Internetový obchod TimeForYou.sk

Naša firma má dlhoročnú tradíciu na trhu už od roku 2005. Firma vznikla na základe potrieb zákazníkov a formovala sa do súčasnej podoby. Prvotne sa zaoberala predajom a distribúciou spodného prádla, pančúch, ponožiek a oblečenia.

Na základe požiadaviek klientov a pokroku doby, sme náš sortiment rozšírili o mnoho ďalších produktov, ktoré boli a sú na trhu žiadané. Postupne sme vytvorili nákupnú galériu s ponukou cca 18000ks produktov, ktorú doposiaľ už využilo cez 60 000 spokojných zákazníkov.

Jednoduchosť...

Postupne sa snažíme vylepšovať technológie predaja a tak Vám umožniť čo najjednoduchší a najspoľahlivejší servis.

V súčasnej dobe máme dostupné možnosti platenia ako PayPal, Internet banking, platba kartou či dobierka.

Na prepravu využívame najrýchlejšie a najspoľahlivejšie spoločnosti ako sú GLS, PPL, Česká a Slovenská pošta. Taktiež môžete využiť možnosť osobného odberu, na dvoch odberných miestach – Bratislava, Partizánske. Naším cieľom je spoľahlivý a rýchly servis do 24/48 hod (v prípade správnej voľby doručenia).

Naše výrobky môžete nájsť na rôznych porovnávačoch cien, ako je Heureka.sk, Heureka.cz...

Pohodlie...

Chceme, aby ste našli všetky naše produkty, o ktoré máte záujem. Preto sme našu komplexnú ponuku rozdelili na viac kategórii, aby bola Vaša cesta k hľadanému výrobku čo najpohodlnejšia a najrýchlejšia.Ciele...

Cieľom našej firmy sú spokojní zákazníci. Sortiment neustále rozširujeme o nové produkty, aby ste našli čo hľadáte a uspokojili potreby seba a svojej rodiny.

Trendom dnešnej doby sú nákupy online, čo utláča malé kamenné spoločnosti a tak je ťažké zohnať aj úplne bežné produkty. Naším cieľom je vyplniť túto medzeru na trhu a poskytnúť tovar každodennej potreby, ako aj tovar pre náročnejších klientov.Ďakujeme...

Sme otvorený novým návrhom a pripomienkam, aby sme pre Vás neustále zdokonaľovali servis.

Ďakujeme Vám, že ste s nami.