BeautyRelax HX-5880 Elektrostimulátor šije a ramien

Elektrostimulátor šije a ramien BeautyRelax HX-5880 stimuluje svaly elektrickými pulzy, čím dochádza k ich posilňovaniu. Využijete ho nielen k efektívnemu formovaniu postavy, ale aj pre účinnú masáž unaveného svalstva.
Kód: 73169

Dostupnosť: Na sklade

18,90 €
Cena pre Vás:
Popis produktu
Detaily

Princíp fungovania:

 Základom pohybu tela je kontrakcie svalov, ktoré dostávajú príkazy k činnosti prostredníctvom impulzov vysielané z mozgu. Pohybom sa svaly prirodzenou cestou posilňujú. Rovnakým spôsobom fungujú elektrostimulátory. Nahrádzajú impulz z mozgu a dajú svalu príkaz k aktivite. Elektrostimulátor sa skladá z dvoch častí - hlavnej ovládacej jednotky a nalepovacích elektród. Svaly pracujú presne na tých partiách, kam elektródy nalepíte. Na ovládacej jednotke si môžete ľahko nastaviť silu impulzov, ktorý sú od elektród cez pokožku prenášané k svalom. Silnejší impulzy slúžia k aktívnemu posilňovaniu svalstva. Jemnejšie naopak k ich uvoľneniu po fyzickej námahe. Model HX-5880 je 4 kanálový. Môžete teda využiť k aplikácii až štyri elektródy naraz.

 Možnosti použitia:

 Medzi najčastejšie používané časti tela pre aplikáciu patrí krk, ramená. Elektródy majú zo spodnej strany mäkkú pevnú hmotu pripomínajúce želatínu. Vďaka tomu drží presne tam, kde je nalepíte. Počas používania sa opotrebujú a časom je potrebné zakúpiť nové. Elektrostimulátor má skutočne široké možnosti využitia. Od podpory aktívneho tréningu športovca, cez celkovú svalovú regeneráciu. Svoje uplatnenie majú tiež pri rehabilitácii, kedy je potrebné ochabnuté svalstvo po dlhšom pobyte v nemocnici dostať späť do kondície. Pri správnom nastavení hodnôt impulzov môžete odstrániť svalovú bolesť.

 Kľúčové vlastnosti:

  •  unikátna technológia stimulácia svalov elektrickými impulzmi
  •  2 gélové elektródy súčasťou balenia
  •  možnosť nastavenia intenzity impulzov
  •  automatické vypnutie po 15 minútach
  •  nízka hmotnosť
  •  možnosť použitia na krku, ramenách
  •  možno použiť aj na príjemné uvoľnenie svalového napätia

Parametre a špecifikácia:

Typ: Masážny prístroj

Výrobca: Beauty Relax

Model: HX-5880

Napájanie: 2 x batérie AAA

Rozmery balenia: 22 x 22 x 5,5cm

Hmotnosť: 150 g

Určenie: Celé telo

Ďalšie informácie
Ďalšie informácie
Farba Nie
Materiál Nie
Krajina pôvodu Čína
Recenzie
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete: BeautyRelax HX-5880 Elektrostimulátor šije a ramien
Štítky produktu
Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').