Blaumann BL-1086B Mramorová panvica 28cm, hnedá

Špičková panvica s nepriľnavým granitovým povrchom, priemer 28cm, objem 2,8L, vyrobená z prírodných materiálov, vysoko kvalitné a odolné liate hliníkové telo, efektívny rozvod tepla, varenie i s malým množstvom tuku, odolnosť voči vysokým teplotám, vhodná na všetky typy sporákov - indukčný, sklo - keramický, elektrický, plynový a halogénový.
Kód: 67742
EAN: 5999056757738

Dostupnosť: odosielame do 10 dní

Bežná cena: 29,99 €

Akciová cena 23,99 €

Cena pre Vás:
Popis produktu
Detaily

Panvica Blaumann BL-1086Bs granitovým povrchom z dizajnovej rady Beige Saphire line, jevyrobená z prírodných materiálov. Pevné, vysoko kvalitné liate hliníkové s  5 vrstvovým dnom (3-násobná mramorová vrstva, vrstva hliníka a vrstva nehrdzavejúcej ocele) zaručuje rovnomerné rozmiestnenie tepla, pokrmy sa nepripália, ale ani nezhoria, pričom vy môžete variť s minimálnym množstvom tuku a energie. Nepriľnavý mramorový vnútorný povrch pre varenie aj diétnych jedál  s malým množstvom tuku. Odolnosť granitového povrchu voči vysokým teplotám a mechanickému poškodeniu. Vhodná na všetky typy platní - indukčné, sklokeramické, elektrické platničky, plynové sporáky aj halogén. Nové vyhotovenie indukčného dna, pre "FULL TURBO" podporu. Až 35% úspora energie! Ergonomický tvarovaná  silikónová protišmyková rukoväť, ktorá pri správnom používaní nikdy nepáli. Vhodná pre použitie v trúbe, do 170°C teplovzdušná, 200°C klasická.

Kľúčové vlastnosti:

  • nepriľnavý mramorový povrch
  • kvalitné liate hliníkové telo
  • efektívny rozvod tepla
  • odolnosť voči vysokým teplotám
  • vhodná na všetky typy sporákov
  • ergonomické protišmyková rukoväť

Parametre a špecifikácie:

Hmotnosť: 1,12 kg

Rozmery: 28 cm

Materiál: hliníkové telo

Povrch: mramor - granit

Farba: hnedá

Model: BL-1086B

Výrobca: Blaumann

Tip sporáku: Indukcia, Plyn, Elektrika, Sklokeramický, Halogén

Vhodné do umývačky riadu: ÁNO

Rady pred používaním riadu:

Nepoužívať v teplovzdušnej rúre nad 170°C alebo na grilovacej mreži, prázdnu nádobu nepredhrievať, nevystavovať vnútornú vrstvu kontaktu s ostrými kovovými kuchynskými predmetmi ( vidličky a nože ), nenechávať prázdny riad na horúcom horáku alebo vo vyhriatej rúre, rukoväte držte mimo dosahu horákov. Ihneď po varení položte riad na teplovzdorný povrch a nechajte ho vychladnúť. Neochladzujte ho v horúcom stave studenou vodou.

Čistenie a starostlivosť:

Riad riadne vyčistite neagresívnym umývacím prostriedkom, v ideálnom prípade použite jemné čistenie prostriedky určené pre povrchy s nepriľnavou povrchovou úpravou. Náš riad sme navrhli tak, aby vám poskytol maximálny úžitok s minimálnou námahou. Riad stačí umývať v teplej vode s čistiacim prostriedkom.

Ďalšie informácie
Ďalšie informácie
Farba hnedá
Materiál hliník
Krajina pôvodu Čína
Recenzie
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete: Blaumann BL-1086B Mramorová panvica 28cm, hnedá
Štítky produktu
Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').