ROYALTY LINE RL-MP36M, 36 cm

Mramorová panvica na grilovanie ROYALTY LINE RL-MP36M. Mramorový povrch je vyrobený ekologicky šetrným spôsobom, takže vaše potraviny zostanú plné vitamínov a živín. Silikónové žiaruvzdorné odnímateľné rukoväte pekáča zaisťujú bezpečnú manipuláciu s pekáčom. Pekáč je vhodný na všetky typy sporákov aj pre umývanie v umývačke riadu. V panviciach Royalty Line žiadnu kyselinu PFOA nenájdete!
Kód: 74780
EAN: 8722000416821

Dostupnosť: Na sklade

44,90 €
Cena pre Vás:
Popis produktu
Detaily

Mramorová panvica na grilovanie ROYALTY LINE RL-MP36M, vďaka jeho mramorovému povrchu ušetríte aj peniaze za energie, ako aj čas, ktorý trávite v kuchyni. Vďaka vynikajúcej tepelnej vodivosti sa teplo rozprestrie po celej ploche  panvice rovnomerne a rýchlejšie. Mramorový povrch je vyrobený ekologicky šetrným spôsobom, takže vaše potraviny zostanú plné vitamínov a živín. Môžete piecť, čo chcete, a to aj bez oleja alebo iných tukov.

Výhodou je aj možnosť panvicu jednoducho vložiť do rúry a pokrm zapiecť. V panviciach Royalty Line žiadnu kyselinu PFOA nenájdete! Čo je PFOA? PFOA je lepidlo, ktoré slúžia na pripevnenie povrchovej vrstvy, vedľajším účinkom je vplyv na endokrinné žľazy a pravdepodobne aj karcinogénne účinky. Táto látka sa uvoľňuje pri zahrievaní pri vysokých teplotách. Pred zaobstaraním najmä panvy je dobré skontrolovať, aby táto látka v materiáli nebola použitá.

Silikónové žiaruvzdorné rukoväte panvice na grilovanie zaisťujú bezpečnú manipuláciu, navyše sú ľahko odnímateľné. Použite mramorovú panvicu Royalty Line na pečenie mäsa, rýb, zeleniny, syra a oveľa viac, bez toho aby ste ich museli skladať do nepohodlných panvíc. Je tiež ideálny na servírovanie, jedlo v ňom môžete servírovať priamo na stôl, čo môže zapôsobiť na Vašich hostí veľmi efektne.

Kľúčové vlastnosti:

  • Mramorová panvica
  • Vhodná na indukčný šporák
  • Odnímateľné rukoväte
  • Jednoduchá údržba
  • Stačí len kvapka oleja
  • Produkt šetrný k životnému prostrediu

Parametre a špecifikácie:

Typ: Grilovací pekáč

Model: RL-MP36M

Výrobca: ROYALTY LINE

Materiál: Mramor, hliník, silikón

Farba: čierna

Rozmery: 36 cm

Hmotnosť: 1,767 kg

Požadované vlastnosti: Elektrický ohrev, Indukčný ohrev, Plynový ohrev

Ďalšie informácie
Ďalšie informácie
Farba čierna
Materiál hliník, mramorový povrch
Krajina pôvodu Čína
Recenzie
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete: ROYALTY LINE RL-MP36M, 36 cm
Štítky produktu
Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').