-17%

SHED PAL, S-4906 Vysávač na chlpy pre psov a mačky, plastový 20x7cm, šedý

Vysávač na chlpy pre psov a mačky značky SHED PAL, rozmery d x š:20x7cm. Vysávač na chlpy je ideálny na vysatie nadbytočných chĺpkov. Jemne masíruje a zároveň odsáva chlpy do nádoby takže pri strihaní už nebudete mať neporiadok. Vysávač nie je hlučný, neťahá srsť, vyrobený z vysokokvalitného plastu, ľahká údržba. Napájanie na 3 tužkové batérie (nie sú súčasťou balenia).
Kód: 69314
EAN: 8590042074906

Dostupnosť: odosielame do 10 dní

Bežná cena: 7,79 €

Akciová cena 6,49 €

Cena pre Vás:
Popis produktu
Detaily

Vysávač na chlpy pre psov a mačky značky SHED PAL, S-4906 rozmery d x š: 20 x 7cm nádoba: 10,5cm. Vysávač je vhodný pre dlhú aj krátku srsť Vášho zvieratka. Odstraňuje nadbytočné chlpy jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Jemné odsávanie zbavuje psíka nadbytočných chlpov a zároveň psíkovi poskytuje príjemnú masáž. Tajomstvo spočíva vo výstupkoch ktoré zhromažďujú chlpy a srsť Vášho zvieratka zostáva čistá a lesklá. Nadbytočné chlpy sa zachytávajú v priesvitnej nádobe, ktorá sa dá ľahko odpojiť a vysypať.  Nezanecháva neporiadok. Možnosť odsávať aj chlpy z čalúnenia. Vaše zvieratko ho bude milovať. Napájanie na 3 tužkové baterky (nie sú súčasťou balenia). Jednoduchá údržba.

Návod:

Vysávač na chlpy pre psov a mačky značky SHED PAL je vhodný pre psov aj mačky. Vysávanie je pre zvieratko príjemné s zároveň mu poskytuje masáž . Vysávanie začína na hlave. Pri vysávaní dávame pozor na uši a oči. Postupne prejdeme na krk zvieratka. Spodnú časť hrudníka a brucho, vysávame jemne. Vysávanie ukončíme v zadných partiách zvieratka a na záver opatrne vysajeme chvost. Chlpy sa zachytia v nádobe, ktorú vysypeme a prepláchneme vodou.

Kľúčové vlastnosti:

  • tichý motor
  • šetrný ku pokožke
  • ideálny pre psov aj mačky
  • nezanecháva neporiadok

Parametre a špecifikácie:

Rozmery vysávača na chlpy pre psov a mačky d x š: 20x7cm, nádobka: 10,5cm

Hmotnosť: 0,19kg

Materiál: vysokokvalitný plast

Typ: SHED PAL vysávač na chlpy pre psov a mačky

Farba: šedá

Výrobca: SHED PAL

Model: S-4906

Návod, čistenie a starostlivosť:

Nepoužívajte na povrch žiadne drsné prípravky (piesky, apod.). Môže dôjsť k zmene farby používaním, čo je prirodzeným javom používania a nemôže byť predmetom reklamácie.

Ďalšie informácie
Ďalšie informácie
Farba šedá
Materiál vysokokvalitný plast
Krajina pôvodu Čína
Recenzie
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete: SHED PAL, S-4906 Vysávač na chlpy pre psov a mačky, plastový 20x7cm, šedý
Štítky produktu
Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').