4644 Rozkladací domček pre bábiky s príslušenstvom, 18ks
  Bežná cena 45,49 € Špeciálna cena 37,49 € 31,24 €
 4. ISO 6079 Skladací domček pre bábiky
  -3%
  ISO 6079 Skladací domček pre bábiky
  Bežná cena 26,90 € Špeciálna cena 26,19 € 21,82 €
 5. FunPlay FP-6484 Drevený domček pre bábiky s LED svetlom, 70 cm, ružový
  -20%
  FunPlay FP-6484 Drevený domček pre bábiky s LED svetlom, 70 cm, ružový
  Bežná cena 111,90 € Špeciálna cena 89,90 € 74,92 €
 6. FunPlay 7467 ANGELES Bábika, hlava na česanie a líčenie, 20cm
  -34%
  FunPlay 7467 ANGELES Bábika, hlava na česanie a líčenie, 20cm
  Bežná cena 15,09 € Špeciálna cena 9,89 € 8,24 €

Items 1-12 z 21

Strana
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam