Starostlivosť o vzduch

Starostlivosť o vzduch

Starostlivosť o vzduchStarostlivosť o vzduch

Osviežte svoju domácnosť s novou vôňou, dajte jej čerstvý vzduch alebo si zakúrte vždy, keď to budete potrebovať! Máme pre vás bohatý sortiment vzduchotechniky a produktov určených pre odsávanie, zvlhčovanie, ohrev a čistenie vzduchu. Nájdete u nás aj vonné oleje, teplomery, ventilátory, difuzéry, zvlhčovače, odvlhčovače, čističky či generátory ozónu. Pozrite si našu ponuku a vyberte si príslušenstvo, ktoré vám doma chýba!

Difuzéry aj vonné oleje na prevoňanie domácnosti

Čo spraví najlepší prvý dojem v byte, dome, na chate, v apartmáne alebo aj v kancelárii či pracovni? Áno, presne tak, vôňa! Ak by ste chceli svoj domov alebo kancelárske priestory prevoňať a dať im novú atmosféru, máme pre vás široký výber produktov práve s týmto určením. Môže ísť o vonné sviečky, vonné tyčinky, vonné oleje aj difuzéry.

To prvé je ideálne aj pre jednorazové spríjemnenie romantickej atmosféry, no ak by ste chceli niečo dlhšie, skúste radšej dlhé vonné tyčinky s aromatickým účinkom.

Vonné oleje z našej ponuky môžete používať samostatne aj do difuzérov. Máme rôzne druhy od levanduľových, cez jazmínové, s kvetinové s vôňou magnólie, ruže aj iných kvetov alebo kompletné sady, ktoré ponúkajú mix niekoľkých vôní a výhodnejšiu cenu.

Ako dlhodobé riešenie sa potom na prevoňanie domácnosti ponúkajú aroma difuzéry. Niektoré majú iba funkciu uvoľňovania vône, iné môžete využiť aj ako zvlhčovače vzduchu alebo aj ako ionizátor. Vyberte si z veľkého množstva dizajnov, veľkosti a tvarov, vrátane futuristického dizajnu, nájdete u nás aj modely s diaľkovým ovládaním.

LW-1152 Aroma difúzerLW-1152 Aroma difúzer
Vonný olej JasminVonný olej Jasmin
Vonný olej LavandeVonný olej Lavande
Zvlhčovač vzduchu 1612Zvlhčovač vzduchu 1612

Pre zahriatie aj osvieženie: ohrievače aj ventilátory

Súčasťou našej ponuky spotrebičov v rámci vzduchotechniky sú aj ventilátory a ohrievače. Tie prvé vám poslúžia najmä v lete, keď potrebujete jemným vánkom osviežiť a schladiť vzduch v miestnosti. Tie druhé sú ideálne ako doplnkové kúrenie izby.

Pri ventilátoroch je naša ponuka naozaj komplexná:

 • Pre väčšie miestnosti a na rozprúdenie vzduchu v celej izbe odporúčame stojanové ventilátory, ktoré si môžete ľubovoľne prispôsobiť na výšku.
 • Klasickou voľbou sú stolné ventilátory, ktoré šetria miesto a zároveň účinnej ventilujú vzduch priamo tam, kde ich dáte alebo kam ich nasmerujete.
 • Vysokú efektivitu osvieženia vzduchu a jeho reálneho ochladenia ponúkajú špeciálne ventilátory s rozprašovačom vody zo zásobníka a pumpičkou.
 • V našom sortimente máme aj pestrofarebné detské ventilátory, mini ventilátory na USB, nabíjateľné ventilátory aj ručné modely ventilátorov.

Čo sa týka ohrievačov vzduchu, nájdete u nás menšie aj väčšie spotrebiče. Niektoré sú ideálne pod stôl alebo do menšej kancelárie, iné modely naopak dokážu vyhriať aj väčšiu miestnosť, obývačku či kúpeľňu. Môžete si tiež vybrať ohrievače a sušiče vzduchu v jednom, prípadne modely čisto iba pre ventiláciu. Na výber je viacero dizajnov aj farieb.

Zvlhčovače, odvlhčovače aj čističky vzduchu

Ak máte doma príliš suchý alebo naopak príliš mokrý vzduch, aj pre tieto prípady máme riešenie. To isté platí aj pre čističky vzduchu s flexibilným použitím.

V tejto oblasti ponúkame tieto kategórie spotrebičov:

Zvlhčovače vzduchuZvlhčovače vzduchu

Zvlhčovače vzduchu: Naše zvlhčovače vzduchu fungujú na princípe ultrazvuku a na výber máte menšie prenosné modely aj väčšie spotrebiče vhodné pre veľké miestnosti. Niektoré majú diaľkové vládanie, iné fungujú aj ako difuzér a zvlhčovače v jednom, ďalšie sú ako jednoduché odparovače z keramiky určené na zavesenie na radiátor.

Odvlhčovače vzduchuOdvlhčovače vzduchu

Odvlhčovače vzduchu: Pokiaľ naopak máte príliš vlhký vzduch, ponúkame vám odvlhčovače. Aj tu si viete vybrať zo širokej palety modelov, niektoré sú vhodné nielen do domácnosti, ale aj do auta. Na výber je viacero dizajnov a veľkostí, pričom vám pomôžu nielen s bežnou vlhkosťou vzduchu, ale aj vlhkosťou napríklad na okne.

Generátory ozónuGenerátory ozónu

Generátory ozónu: Na prečistenie vzduchu, ale aj dezinfekciu vody či jedla, sú vhodné naše generátory ozónu. Veľmi dobre fungujú ako čističky proti nepríjemnému zápachu, no majú aj dezinfekčnú funkciu na baktérie, vírusy, huby, roztoče a rôzne patogénne organizmy. Sú ideálne proti rôznym alergénom v domácnosti ako aj v kancelárii.

Nezabudli sme ani na teplomery, meteostanice a príslušenstvo

Pokiaľ ide o meracie prístroje a spotrebiče, náš sortiment je bohatý aj v tejto oblasti. Máme štandardné analógové teplomery, ale aj digitálne s farebným displejom.

Vybrať si môžete tiež LCD teplomery s externou sondou, špeciálne teplomery s projektorom či kalendárom, izbové aj okenné teplomery či špeciálne vlhkomery. Tie môžu fungovať na analógovom aj digitálnom princípe a dokážu poskytnúť údaje o vlhkosti v rozmedzí od 10 % do 90 %. Kúpiť si môžete aj teplomery a vlhkomery v jednom produkte!

Pre tých, čo by chceli mať detailnejšie informácie nielen o teplote, ale celkovo o počasí a ďalších parametroch s tým súvisiacich, máme pripravené moderné meteostanice. Bez problémov fungujú v rozsahu od -50 °C po +70 °C a sú multifunkčné.

V príslušenstve ponúkame napríklad filtre do zvlhčovačov, náhradné náplne do aroma difuzérov či vonných tyčiniek, keramické náplne na vodu k radiátorom pre zvlhčenie vzduchu v miestnosti, externé sondy k meteostaniciam a teplomerom a doplnky pre prečistenie, odsávanie a cirkuláciu vzduchu. Skrátka, všetko na jednom mieste!

HTC-8 Digitálny teplomer, vlhkomerHTC-8 Digitálny teplomer, vlhkomer
HTC-2 Meteorologická stanicaHTC-2 Meteorologická stanica
Timestar-TE629 Meteorologická stanicaTimestar-TE629 Meteorologická stanica

Items 1-12 z 106

Strana
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam
 1. TFY No.4474 Teplomer a vlhkomer 2 v 1
  -35%
  TFY No.4474 Teplomer a vlhkomer 2 v 1
  Bežná cena 11,50 € Špeciálna cena 7,49 € 6,24 €
 2. TFY CF38 Okenný teplomer, analógový, 38 cm, -40°C až +50°C
  -31%
  TFY CF38 Okenný teplomer, analógový, 38 cm, -40°C až +50°C
  Bežná cena 2,29 € Špeciálna cena 1,59 € 1,32 €
 3. TFY M.8190 Hodiny s projektorom a kalendárom
  -20%
  TFY M.8190 Hodiny s projektorom a kalendárom
  Bežná cena 13,99 € Špeciálna cena 11,19 € 9,32 €
 4. TFY, MPF95B Mini fan prenosný ventilátor, biely
  -15%
  TFY, MPF95B Mini fan prenosný ventilátor, biely
  Bežná cena 7,90 € Špeciálna cena 6,69 € 5,57 €
 5. TFY, MPF95B Mini fan prenosný ventilátor,čierny
  -13%
  TFY, MPF95B Mini fan prenosný ventilátor,čierny
  Bežná cena 7,90 € Špeciálna cena 6,90 € 5,75 €
 6. TFY, F002-1 Ventilátor s klipom, ružový
  -13%
  TFY, F002-1 Ventilátor s klipom, ružový
  Bežná cena 14,90 € Špeciálna cena 12,90 € 10,75 €
 7. TFY, F002-1 Ventilátor s klipom, fialový
  -9%
  TFY, F002-1 Ventilátor s klipom, fialový
  Bežná cena 12,90 € Špeciálna cena 11,69 € 9,74 €
 8. TFY, F002-1 Ventilátor s klipom, modrý
  -9%
  TFY, F002-1 Ventilátor s klipom, modrý
  Bežná cena 12,90 € Špeciálna cena 11,69 € 9,74 €
 9. Exotic World LEMON-76120-11 Vonné tyčinky 20 ks
  -11%
  Exotic World LEMON-76120-11 Vonné tyčinky 20 ks
  Bežná cena 1,79 € Špeciálna cena 1,59 € 1,32 €

Items 1-12 z 106

Strana
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam