Karneval, oslava

Karneval, oslava

Karneval a oslavaKarneval a oslava

Žiadna detská oslava narodenín, párty večer alebo karneval u vás doma sa nezaobíde bez nášho príslušenstva, oblečenia a výbavy. Máme kostýmy pre deti, karnevalové masky a parochne, párty oblečenie, ale aj dekorácie, hry pre spoločné aktivity, balóny, konfety, lampióny a farby na tvár a vlasy. Nájdete u nás tiež praktické doplnky, napríklad sviečky na oslavu detských narodenín, reproduktory aj párty svetlá alebo svietiace doplnky!

Karnevalové kostýmy, masky a parochne pre deti

Detský karneval sa nesmie zaobísť bez štýlových kostýmov a to tak pre chlapcov, ako aj pre dievčatá. U nás nájdete sortiment vhodný pre deti každého veku, vrátane tých najmenších. Oblečte svoju princeznú do skutočného princeznovského kostýmu a to vrátane korunky. Na výber máme aj modely motýľa, jednorožca alebo malej čarodejky.

Pre menšie aj väčšie dievčatká ponúkame tiež karnevalové kostýmy morskej panny alebo známych dievčenských postavičiek z rozprávok a animovaných filmov.

Kostýmy môžu byť jednodielne aj dvojdielne, doplnené tiež o masky. Tie môžu mať podobu koruniek, škrabošiek alebo čeleniek, vždy podľa konkrétnej témy kostýmu. Niektoré obsahujú aj doplnky v podobe paličiek, stúh, plášťov alebo externých sukničiek.

Ak ide o chlapčenské kostýmy a masky na karneval, tu sme našu ponuku obohatili najmä o modely typických chlapčenských vzorov. Chcel by sa váš syn stať na oslave doma, v škôlke či v školskom klube Supermanom alebo Zorrom? Alebo má rád superhrdinov z animákov moderného strihu? U nás nájdete všetko, čo ho spraví šťastným!

Detské karnevalové kostýmyDetské karnevalové kostýmy

Žiadna oslava detských narodenín bez balónov a konfiet!

Aká by to bola detská oslava, či už narodenín, menín, nástupu do škôlky alebo jej ukončenia, ak by na nej chýbali balóny, konfety, torta so sviečkami alebo farby na tvár či do vlasov. Máme všetko potrebné pre chlapčenskú aj dievčenskú oslavu!

Tento sortiment sa bude hodiť na každú oslavu:

 • Nafukovacie balóny pestrého výberu tvarov, veľkostí, farieb a materiálov, máme k nim aj hélium alebo detské pumpy na ručné nafúknutie.
 • Vodné balóny aj nafuknuté a hotové fóliové balóny, či už s číslovkami, v tvare zvierat alebo nápisov, v zlatej, striebornej, ružovej aj modrej farbe.
 • Vystreľovacie konfety určené ako prekvapenie na oslavu narodenín a iných príležitostí s výberom vystreľovania guličiek, srdiečok či iných tvarov.
 • Sviečky na tortu, jednotlivé aj v sadách a kompletoch, môžu mať formu smajlíkov, čísel, klasických sviec, nájdete u nás aj tortové fontány rôznej veľkosti.

Žiadna detská párty alebo oslava nemôže byť bez farieb na tvár a to tak pre chlapcov, ako aj pre dievčatá. Máme v ponuke štandardný make-up na tvár, ako aj klasické voskové a kriedové farby v širokom výbere odtieňov. Nájdete u nás aj špeciálne sady neon make-upu, rovnako tak farebné kriedy a farebné vlákna so štruktúrou ako prirodzené vlasy.

Farebné balónyFarebné balóny
KonfetyKonfety
Tortové sviečkyTortové sviečky

Máme aj párty svetlá, hry na večer a farby na tvár

Či už robíte párty doma alebo oslavu v škôlke, bez osvetlenia, aktivít aj farieb na doplnenie outfitu najmenších ratolestí sa nezaobídete. Preto ich u nás máme!

Tu sú jednotlivé kategórie a čo všetko ponúkame:

Párty svetláPárty svetlá

Párty svetlá: Čo tak zmeniť párty na akčnú detskú diskotéku? Máme pestrofrebné disko gule, stroboskopy a párty svetlá so zaujímavými efektmi v bohatom výbere veľkostí, modelov, typov a farebných prevedení. K tomu môžete doladiť reflektory s lúčovým osvetlením! Discogule môžete mať aj v mini prevedení a na diaľkové ovládanie!

Spoločenské hry a aktivitySpoločenské hry a aktivity

Hry a aktivity na večer: Jednoduché doskové a spoločenské hry na večer, ale aj rôzne pohybové aktivity alebo jednoduché detské hry s párty doplnkami na celý deň, to všetko u nás nájdete v bohatom výbere značiek a typov. S našimi hrami na párty a výbavou pre rôzne pohybové aktivity sa žiadne dieťa bez ohľadu na vek nebude nudiť.

Lampióny šťastiaLampióny šťastia

Lampióny šťastia: Ak chcete dať oslave zaujímavý záver a to najmä večer, môžete si u nás vybrať populárne lampióny šťastia. Máme pestrý výber veľkostí, farieb aj tvarov, menšie aj väčšie, takže určite si u nás niečo vyberiete. Samozrejmosťou je, že sú riadne testované a teda aj bezpečné, veľmi jednoducho ich zapálite a vypustíte do neba!

Spravte doma vašej ratolesti nezabudnuteľnú atmosféru

Štýlovú atmosféru na párty, karnevale či oslave vyčaria aj špeciálne projektory, ktoré dajú tme úplne nový rozmer so svetelným dizajnom od výmyslu sveta. Vzory motýľov, zvierat, hviezdic, sŕdc či iných geometrických útvarov pretnú tmu ako šíp! Potom už len stačí doplniť ich lúče párty osvetlením či disko guľou alebo stroboskopom.

Zaujímavý je aj náš sortiment svietiacich doplnkov, ktoré môžete využiť pri domácej alebo aj školskej detskej diskotéke. Môžu mať tvar náramkov na ruku či externého osvetlenia balónov, pričom na výber máte priam nekonečnú paletu farieb a ich kombinácii.

Nech už siahnete na ktorýkoľvek z produktov nášho párty sortimentu, karnevalového oblečenia alebo výbavy na oslavu, nájdete u nás bohatý výber značiek. Staviť môžete najmä na tie overené, napríklad ako sú FUN RAG, FunPlay, TFY, Torch, X-Pression, Alpino, Crescom Kft, SlimP, SISI, RoomStrobe, BeautyRelax a StarProjector.

V rámci doplnkov u nás nájdete kompletný výber produktov určených ako dekorácie či interiérové príslušenstvo a to aj pre detskú či teenagerskú párty doma!

Items 1-12 z 148

Strana
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam
 1. SISI 1278 Detský karnevalový kostým jednorožec, modrý
  -19%
  SISI 1278 Detský karnevalový kostým jednorožec, modrý
  Bežná cena 11,99 € Špeciálna cena 9,69 € 8,07 €
 2. Torch E1093 Vystreľovacie konfety farebné hliníkové GUĽÔČKY 28 cm
  -27%
  Torch E1093 Vystreľovacie konfety farebné hliníkové GUĽÔČKY 28 cm
  Bežná cena 3,99 € Špeciálna cena 2,90 € 2,42 €
 3. Torch E3902 Vystreľovacie konfety farebné GUĽÔČKY 28 cm
  -27%
  Torch E3902 Vystreľovacie konfety farebné GUĽÔČKY 28 cm
  Bežná cena 3,99 € Špeciálna cena 2,90 € 2,42 €
 4. FUN RAG 8Pink-600304 Héliový balón fóliový číslo 8 ružový 80 cm, 1 ks
  -23%
  FUN RAG 8Pink-600304 Héliový balón fóliový číslo 8 ružový 80 cm, 1 ks
  Bežná cena 3,90 € Špeciálna cena 2,99 € 2,49 €
 5. FUN RAG 0Pink-600308 Héliový balón fóliový číslo 0 ružový 80 cm, 1 ks
  -23%
  FUN RAG 0Pink-600308 Héliový balón fóliový číslo 0 ružový 80 cm, 1 ks
  Bežná cena 3,90 € Špeciálna cena 2,99 € 2,49 €
 6. FUN RAG 7Blue-600280 Heliový balón fóliový číslo 7 modrý 80 cm, 1 ks
  -23%
  FUN RAG 7Blue-600280 Heliový balón fóliový číslo 7 modrý 80 cm, 1 ks
  Bežná cena 3,90 € Špeciálna cena 2,99 € 2,49 €
 7. FUN RAG 8Blue-600278 Heliový balón fóliový číslo 8 modrý 80 cm, 1 ks
  -23%
  FUN RAG 8Blue-600278 Heliový balón fóliový číslo 8 modrý 80 cm, 1 ks
  Bežná cena 3,90 € Špeciálna cena 2,99 € 2,49 €
 8. FUN RAG 9Blue-600276 Heliový balón fóliový číslo 9 modrý 80 cm, 1 ks
  -23%
  FUN RAG 9Blue-600276 Heliový balón fóliový číslo 9 modrý 80 cm, 1 ks
  Bežná cena 3,90 € Špeciálna cena 2,99 € 2,49 €
 9. FUN RAG 0Blue-600274 Heliový balón fóliový číslo 0 modrý 80 cm, 1 ks
  -23%
  FUN RAG 0Blue-600274 Heliový balón fóliový číslo 0 modrý 80 cm, 1 ks
  Bežná cena 3,90 € Špeciálna cena 2,99 € 2,49 €

Items 1-12 z 148

Strana
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam