-30%

Moller MR60103 Pumpa na kolesá, nožná

Pumpa na kolesá, nožná Moller MR60103. Vysokokvalitná pumpa robustnej konštrukcie pre pneumatiky, kolesá na bicykli, nafukovačky, lopty. Nožná pumpa, šikovný pomocník, pomocou ktorého nafúknete vaše kolesá do pár minút. Hadica je dlhá 50 cm. Tlakomer pre správny tlak v kolese. Balenie obsahuje 2 adaptéry.
Kód: 74910
EAN: 9999990005489

Dostupnosť: Na sklade

Bežná cena: 9,99 €

Akciová cena 6,99 €

Cena pre Vás:
Popis produktu
Detaily

Pumpa  na kolesá, nožná Moller MR60103. Vysokokvalitná pumpa robustnej konštrukcie pre pneumatiky, kolesá na bicykli, nafukovačky, lopty. Nožná pumpa, pomocou ktorej nafúknete vaše pneumatiky do pár minút. Pumpa je ideálna na cesty. Hadica má dĺžku 50 cm. Taktiež má tlakomer pre správny tlak v pneumatike. Pumpa má praktickú poistku, vďaka ktorej je v zloženom stave. Protišmyková podložka na pedáli zabraňuje šmýkaniu topánky pre pohodlné používanie. Balenie obsahuje 2 adaptéry. Kompaktný dizajn umožňuje jednoduché uloženie pumpy v automobile.

Využitie: hustenie pneumatík automobilov, pneumatík motocyklov, futbalových lôpt, basketbalových lôpt, pneumatík vozíkov, pneumatík kolies, horských bicyklov

Návod:

Pumpa na kolesá Moller MR60103 sa využíva na hustenie pneumatík automobilov, pneumatík motocyklov, futbalových lôpt, basketbalových lôpt, pneumatík vozíkov, pneumatík kolies, horských bicyklov. Nasadíte koncovku na hadicu. Odistíte háčik vďaka, ktorému je pumpa v zloženom stave. Adaptér na hadici zasuňte do ventila na kolese. Umiestnite ju na zem. Nohou zatláčajte na pogumovanú časť pumy.

Obsah balenia:

1 x Pumpa na kolesá

2 x Adaptér

Kľúčové vlastnosti:

  • Pumpa na kolesá, nožná
  • Tlakomer pre správny tlak
  • Balenie obsahuje 2 adaptéry
  • Nafúknete kolesá do pár minút
  • Ľahké používanie
  • Ideálna na cesty

Parametre a špecifikácia:

Výrobca: Moller

Dĺžka: 22 cm

Hmotnosť: 0,62 kg

Farba: červená

Model: MR60103

Rozmery: 22 x 8,5 cm

Ďalšie informácie
Ďalšie informácie
Farba červená
Materiál kov
Krajina pôvodu Čína
Recenzie
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete: Moller MR60103 Pumpa na kolesá, nožná
Štítky produktu
Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').