Hračky pre najmenších

Hračky pre najmenších

Hračky pre najmenšíchHračky pre najmenších

Ak hľadáte hračky pre najmenších, u nás nájdete široký výber pre malé deti každej vekovej kategórie. Či už ide o 3, 4 alebo 6 mesačné dieťa, máme všetko, čo ho zabaví a pomôže objavovať svet a svoje schopnosti. Máme plyšové, drevené, interaktívne, hudobné, zvukové, hracie, do vody aj montessori hračky rôznych značiek a druhov. Nájdete u nás celý sortiment pre malé dievčatká aj malých chlapcov, pozývame vás pozrieť si ho bližšie!

Tradičné aj moderné hračky pre 3 mesačné aj ročné deti

V našej ponuke máme pestrý výber a to vrátane hračiek a hier určených pre tých najmenších drobcov a malé deti. Nájdete u nás hračky už pre deti od 3 mesiacov, ale aj pre polročné deti, 8 či 9 mesačné dieťa a samozrejme aj pre tie staršie. Či už ide o kolotoče nad postieľky, stavebnice, plyšové hračky, hrkálky alebo drevené kocky, máme všetko.

Výber pritom pozostáva z množstva rôznych druhov, či už ide o materiály, určenie, funkciu alebo aj značku. Nájdete u nás tradičné drevené hračky, ale aj tie moderné s využitím plastu a syntetických materiálov, ktoré sa ľahko udržiavajú aj umývajú.

Na svoje si prídu všetci, či už hľadáte lacné a dizajnovo jednoduché hračky, ako aj značkové a elektronické s viacerými funkciami. Na výber máme široký sortiment od výrobcov BabySafety, FunPlay, Kruzzel, Malatec, Sozzy, TFY alebo Wood toys, pričom ide o overené značky, ktoré patria u nás v ponuke hračiek medzi tie najpopulárnejšie.

Súčasťou nášho sortimentu sú aj hračky pre väčšie deti, napríklad od 2 rokov, kde viete siahnuť aj po interaktívnych hrách, tabletoch alebo mobilných telefónoch.

Drevené puzzle TETRISDrevené puzzle TETRIS
Kolotoč nad postieľkuKolotoč nad postieľku
Interaktívny vzdelávací domčekInteraktívny vzdelávací domček

Drevené hračky pre malých chlapcov aj malé dievčatá

Jednou z najviac obľúbených kategórií hračiek pre najmenších sú drevené hračky. Ide o rôzne druhy stavebníc alebo hotových modelov a hračiek, ktoré sa vyznačujú pevnosťou, odolnosťou voči poškodeniu aj ich jednoduchou údržbou alebo čistením.

Medzi najviac obľúbené typy hračiek z dreva patria:

 • Jednoduché stavebnice v podobe kociek, valcov, guličiek, trojuholníkov a iných 3D geometrických útvarov, ktoré do seba navzájom zapadajú.
 • Modely rôznych druhov zvierat, tie môžu mať jednu aj viac drevených častí, ktoré na seba nadväzujú, samozrejmosťou je pestrofarebné prevedenie.
 • Drevené dopravné prostriedky veľmi jednoduchého dizajnu, najmä autíčka, vláčiky, nákladné autá alebo aj celé sety, vrátane rôznych doplnkov.
 • Hrkálky, naťahovacie hračky z dreva, puzzle alebo kolotoče s rôznymi doplnkami pre zlepšenie motorických funkcií, vrátane rozoznávania farieb.

Osobitnou kategóriou drevených hračiek sú veľké domy a domčeky z dreva, ktoré podporujú u najmenších predstavivosť aj pohyb. Môžu ich skladať, rozkladať alebo do nich vkladať rôzne doplnky. Veľmi podobné funkcie majú aj drevené chodítka, ktoré pomáhajú najmenším s prvými krokmi a zároveň sú mobilnou zásobárňou na hračky.

ChodítkaChodítka
Suchý bazénSuchý bazén

Stavte na interaktívne hračky, sú vhodne aj pre 2 ročné deti

Pre väčšie deti, napríklad od 1. roku života, máme v ponuke aj špeciálne interaktívne hračky. Tie umožňujú dieťaťu realizovať sa tak, aby ovplyvňovalo ich funkciu.

Tu sú kategórie, ktoré sú populárne a máme ich aj my:

Zvukové: Pre najmenších sú veľkým lákadlom hračky, ktoré vydávajú zvuky. Môže ísť o rôzne druhy zvierat, ale aj autíčka, vláčiky, lode či plyšové hračky alebo postavičky a figúrky známych komixových hrdinov či rozprávkových postáv. Ako zvukové sú aj náučné hračky, napríklad ovládače, ktoré dieťa naučia základy cudzieho jazyka.

Hudobné a hracie: Detské klávesy, trúbky a iné hudobné nástroje sú vhodné pre malých hudobníkov, ktorým učaroval svet tónov. Všetky tieto hry sú vhodné pre najmenších, ale aj pre staršie deti napríklad vo veku od 2 rokov. Bez problémov sa vďaka nim naučia deti hrať jednoduché a známe melódie, neskôr môžu prejsť na zložitejšie modely.

Elektronické: Náučné tablety, detské telefóny alebo rôzne druhy elektronických hier, všetky tieto hry a hračky pomôžu vášmu dieťaťu so vstupom do sveta moderných technológií. Vďaka nim sa môže dieťa prirodzene naučiť ovládať veci dotykmi a súčasne sa môže vzdelávať, nakoľko väčšina týchto hračiek obsahuje vizuálne písmená alebo čísla.

Máme kreatívne, montessori štýl, plyšové aj do vody

Samozrejmosťou v sortimente hračiek pre najmenších sú plyšové hračky. Nájdete u nás rôzne druhy zvierat aj známych komixových postavičiek, ktoré dieťa spozná z rozprávok a vďaka tomu si k nim vytvorí silnejšie puto. Nájdete u nás aj hovoriace hračky z kategórie interaktívnych, no aj veľké plyšáky na pritúlenie sa pre najmenších.

Súčasťou sortimentu sú celé sety, napríklad suché bazény s loptičkami, kolotoče na diaľkové ovládanie či antistresové hračky založené na jemnej motorike rúk a nôh.

V našej ponuke máme aj rôzne kreatívne a montessori hračky, ktoré pomáhajú deťom s prvými krokmi v rozvoji ich talentu. Z tejto kategórie máme rôzne súpravy na maľovanie, senzorické dosky alebo figúrky morských živočíchov či farebných kociek.

Pre najmenších máme aj rôzne loptičky, balóniky, známe POP IT hry rôzneho tvaru a farby, figúrky a zvieratká, maňušky na ruku s motívmi zvierat alebo známych postavičiek z rozprávky a samozrejme aj hračky do vane. Ide o naťahovacie korytnačky, vodné flauty, plávajúce kačičky či sieťky do vody na chytanie gumených hračiek.

Hracie podložkyHracie podložky
Hračky do vaneHračky do vane

Items 1-12 z 13

Strana
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam
 1. FunPlay 15128 Drevené vzdelávacie chodítko, 48x33x34cm
  -46%
  FunPlay 15128 Drevené vzdelávacie chodítko, 48x33x34cm
  Bežná cena 79,90 € Špeciálna cena 43,19 € 35,99 €
 2. Wood toys KX7620 Drevené puzzle TETRIS, 40 dielcov
  -37%
  Wood toys KX7620 Drevené puzzle TETRIS, 40 dielcov
  Bežná cena 10,90 € Špeciálna cena 6,89 € 5,74 €
 3. BabySafety 6495 Drevené chodítko 51x32,5x31cm viacfarebné
  -29%
  BabySafety 6495 Drevené chodítko 51x32,5x31cm viacfarebné
  Bežná cena 84,50 € Špeciálna cena 60,39 € 50,32 €
 4. FunPlay KX5426 Interaktívny vzdelávací domček z kociek pre deti, viacfarebné
  -41%
  FunPlay KX5426 Interaktívny vzdelávací domček z kociek pre deti, viacfarebné
  Bežná cena 45,90 € Špeciálna cena 27,19 € 22,66 €
 5. Kruzzel 17249 Vzdelávacia interaktívna kocka so zvukmi 7v1
  -40%
  Kruzzel 17249 Vzdelávacia interaktívna kocka so zvukmi 7v1
  Bežná cena 49,99 € Špeciálna cena 29,99 € 24,99 €
 6. FunPlay FP-5469 Kolotoč nad postieľku na diaľkové ovládanie 18,5 x 18,5 cm, modrá
  -20%

Items 1-12 z 13

Strana
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam