Výtvarné potreby

Výtvarné potreby

Výtvarné potrebyVýtvarné potreby

Pre malé deti aj pre školákov máme široký sortiment výtvarných a výtvarníckych potrieb. Nájdete tu maliarske plátna, štetce, stojany aj farby, výtvarné pomôcky a potreby na výtvarnú výchovu, umelecké súpravy, ale aj pastelky, voskovky, fixky, tabuľky, skicáre alebo dosky na kreslenie. Pre malých umelcov máme maliarske pomôcky v širokom výbere, ale aj moderné grafické tablety, magnetické tabuľky či LED dosky na obkresľovanie!

Vyberte si skicáre, dosky aj podložky na kreslenie

Či už je vaše dieťa umelecky nadané alebo len potrebujete potreby na výtvarnú výchovu do školy pre prváka alebo staršie dieťa, u nás nájdete celý sortiment.

Aby bolo na čo kresliť, sú základom nášho sortimentu skicáre alebo skicovacie bloky. Máme veľký výber rozmerov a formátov, či už ide o skicáre veľkosti A4 alebo A3, ale aj o bloky určené na olejomaľbu s textilným papierom pre umelcov. Tieto skicáre a bloky sú vhodné pre začiatočníkov aj pre pokročilých a to pre olejové aj akrylové farby.

Potrebuje vaša ratolesť viac priestoru? Žiadny problém, máme menšie aj väčšie magnetické kriedové tabule s obojstranným prevedením, ktoré môžu byť položené na zemi aj na stojane. Tie dajú vášmu dieťaťu možnosť realizovať svoju kreativitu naplno.

Na modernejšie kreslenie u nás nájdete tiež špeciálne tabuľky s perom, ktoré umožnia rýchle zmazanie obrázka a je možné ich aj zavesiť na stenu. Zaujímavou alternatívou pre chlapcov aj pre dievčatá sú vodné podložky na maľovanie, ktoré sú tiež opakovane použiteľné a maľuje sa na ne vodou. Podložky sa môžu pripevniť na stenu aj na podlahu!

Hľadáte maliarske plátna, stojany či pomôcky? Tu sú

Pokiaľ máte doma nádejného malého maliara či maliarku, je najvyšší čas zaobstarať mu potrebnú výbavu. Nájdete u nás celé maliarske sety, ale aj jednotlivé časti, či už ide o plátna, stojany alebo samotné maliarske potreby. Výber je naozaj pestrý!

Ponuka je široká, ako príklady z nej vyberáme toto:

 • Maliarske štetce a špachtle rôznych veľkostí, tvarov, dizajnu a hrúbok, ktoré využije vaše dieťa tak na začiatočníckej, ako aj na pokročilej úrovni.
 • Celé maliarske palety na nanášanie farieb, či už papierové alebo plastové, máme veľký výber rôznych veľkostí aj pre staršie a umelecky nadané deti.
 • Maliarske farby a to akrylové aj olejové, kúpiť ich môžete jednotlivo v celej palete odtieňov a tónov, ale aj ako set s kompletom 12 druhov farieb.
 • Maliarske plátna a to na ráme alebo na lepenke, k nim aj špeciálne stojany na maľovanie, pri plátnach máme bohatý výber rozmerov a formátov.

Všetky maliarske potreby si viete kúpiť samostatne, ale aj ako súpravy a komplety. Máme napríklad výtvarné sady olejových a akrylových farieb a k nim štetce, prípadne celé súpravy v kufríku aj s plátnom a stojanom. Či už ide o malého školáka alebo teenagera, ak má vaše dieťa talent a chce maľovať, v tejto kategórii nájdete všetko potrebné.

Maliarske stojanyMaliarske stojany
Štetce a špachtleŠtetce a špachtle
Maliarske plátnaMaliarske plátna

Fixky, pastelky, voskovky aj umelecké súpravy pre každého

Nie každé dieťa je maliar, niektoré majú radšej kreslenie s fixkami, pastelkami, voskovkami, kriedami a ceruzkami. Pre ne tu máme veľký výber aj celé súpravy!

Nech sa páči, tu sú naše najviac populárne produkty:

Fixky, popisovačeFixky, popisovače

Fixky: Jednoznačne najviac populárnou voľbou pre kreslenie sú u detí fixky. Môže ísť o tie klasické so širokým aj tenkým koncom pre ilustráciu aj náčrty, ale aj popisovače vhodné pre biele tabuľky. Nájdete u nás gélové aj akvarelové perá, väčšinou v celých sadách od 20 až po 140 kompletov. Máme tiež praktické obojstranné fixky.

Pastelky a ceruzkyPastelky a ceruzky

Pastelky a ceruzky: Okrúhle, štvorcové aj trojhranné ceruzky a farebné pastelky sú vhodné ako základ školskej výbavy, na výtvarnú výchovu aj na voľnočasové aktivity doma. U nás máme iba kvalitné ceruzky a pastelky s ergonomickým dizajnom prispôsobeným aj pre tých najmenších, na výber je široká škála farieb, tónov a odtieňov.

Voskovky a kriedyVoskovky a kriedy

Voskovky a kriedy: Kreslí vaše dieťa rado na chodník? V tom prípade u nás nájdete farebné voskovky aj kriedy, vrátane grafitových pasteliek. Máme suché aj mastné kriedy, rovnako tak pastelky z kaolínovej hliny, takže vaša ratolesť si príde na svoje pri kreslení doma aj vonku. Veľký výber farieb umožňuje jemné prechody tónov.

Tabletky, tabuľky a omáľovánky pre deti každého veku

Chcete dať malému umelcovi dostatok priestoru pre realizáciu? Potom vyskúšajte tabuľky na kreslenie, vrátane tých kriedových s nastaviteľným stojanom.

Ak hľadíte niečo modernejšie, máme pre vás aj špeciálne grafické tablety vo veľkosti nad 8 palcov, ktoré obsahujú zabudované pero pre jednoduchšiu tvorbu nákresov. Nájdete u nás aj kresliace dosky a tabuľky s 3D efektom, svietiace LED dosky na kreslenie a obkreslovanie, ale aj škrabacie obrázky s dúhovým pozadím či farebné omaľovánky.

Súčasťou sortimentu sú aj kreatívne doplnky, samolepiace kamienky rôznych tvarov, veľkostí a farieb alebo dekoratívne pásky vhodné pre výtvarné umenie. V rámci príslušenstva ponúkame zväčšovacie zrkadlá, peračníky či držiaky na písacie potreby.

Nech už si vyberiete akékoľvek výtvarné pomôcky či potreby na výtvarnú výchovu, máme iba kvalitné a overené značky. Medzi ne patria Scratch, Opeth, Matou, Sisi, TFY, Malatec, Magic Pad, Kruzzel, Kik, FunPlay alebo BeautyRelax. Pre prváka aj pre školáka na základnú či strednú školu tak máme všetko pre výtvarnú výchovu aj voľný čas!

PlastelínaPlastelína
LED dosky na obkreslovanieLED dosky na obkreslovanie
Umelecké súpravyUmelecké súpravy

Items 1-12 z 149

Strana
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam
 1. SKYLINE 1407 Súprava fixiek, obojstranné 48 ks, farebné
  -35%
  SKYLINE 1407 Súprava fixiek, obojstranné 48 ks, farebné
  Bežná cena 26,99 € Špeciálna cena 17,49 € 14,57 €
 2. MATOU CC9-13 Olejové farby 12x12ml
  -23%
  MATOU CC9-13 Olejové farby 12x12ml
  Bežná cena 6,50 € Špeciálna cena 4,99 € 4,16 €
 3. MATOU CC9-15 Vodové farby 12x12ml, farebná
  -23%
  MATOU CC9-15 Vodové farby 12x12ml, farebná
  Bežná cena 6,50 € Špeciálna cena 4,99 € 4,16 €
 4. MATOU 135643-18 Akrylová farba 1x75ml, 503 Verde Acido, zelená
  -25%
  MATOU 135643-18 Akrylová farba 1x75ml, 503 Verde Acido, zelená
  Bežná cena 1,99 € Špeciálna cena 1,49 € 1,24 €
 5. MATOU 135643-23 Akrylová farba 1x75ml, 558 Verde Acqua, zelená
  -25%
  MATOU 135643-23 Akrylová farba 1x75ml, 558 Verde Acqua, zelená
  Bežná cena 1,99 € Špeciálna cena 1,49 € 1,24 €

Items 1-12 z 149

Strana
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam