AudioS J1016 Transmitter FM, bezdrôtový prehrávač s LCD displejom pre MP3, iPod, iPhone, MP3, WMA

AudioS J1016 Transmitter FM, bezdrôtový prehrávač s LCD displejom pre iPod iPad iPhone 6 5S 5C 5 4S 4 Samsung Galaxy S3 S4 Note HTC Sony LG Blackberry Nokia Motorola, MP3 / MP4 prehrávače iných audio zariadení. Vďaka displeju budete mať vždy prehľad o aktuálnej skladbe alebo frekvenciu rádia. Tento model je vybavený prijímačom rádiových vĺn FM s 206 kanálmi. Napájanie je veľmi jednoduché, stačí ho zastrčiť do zástrčky na zapaľovač.
Kód: 68635
EAN: 1010001050019

Dostupnosť: odosielame do týždňa

Bežná cena: 12,49 €

Akciová cena 9,99 €

Cena pre Vás:
Popis produktu
Detaily

AudioS J1016 Transmitter FM, bezdrôtový prehrávač s LCD displejom, prúd hudby z akéhokoľvek hudobného prehrávača alebo telefónu či vo vašom domove alebo v aute. Vysiela na FM kanálov 88.1 MHz - 107,9 MHz, 0,1 MHz, Hands-free telefonovanie funkcie vám ponúka väčšie bezpečie a pohodlie pri jazde na ceste. Zariadenie umožňuje prehrávanie skladieb z pamäťových kariet alebo USB disku. Napájanie je veľmi jednoduché cez USB kábel.

FM transmitter alebo FM vysielač je užitočné zariadenie pre každého, kto radi počúvate hudbu. Vďaka FM vysielaču nepotrebujete najmodernejšie rádio na prehrávanie vašich obľúbených mp3 skladieb. Stačí toto zariadenie zapojiť, navoliť v zariadení zhodnú frekvenciu s frekvenciou rádia a v reproduktoroch sa vám budú šíriť vaše obľúbené piesne. Všetko funguje vďaka rádiovým vlnám. Jediné čo je potrebné, aby sa zhodovali frekvencie vysielača (FM transmitter) a prijímača (rádia, telefónu). 
Zariadenie obsahuje vlastný mikrofón  a batériu, je napájané priamo cez USB kábel. Uskutočňované a prijímané hovory sa Vám automaticky prenesú cez FM vysielač do reproduktorov vo Vašom dome alebo aute alebo na ulici. Bezdrôtový FM vysielač je vybavený veľkým podsvieteným LCD displejom.

Obsah balenia: - Bluetooth FM transmitter, USB konektor

Parametre a špecifikácie:

Typ: Transmitter

Model: J1016

Výrobca: AudioS

Farba: čierne

Rozmery vysielača: 6 x 1 x 2 cm

Hmotnosť: 0,06 kg

FM rozsah: 87,5 - 108 MHz (celkom 206 kanálov)

Frekvenčný odozva: 35 Hz - 20 kHz

Podporované súborové formáty: MP3, WMA.

Napájanie: 12-24V USB konektor

Krajina pôvodu: Čína

Ďalšie informácie
Ďalšie informácie
Farba čierna
Materiál Nie
Krajina pôvodu Čína
Recenzie
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete: AudioS J1016 Transmitter FM, bezdrôtový prehrávač s LCD displejom pre MP3, iPod, iPhone, MP3, WMA
Štítky produktu
Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').