Hračky pre chlapcov

Hračky pre chlapcov

Hračky pre chlapcovHračky pre chlapcov

Kreatívne, vzdelávacie, drevené, elektronické, ale aj interaktívne, autá, vlaky či autodráhy, máme detské hračky pre chlapcov v každom veku. Nájdete u nás stavebnice, dopravné prostriedky, modely na diaľkové ovládanie, vojenské hračky, ale aj plyšové či športové hry. Niektoré sú vhodné pre chlapcov už od 1. roku, no väčšina je vhodná od 2 rokov a viac. Poďte bližšie preskúmať náš sortiment a zistite, ktoré hračky sú u nás TOP!

Naše hračky sú vhodné pre chlapcov v každom veku

Či už ide o plyšové hračky, figúrky, modely, autá, autodráhy, stavebnice alebo akýkoľvek iný druh hračiek, máme v ponuke sortiment pre chlapcov v každom veku.

U nás nájdete hračku pre ročného chlapca, pre chlapcov vo veku 2, 3, 4, 5 aj 6 rokov, no rovnako tak pre starších. Pre vyššie ročníky od 8, 9 alebo 10 rokov ponúkame aj interaktívne hračky, to isté platí pre 12 aj 14 ročných chlapcov, napríklad ak ide o športové hry alebo o vojenské hračky. Náš sortiment je kompletný pre každú skupinu.

Zaujímavé sú hračky z kategórie hier na povolania, kde nájdete všetko potrebné pre malých kuchárov, cukrárov, lekárov, domácich majstrov, fotografov alebo obchodníkov. Máme tiež kompletnú výbavu pre dielňu, záhradu a náradie pre malých kutilov!

V tejto výbave sú tiež rôzne náradia, nástroje, oblečenie alebo príslušenstvo pre ešte vernejšiu imitáciu. Súčasťou ponuky pre chlapcov sú aj detské batohy, ktoré využijú deti v predškolskom aj v školskom veku. Nájdete u nás rôzne veľkosti, farebné a dizajnové prevedenia alebo modely v tvare zvierat, ktoré potešia aj tých najmenších.

Spacerail LEVEL 4 glowSpacerail LEVEL 4 glow
Drevený vláčik so železničnou dráhouDrevený vláčik so železničnou dráhou

Najpredávanejšie a najlepšie? Autá, vlaky aj modely

Medzi najobľúbenejšie hračky u chlapcov patria rozhodne dopravné prostriedky a modely. Či už ide o autíčka, vláčiky, stavebné stroje, priemyselné stroje alebo poľnohospodárske stroje, u nás máte veľký výber veľkostí, dizajnov, výrobcov aj funkcionalít.

TOP kategórie typov dopravných prostriedkov sú:

 • Populárnou kategóriou hračiek sú dopravné prostriedky, či už ide o autá, vláčiky, bágre, lode, lietadlá, helikoptéry, stroje, kamióny aj nákladiaky.
 • Pre chlapcov ponúkame tiež autodráhy rôznej veľkosti a tvaru, kde si môžu zmerať silu, rýchlosť a šikovnosť aj so súrodencom či kamarátom.
 • Okrem autodráh u nás nájdete aj kompletné sety s garážami alebo špeciálne modely vlakov a dráh s vlakmi, opäť vo veľkom výbere veľkostí.
 • Niektoré sady alebo sety môžete navzájom kombinovať, čo poteší menších aj väčších chlapcov, ktorí by chceli tvoriť veľké mestá alebo krajiny.

Osobitnou kategóriou sú potom modely na diaľkové ovládanie. Aj v tomto prípade ide zväčša o dopravné prostriedky typu autá, bágre, buldozéry či traktory, no máme v ponuke aj lode, člny, lietadlá, drony alebo helikoptéry. Čoraz populárnejšie sú potom modely postáv a zvierat, ako sú napríklad pavúky, dinosaury, psy, včely, muchy a roboty.

RC model autaRC model auta
Auto na ovládanieAuto na ovládanie

Kreatívne, interaktívne, vzdelávacie aj logické

Medzi hračky, ktoré sa sústredia viac na myseľ, mozog, pamäť, kognitívne schopnosti a ich rozvíjanie u detí patria tie, ktoré zapájajú nielen ruky, ale aj myslenie.

V tomto ohľade ponúkame nasledujúce kategórie:

Kreatívne: Či už potrebujete rozvíjať talent pre hudbu, komunikáciu, očný kontakt, pamäť alebo chcete zapojiť všetky zmysly, máme hračky pre chlapcov v každom veku už od tých najmenších. Skladanie, spájanie, rozpájanie, lepenie, maľovanie alebo plnenie iných úloh a rozvíjanie zručností, hračky pre všetky tieto činnosti máme aj u nás.

Interaktívne: Obojsmerná komunikácia a interakcia, presne o tom sú interaktívne hračky a hry pre chlapcov v každom veku. Nájdete u nás náučné mobily, tablety, hovoriace hračky a zvieratá, interaktívne tabuľky, ale aj interaktívne ovládače, kocky s displejmi, detské digitálne fotoaparáty, elektronické zvieratká aj multifunkčné autodráhy.

Vzdelávacie a logické: Rôzne druhy váh, náučných tabletov a telefónov, vzdelávacie chodítka, logické hry pre uhádnutie správnych tvarov alebo skladačky, ktoré sú vhodné aj pre tých najmenších, naše vzdelávacie a logické hry pomôžu dieťaťu rozvíjať jeho schopnosti a inteligenciu. Dieťa sa naučí veľa o vede, vesmíre aj anatómii tela.

Drevené, elektronické ale aj stavebnice, máme všetky!

Náš sortiment sa zameriava komplexne na rôzne materiály, funkcionality aj štýl hračiek pre chlapcov. Máme vojenské hračky, pištole, praky, luky so šípmi, ale aj drevené skladačky, figúrky, elektronické hračky v podobe tabletov aj detské náradie.

Veľmi obľúbené u nás sú tiež stavebnice, či už ide o drevené, kovové, plastové alebo magnetické. Ponúkame vám guličkové dráhy, slamkové stavebnice, magnetické stavebnice rôznych tvarov a veľkostí, klasické kocky určené aj pre tých najmenších, drevené hrady alebo celé sety, domino stavebnice, puzzle aj plastové modely pre chlapcov.

Máme tiež klasické plyšové hračky, figúrky vojakov a zvierat, celé sady a sety zvierat alebo figúrok aj tematické hračky s prvkami v štýle montessori prístupu.

Pre chlapcov, ktorí preferujú viac pohybu vnútri či vonku, máme komplexný výber športových hier a výbavy k nim. Futbal, stolný tenis, šípky, basketbal, vrhacie hry, hádzacie hry, loptové hry, vzdušné disky aj iné pohybové aktivity môže vaše dieťa vykonávať oveľa jednoduchšie s našimi hračkami, príslušenstvom aj celými setmi.

Figúrky vojakovFigúrky vojakov
Svietiaci batohSvietiaci batoh
Futbalové bránkyFutbalové bránky

Najpredávanejšie

 1. 1.
  MAGIC Tracks svietiaca autodráha je jedna z najobľúbenejších detských hračiek, nielen u chlapcov. 220 ľahko zostaviteľných dielov dráhy, kt...

Items 1-12 z 209

Strana
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam
 1. FunPlay 6830 Vzdelávacia súprava Váhy s opicami 34,5x8x9,5cm viacfarebné
  -20%
  FunPlay 6830 Vzdelávacia súprava Váhy s opicami 34,5x8x9,5cm viacfarebné
  Bežná cena 29,99 € Špeciálna cena 23,99 € 19,99 €
 2. Aviator 10488 Penové Hádzacie Lietadlo s 2 LED svetlami, 48x47cm, červeno-modré
  -46%
 3. FunPlay 5908 Náučný mobilný telefón s projektorom, modrý
  -25%
  FunPlay 5908 Náučný mobilný telefón s projektorom, modrý
  Bežná cena 9,90 € Špeciálna cena 7,39 € 6,16 €
 4. FunPlay 6287 Detská drevená kuchynka s príslušenstvom
  -20%
  FunPlay 6287 Detská drevená kuchynka s príslušenstvom
  Bežná cena 137,90 € Špeciálna cena 109,90 € 91,58 €
 5. FunPlay 5961 Chytanie rybičiek s edukačnou doskou
  -24%
  FunPlay 5961 Chytanie rybičiek s edukačnou doskou
  Bežná cena 18,19 € Špeciálna cena 13,78 € 11,48 €
 6. FunPlay C609E9 Detský náučný tablet 24,5x17,5 cm, zelená
  -33%
  FunPlay C609E9 Detský náučný tablet 24,5x17,5 cm, zelená
  Bežná cena 8,90 € Špeciálna cena 5,99 € 4,99 €

Items 1-12 z 209

Strana
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam