HomePRO Pás-5m RGB LED pásik vodeodolný 60 SMD5050/m, 14.4W/m, IP65

HomePRO Pás-5m RGB LED pásik vodeodolný 60 SMD5050/m, 14.4W/m, IP65

led pasy, led pasik, rgb led pas

HomePRO Sada-5m RGB LED pásik vodeodolný 60 SMD5050/m, 14.4W/m, IP65 + zdroj + RGB ovládač

HomePRO Sada-5m RGB LED pásik vodeodolný 54 SMD3528/m, 4.8W/m, IP65 + zdroj + RGB ovládač


RGB LED pás – súprava, dĺžka 5m, 54x3528 SMD 4,8W/m, 12V, 20000h, farebné svetlo, 4 farebné módy, 120°, vodeodolný - krytie IP65, A+, s napájacím zdrojom, s RGB ovládačom, šírka 10mm. Obsahuje červenú, zelenú a modrú LED diódu.

Bežná cena 15,12 € Špeciálna cena 10,90 € 9,08 €
Dostupné

môžete mať 24.07.2024

Nákup po telefóne:+421 949 000 570

So svetelným LED pásom HomePRO bude atmosféra vašej miestnosti o poznanie príťažlivejšia. Môžete zútulniť či zvýrazniť akúkoľvek časť vášho domu či obchodu pri minimálnej spotrebe elektrickej energie.

Pásik sa ľahko aplikuje a doslova rozžiari zrkadlá, tmavé chodby, schody, čelá postelí alebo kuchynskú linku. Záleží len od vašej fantázie, ktorý priestor chcete oživiť a dodať mu tak jedinečné čaro. Taktiež ho možno akokoľvek tvarovať a ohýbať.

Obsahuje červenú, zelenú a modrú LED diódu za sebou, ich kombináciou svietenia vznikajú úžasné farby.

Pomocou diaľkového ovládača je možnosť prepínania medzi farbami a 4 farebnými štýlmi. Snímač (čidlo) RGB prijímača musí byť viditeľné pre diaľkový ovládač.

Vhodné len ako dekoratívne osvetlenie na max. 10-12 hodín sústavného svietenia.

Životnosť pásu je až 20 000 hodín, t.j. 15 rokov pri 4 hodinách svietenia denne, 365 dní v roku.

Upozornenie: Pri častom zapínaní a na dlhšie doby (viac ako 30 minút) a taktiež dosiahnutie dlhšej životnosti je nutnosť chladenia pomocou hliníkového profilu.

VYUŽITIE:

 • nasvietenie sadrokartónových podhladov
 • osvetlenie výkladov, reklám, políc, akvárií, schodov
 • dekorácia interiéru automobilov
 • osvetlenie barov, reštaurácií, kaviarní, hotelov
 • vhodné ako dizajnové osvetlenie

Poznámka: LED 3528SMD – sú samostatné farebné diódy. Farba: RGB (možnosť meniť farby), každá tretia dióda má svoju farbu R-červená, G-zelená, B-modrá, tj., pri zvolení napr. červenej farby na ovládači svieti každá tretia dióda, zvolením farebného odtieňa sa rozsvietia rôznou intenzitou jednotlivé diódy. Tento LED pás nesvieti bielym svetlom.

Obsah balenia:

1x 5m RGB LED pás

1x napájací adaptér

1x riadiaca jednotka

1x diaľkový ovládač

Kľúčové vlastnosti:

 • Dĺžka 5 metrov – možno krátiť každých 16 cm
 • Možno ľubovoľne tvarovať a ohýbať
 • Vodeodolný
 • Kvalitné LED čipy so životnosťou 20 000 hodín
 • Rozžiari akýkoľvek priestor
 • Minimálna spotreba elektrickej energie
 • S napájacím zdrojom a príslušenstvom

Parametre a špecifikácie:

Výrobca: HomePRO

Dĺžka: 5 m

Šírka 10mm

Zdroj svetla: 3528 SMD

Hustota LED: 54 LED/m

Počet LED: 270ks

Zdroj svetla (celý LED pásik): 3528 x 270 SMD / 5m

Spotreba: 4,8 W / 1m

Spotreba (celý LED pásik): 24W / 5m

Trieda vodotesnosti: IP65 = vodeodolný, je zaliaty v silikóne

Trieda energetickej účinnosti: A+

Napájacie napätie: 12V DC

Farba svetla: RGB

Pozn: Farba: RGB (možnosť meniť farby),  každá tretia dióda má svoju farbu R-červená, G-zelená, B-modrá, tj., pri zvolení napr. červenej farby na ovládači svieti každá tretia dióda, zvolením farebného odtieňa sa rozsvietia rôznou intenzitou jednotlivé diódy. Tento LED pás nesvieti bielym svetlom.  

Zdroj: 230V - 12V/2A

Deliteľnosť: každých 16cm/9LED

Stmievateľnosť: áno (s pomocou vhodného stmievača)

Uhol svietenia: 120°

Montáž: Lepiaca páska značky 3M

LED pás -  návod a inštalácia.

LED pásik je vďaka svojej konštrukcii veľmi dobre ohybný a výborne sa tak hodí pre osvetlenie i takých miest, kde by iné zdroje svetla neuspeli už len kvôli svojej veľkosti. Pásiky sú štandardne vybavené samolepiacou páskou pre rýchlu a jednoduchú montáž.

V prípade opakovaného použitia pásika po odlepení a premiestnení na iné miesto, môžete pásik opätovne prilepiť napríklad pomocou novej samolepiacej pásky.

Plochy na prilepenie pásika musia byť odmastené a zbavené všetkých nečistôt. Na nerovný povrch alebo povrch kde by lepiaci pás nemusel držať, odporúčame podlepiť LED pás Mamutom alebo silikónom. LED pás musí byť celý prilepený, aby nedošlo k prehriatiu, následnému poškodeniu a strate záruky. Pásik môžete pripevniť aj pomocou silikónových alebo plastových svoriek. Tieto majú otvory pre skrutku alebo klinček.  Iným spôsobom je nalepiť LED pásik do hliníkového profilu, ktorý potom pomocou hliníkovej príchytky  prichytíte k podkladu. Výhodou tohto riešenia je okrem iného aj to, že hliníková lišta pôsobí aj ako chladič a predlžuje tak životnosť LED pásikov. Zároveň vďaka difúzoru ktorý prekrýva LED pásik dosiahneme efekt jednoliatosti svetla. Lišta je v neposlednom rade vzhľadovo efektnejšie riešenie.

Pripojenie pásika: pri celom balení (5m) pásika, je už koniec pásika priamo z výroby opatrený zaliatymi vodičmi, čo umožňuje jeho jednoduché a rýchle pripojenie k napájaciemu zdroju. Ak budete deliť pásik a na vzniknuté kúsky pásika nepoužijete pripájacie konektory, ale ich budete pripájať pomocou spájkovania, vzniknutý spájkovaný spoj je vhodné zaizolovať. Môžete k tomu použiť napríklad zmršťovaciu bužírku alebo silikón. Na spájanie pásikov môžete použiť aj konektory.

Delenie pásika: LED pásky je možné strihať obyčajnými nožnicami. Pásky je však nutné strihať iba na vyznačených miestach. Tieto miesta rozpoznáme podľa symbolu nožníc alebo toho že sa tu nachádzajú napájací plôšky. Tie potom slúžia k napájaniu celého odstrihnutého pásika.

Napájanie LED pásika: LED pásik je napájaný 12V napätím. Neodporúčame používať iné ako špeciálne LED zdroje. Keďže je intenzita svitu LED diód závislá na pretekajúcom prúde, je vždy nutné použiť špeciálne napájacie zdroje so stabilizovaným výstupom.

Parametre a špecifikácia

Parametre
Druhpásiky
FarbaRGB
ZnačkaHomePRO
Parametre
Druhpásiky
FarbaRGB
ZnačkaHomePRO
Napíšte vašu recenziu
Hodnotíte:HomePRO Sada-5m RGB LED pásik vodeodolný 54 SMD3528/m, 4.8W/m, IP65 + zdroj + RGB ovládač
V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
Otázky môžu pridať len registrovaní zákazníci