TFY No.8655 Kovové slamky strieborné, 10 ks

Kovové slamky TFY No.8655 sú eco-friendly. Z kvalitného kovu. S vrecúškom na uzatváranie. Na teplé, studené nápoje, smoothie atď. Na rôzne príležitosti. Pre dlhodobé používanie.
Kód: 75954
EAN: 5902802911919

Dostupnosť: Na sklade

8,99 €
Cena pre Vás:
Popis produktu
Detaily

Plastové slamky boli donedávna najčastejšie vyhadzovaným odpadom. V mnohých prípadoch sú náročným rozmarom. Barman ich pri každom nápoji pridáva viacmenej zo zvyku, často je to viac na hranie alebo dekoráciu ako za nejakým praktickým účelom. Preto sú kovové slamky ekologické a neovplyvňujú znečistenie životného prostredia. Každý malý krok vpred nás inšpiruje prispieť k ochrane životného prostredia.

Sada kovových slamiek eko je vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, čo poskytuje záruku na mnoho rokov používania.
Súprava obsahuje rovné aj zakrivené slamky, v závislosti od toho, kto aké preferuje, preto súprava splní očakávania každého. Ich použitie nezanecháva kovovú chuť a ich použitie je úplne bezpečné.

Môžete ich použiť pri pití teplých. Studených nápojov smoothie atď., fantázií sa medze predsa nekladú. Kovové slamky využijete aj pri rôznych spoločenských podujatiach.

Slamky sú zabalené v praktickom elegantnom vrecúšku so šnúrkou, čo umožňuje mať ich na jednom mieste a možnosť vzatia si ich so sebou na pole, na cestu, na párty, kdekoľvek chcete.

Čistenie: Možnosť umyť v umývačke riadu. Súčasťou súpravy je aj kefka, ktorá umožňuje pohodlné a dôkladné čistenie aj po kokteiloch!

Kľúčové vlastnosti:

  • Kovové slamky
  • Eco-friendly
  • Z vysoko kvalitného kovu
  • S vrecúškom na uzatváranie
  • Na teplé, studené nápoje, smoothie atď.
  • Na rôzne príležitosti -  oslavy, narodeniny, párty, svadby atď.
  • Pre dlhodobé používanie

Obsah balenia:

8x slamka (4 rovné, 4 zakrivené)

2x kefka na čistenie

1x vrecúško

Poznámka: 4 slamky sú rovné. 4 slamky sú zakrivené. Zakrivené slamky nepredstavujú vadu, produkt je tak vyrobený zámerne.

Parametre a špecifikácie:

Výrobca: TFY

Model: No.8655

Farba: strieborná

Materiál: nehrdzavejúca oceľ

Rozmery slamky: 21,5 c 0,8 cm (d x š)

Hmotnosť: 0.165 kg

Ďalšie informácie
Ďalšie informácie
Farba strieborná
Materiál nehrdzavejúca oceľ
Krajina pôvodu
Recenzie
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete: TFY No.8655 Kovové slamky strieborné, 10 ks
Štítky produktu
Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').