Peterhof PH-25343-32 Duálna grilovacia panvica, 32x24x7cm

Duálna grilovacia panvica, Peterhof PH-25343-32, 32x24x7cm je nenahraditeľná v kuchyni i na spoločenských akciách. Vyrobená z liatiny hliníka. Má granitový, odolný povrch. 2x ergonomická rukoväť. Obidve dna indukčné. Vhodná je pre všetky zdroje varenia vrátane indukcie. Uľahčite si grilovanie mäsa, zeleniny a spríjemnite si prípravu jedál s touto originálnou panvicou.
Kód: 73771
EAN: 4895170321040

Dostupnosť: Na sklade

37,49 €
Cena pre Vás:
Popis produktu
Detaily

Duálna grilovacia panvica, Peterhof PH-25343-32, 32x24x7cm je nenahraditeľná v kuchyni, na gril párty  i na spoločenských akciách. Je vyrobená z latiny hliníka. Má granitový, odolný povrch. Má dve ergonomické rukoväte, ktoré oceníte pri práci z panvicou. Na rukovätiach je umiestnený magnet pre lepšie uzatvorenie a otáčanie panvice Obidve dna indukčné. Vnútorná vrstva je vrúbkovaná, čo umožňuje grilovanie, varenie s nízkym obsahom tuku a zabraňuje lepeniu a prichytávaniu potravín. Veľmi ľahká údržba panvice. Vhodná je pre všetky zdroje varenia vrátane indukcie. Obidve dna sú indukčné.  Uľahčite si grilovanie mäsa, zeleniny a spríjemnite si prípravu jedál s touto originálnou duálnou panvicou.

 

Obsah balenia:

1x duálna grilovacia panvica

 

Kľúčové vlastnosti:

  • Duálna grilovacia panvica
  • Granitový, odolný povrch
  • Ergonomická rukoväť 2x
  • Magnet na rukovätiach
  • Vrúbkovaná spodná vrstva
  • Ľahká údržba panvice
  • Všetky zdroje varenia vrátane indukcie
  • Dlhá životnosť
  • Moderný dizajn

Návod na čistenie a starostlivosť:

Panvicu opláchnite čistou vodou a dôkladne osušte. Nikdy nepoužívajte na čistenie prípravky na umývanie kuchynského riadu. Pred prvým použitím naneste na povrch panvice rastlinný olej a pomaly predhrejte. Začnite na nízkej teplote a pomaly teplotu zvyšujte. Ako náhle je olej predhriaty môžete začať variť. Po ukončení varenia očistite panvicu nylónovou stierkou a horúcou vodou. Po umývaní ihneď panvicu osušte a naneste ľahký povlak oleja na jej povrch, nedovoľte aby bola liatina vyschnutá. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Vždy dbajte na správny postup údržby panvice. Týmto spôsobom zabránite možnému zhrdzaveniu liatiny. Následky spôsobené nesprávnym zaobchádzaním nemôžu byť predmetom reklamácie. Pamätajte, že rukoväť sa zahrieva v rúre aj na sporáku, preto vždy používajte kuchynské rukavice aby ste predišli popáleniu.

 

Parametre a špecifikácie:

Model: PH-25343-32

Druh: duálna grilovacia panvica

Rozmery balenia: 32x24x7cm

Hmotnosť balenia:2.174 kg

Farba: čierna

Krajina pôvodu: Čína

Ďalšie informácie
Ďalšie informácie
Farba čierna
Materiál liatina hliníka
Krajina pôvodu Čína
Recenzie
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete: Peterhof PH-25343-32 Duálna grilovacia panvica, 32x24x7cm
Štítky produktu
Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').