Doprava zadarmo: Pri objednávke nad 49,99 € máte od nás dopravu úplne ZADARMO.

HomeDelux HD-12134 Mramorová panvica 28cm, grafitová

Prémiová značka HomeDelux, panvica s 28cm priemerom, materiál liaty hliník, tvrdý a veľmi odolný Non-stick nepriľnavý mramorový - granitový povrch, ergonomická protišmyková rúčka Soft Touch, vhodné do umývačky riadu, vhodné na všetky typy sporákov vrátane indukcie, ZADARMO filcová prekládka - podložka.
Kód: 67808
EAN: 5901531108614

Dostupnosť: odosielame do týždňa

Bežná cena: 35,99 €

Akciová cena 25,99 €

Cena pre Vás:
Popis produktu
Detaily

Panvice HomeDelux HD-12134 zo série LAVA STONE majú unikátny nepriľnavý mramorový povrch, ktorý pôsobí ako prírodný neleštený kameň, vďaka čomu prepečie pokrmy rovnomerne, bez pripaľovania a so zachovaním prirodzenej chute a živín a to len s použitím minimálneho množstva oleja. Zároveň je veľmi odolný voči poškrabaniu a poškodeniu. Exkluzívne panvice s najodolnejším  granitovým povrchom od značky HomeDelux, pre rýchlu prípravu vašich obľúbených pochúťok. 

Panvice HomeDelux zo série LAVA STONE majú unikátny zvrásnený nepriľnavý mramorový povrch, ktorý pôsobí ako prírodný neleštený kameň, vďaka čomu prepečie pokrmy rovnomerne, bez pripaľovania a so zachovaním prirodzenej chute a živín a to len s použitím minimálneho množstva oleja. Zároveň je veľmi odolný voči poškrabaniu a poškodeniu. 

Telo panvice je vyrobené z masívnej zliatiny hliníka a má povrchovú úpravu granit. Táto povrchová úprava je v podstate teflón obohatený o prvky žuly, čím získa vyššiu tvrdosť. Je tvrdší ako obyčajný teflón, ale zároveň si zachováva jeho výhody, neprihára a dobre distribuuje teplo. Spája výhody liatiny a teflónových nádob, zároveň má jeho výhody, je oveľa odolnejší voči poškriabaniu, dokonca až 4krát odolnejší ako keramický povrch.  Ergonomická protišmyková rúčka Soft Touch, je potiahnutá najkvalitnejším silikónom, ktorý nikdy nepáli.

Tieto panvice sú vhodné pre všetky typy sporákov, elektrický, indukčný, sklokeramický, plynový a halogénový. Sú vhodné do umývačky riadu. Granitové panvice sú extrémne odolné voči poškriabaniu. Umožňujú vyprážanie s minimálnym množstvom tuku, pretože panvica sa zohrieva rovnomerne ako kameň a trvalo vydáva teplo po celom povrchu.

Kľúčové vlastnosti:

 • Prémiová značka HomeDelux
 • ZADARMO filcová prekládka - podložka
 • Hravo pripravíte vaše obľúbené pochúťky
 • Atraktívny a moderný dizajn
 • Veľmi rýchly ohrev potravín s dlhou udržiavacou teplotou
 • Vyrobené zo zliatiny hliníka s mramorovým povrchom
 • Zdravé varenie s minimálnym množstvom tuku a vody, uchováva potravinám ich prirodzenú chuť a vitamíny
 • Rukoväť a držadlo pokrievky potiahnuté protišmykovým silikónom, ktorý nikdy nepáli
 • Akutermické tepelné dno výborne udržuje teplo
 • Hrúbka steny je 4,5 mm
 • Odolná voči teplotným šokom
 • Vhodná do umývačky riadu
 • Vhodná pre všetky typy sporákov: elektrický, indukčný, sklokeramický, plynový a halogénový             

Čistenie a starostlivosť: Pred prvým varením umyte riady v horúcej vode so saponátom a dôkladne opláchnite. Zostatky nečistôt môžete odstrániť hubkou alebo umelým kartáčom. Nepoužívajte na povrchu žiadne drsné prípravky (piesky, apod.). Môže dôjsť k zmene farby používaním pri vysokých teplotách alebo vytvorenie škvŕn (v závislosti od druhu sporáku), ktoré neovplyvňujú funkčnosť a zdravotnú nezávadnosť riadu, nie sú chybou a nemôžu byť dôvodom reklamácie. Nikdy nenechajte riady prehriať, nepoužívajte dlhodobo naprázdno, aby nedošlo k poškodeniu.

Parametre a špecifikácie:

Typ: Panvica

Model: HD-12134

Výrobca: HomeDelux

Priemer panvice: 28 cm

Farba: Grafitová

Rozmery balenia: 28,5 x 4 x 8 cm

Povrch: Granit, Mramor, Marble

Ohrev: Plyn, Sklokeramika, Indukcia, Elektrické platne, Halogén 

Materiál: Hliník

Hmotnosť: 1,26 kg

Krajina pôvodu: China

Ďalšie informácie
Ďalšie informácie
Farba grafitová
Materiál hliník
Krajina pôvodu Čína
Recenzie
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete: HomeDelux HD-12134 Mramorová panvica 28cm, grafitová
Štítky produktu
Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').