Hračky na von a záhradu

Hračky na von a záhradu

Hračky na von a záhraduHračky na von a záhradu

Ktoré deti by sa radi nehrali vonku a okolo domu? Naše hračky pre deti na von a detské hračky do záhrady spestria krátku aj dlhú chvíľu tým najmenším, ale aj väčším deťom a teenagerom. Nájdete u nás detské ihriská, tunely, skákadlá, hojdačky aj trampolíny, hračky k vode, do bazéna aj do pieskoviska, rovnako tak aj šarkany, hojdacie siete či hojdačky na zavesenie. Máme tiež lopty a príslušenstvo, stačí si len vybrať športovú aktivitu!

Trampolíny, do piesku aj k vode a do bazéna

Či už chcete zariadiť na záhrade detské ihrisko, hľadáte doplnky do pieskoviska alebo stany pre adrenalínový pohyb na záhrade, u nás máme veľký výber produktov pre každý účel. Detské hračky do záhrady a na von využijete pre najmenších aj pre teenagerov. Môžete si vybrať univerzálne, ale aj špeciálne len pre chlapcov alebo dievčatá.

Ak ide o vybavenie pieskoviska, máme rôzne druhy formičiek, lopatiek, kýblikov aj konvíc a krhlí, s ktorými sa zabavia tie najmenšie deti naozaj dlhé hodiny.

Pre fyzicky aktívnejšie deti máme pripravené trampolíny rôznych veľkostí a výbavy, ktoré zaručujú bezpečné využitie energie v záhrade a okolo domu. Vybrať si môžete s rôznou výškou postrannej siete aj rôznym priemerom či tvarom pôdorysu.

Špeciálne do vody a do bazéna potom ponúkame kompletnú výbavu. Čo už ide o hračky v tvare lodí, člnov a lodičiek, nafukovačky a matrace, kolesá a ležadlá, potápačské masky a sety, vodné pištole a vodné bomby, alebo aj o pumpy, nafukovacie člny, plávacie vesty či menšie bazéniky, máme všetko pre nekonečné vodné dobrodružstvá!

Máme všetko pre aktívne hranie, lopty aj balóny

Náš sortiment hračiek pre záhradu je však omnoho širší a to obzvlášť vtedy, ak má vaše dieťa radosť zo športových hier. Nájdete u nás rôzne pomôcky, príslušenstvo a hračky potrebné pre plné športové využitie, či už ide o futbal, lezenie alebo bláznenie sa.

Pre menšie aj väčšie deti ponúkame takúto výbavu:

 • Pre malých futbalistov alebo futbalistky máme v ponuke nielen futbalové lopty, ale aj celé príslušenstvo, či už bránky, bránky s plachtou alebo pumpy.
 • Ak vaše dieťa rado hrá bedminton, nájde u nás celú výbavu, vrátane loptičiek, pestrofarebných rakiet a nastaviteľných sietí rôznej veľkosti.
 • Všetko potrebné máme aj pre basketbal, nájdete u nás celý set s detskou basketbalovou loptou, pumpou aj košom, ale aj zvlášť produkty.
 • Ak máte drevený plot alebo viete na záhrade zhotoviť drevenú stenu, nájdete u nás aj špeciálne detské lezecké úchytky a kamene pre ľahký tréning.

V rámci sortimentu pre fyzickú aktivitu ponúkame tiež základnú detskú výbavu pre atletiku a beh, napríklad tréningový rebrík do trávnika či špeciálne stopky na meranie času. Nájdete u nás aj výbavu pre catch ball, čo je ideálna hra pre menšie aj väčšie deti. Pre tých, čo majú radi lietanie, máme pištoľ s vystreľovacími lietadlami rôznej farby.

Futbalový odrážačFutbalový odrážač
Badminotové raketyBadminotové rakety
Úchyty na lezeckú stenuÚchyty na lezeckú stenu

Detský záhradný nábytok, hojdačky aj siete na zavesenie

Súčasťou ponuky pre záhradu je tiež komplexná výbava pre oddych alebo relax, pričom špeciálne pre deti ponúkame hojdačky, hojdacie siete, hniezda aj nábytok.

Nech sa páči, pozrite si, ako bohatý sortiment máme:

Detské hojdačkyDetské hojdačky

Hojdačky: Aká by to bola záhrada bez hojdačky? Menšie, väčšie, na šmýkanie aj na zavesenie na strom či špeciálnu konštrukciu, nájdete u nás veľký výber značiek, modelov a materiálového prevedenia. Niektoré hojdačky sú v tvare sedačky, ktorá sa hodí pre malé deti do 3 rokov, no máme aj hojdačky na strom určené aj pre staršie deti.

Hojdacie sieteHojdacie siete

Hojdacie siete a iné na zavesenie: Pre viac relaxu a oddychu a to pre deti každého veku máme v ponuke hojdacie siete, vrátane špeciálnych modelov s moskytiérou proti otravnému hmyzu. Nájdete u nás aj závesné hojdacie kreslá, hojdacie hamaky alebo hojdacie hniezda, to všetko v širokej ponuke tvarov, farieb, dizajnov a typu materiálu.

Záhradný nábytok pre detiZáhradný nábytok pre deti

Záhradný nábytok pre deti: V rámci zariadenia záhrady máme pre vás aj detský nábytok. Ten obsahuje veľký výber značiek a farebných prevedení stoličiek, taburetiek alebo stolíkov, niektoré aj vo veselom ši rozprávkovom dizajne. Súčasťou výbavy pre deti do záhrady môžu byť aj fontány so striekajúcou vodou, ktoré sú osviežujúce v lete.

Tunely stany a skákadlá pre najmenších aj šarkany a lietadlá

Pre tých najmenších máme pre vonkajšie aktivity okolo domu a v záhrade určené detské tunely rôzneho tvaru od jednoduchých až po typy s viacerými východmi či križovatkami. Ak k tomu pridáte aj bazén s loptičkami, zábava sa nikdy nemusí skončiť!

Veľký výber máme aj ak ide o detské stany, či už pre bábätká na jednoduchú ochranu pred slnkom, alebo aj plážové, dievčenské pre princezné či teepee druhy. A aká by to bola hra alebo záhradná oslava v stane, ak by v našej ponuke chýbali bublifuky alebo bublinkové pištole či celé sety? Stačí si len vybrať dizajn, veľkosť a typ funkcie.

Pre najmenších máme v ponuke aj detské skákadlá a hopsadlá, či už v tvare lopty s uškami alebo držadlom, ale aj v tvare nafukovacích a skákacích zvierat.

Mladšie aj pre staršie deti určite poteší náš veľký výber pestrofarebných šarkanov v rôznom dizajne, vrátane prevedenia napodobňujúceho tvarom veľkých orlov. Ak hľadáte niečo jednoduchšie, máme pre vás penové hádzacie lietadlá. Tie sú ideálne na aktivity pre viac detí a sú odolné voči pádu, takže sa deti zabavia pokojne aj celý deň!

Teepee stanyTeepee stany
Penové hádzacie lietadláPenové hádzacie lietadlá
BublifukyBublifuky

Items 1-12 z 188

Strana
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam
 1. TFY 7521 Hamak, Brazílske závesné hojdacie kreslo 100x100cm, do 120kg, viacfarebné
  -29%
 2. Aviator 10488 Penové Hádzacie Lietadlo s 2 LED svetlami, 48x47cm, červeno-modré
  -46%
 3. FunPlay 5942 Bublifuk HROCH 12x13x10cm, fialový
  -23%
  FunPlay 5942 Bublifuk HROCH 12x13x10cm, fialový
  Bežná cena 15,50 € Špeciálna cena 11,99 € 9,99 €
 4. FunPlay 5906 Bublinková pištoľ, bublifuk, bielo-čierna
  -21%
  FunPlay 5906 Bublinková pištoľ, bublifuk, bielo-čierna
  Bežná cena 19,99 € Špeciálna cena 15,79 € 13,16 €
 5. FunPlay 5905 Bublinkový fotoaparát, bublifuk ružový
  -42%
  FunPlay 5905 Bublinkový fotoaparát, bublifuk ružový
  Bežná cena 14,39 € Špeciálna cena 8,39 € 6,99 €
 6. Lucky Swim 6789 Nafukovacie koleso DALMATÍNEC, 65x50x40cm
  -36%
  Lucky Swim 6789 Nafukovacie koleso DALMATÍNEC, 65x50x40cm
  Bežná cena 10,20 € Špeciálna cena 6,50 € 5,42 €
 7. Lucky Swim 6790 Nafukovacie koleso NOSOROŽEC, 60x45x40cm
  -21%
  Lucky Swim 6790 Nafukovacie koleso NOSOROŽEC, 60x45x40cm
  Bežná cena 5,66 € Špeciálna cena 4,49 € 3,74 €
 8. HomePRO ROMEK Hojdacie hniezdo, Bocianie hniezdo, modré 100cm, do 150kg
  -43%
  HomePRO ROMEK Hojdacie hniezdo, Bocianie hniezdo, modré 100cm, do 150kg
  Bežná cena 66,90 € Špeciálna cena 37,90 € 31,58 €
 9. HomePRO ROMEK Hojdacie hniezdo, Bocianie hniezdo, viacfarebné 100cm, do 150kg
  -43%
  HomePRO ROMEK Hojdacie hniezdo, Bocianie hniezdo, viacfarebné 100cm, do 150kg
  Bežná cena 66,90 € Špeciálna cena 37,90 € 31,58 €

Items 1-12 z 188

Strana
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam