Pre najmenších

Pre najmenších

Pre najmenšíchPre najmenších

Pre najmenšie deti a to už od 1. mesiaca alebo od pol roka máme celý sortiment, či už ide o hniezda, nočníky, stoličky, dojčenské potreby alebo odsávačky, ale aj podložky, chodítka či doplnky a potreby do vane, na cestovanie aj ku kočíkom. Je jedno, či máte chlapčeka alebo dievčatko, u nás nájdete kompletný výber všetkého potrebného pre tých najmenších. Hľadáte jedálenskú stoličku? Alebo nočné svetlá nad postieľku? Pozrite sa, čo máme!

Pre najmenších máme dojčenské potreby aj odsávačky

Náš sortiment začína základnou výbavou pre najmenšie deti už od 1. mesiaca a nájdete v ňom všetko od A po Z. Máme zavinovačky viacerých farebných prevedení a veľkostí, takže si viete vybrať pre malé dojčatá aj pre o niečo staršie bábätká. To isté platí pre rôzne deky, uteráky a osušky, nájdete u nás niekoľko rozmerov pre každý účel.

Súčasťou ponuky sú aj čiapočky na krst a iní podobné príležitosti, ktoré sú určené pre najmenších a sú tomuto účelu prispôsobené veľkosťou aj materiálom.

Pre dojčatá aj pre väčšie deti máme tiež elektronické váhy s vysokou presnosťou a nosnosťou až do 28 kg, takže sú využiteľné multifunkčne aj v neskoršom období. V rámci dojčenských potrieb u nás nájdete aj rôzne organizéry či odkladacie vaničky a koše.

Osobitnou kategóriou sú odsávačky na hlien. V ponuke je niekoľko modelov a veľkostí s viacerými nástavcami pre novorodencov, ročné deti aj deti od 2 rokov. Všetky modely sú schválené a certifikované, bezpečné na používanie a disponujú viacerými režimami rýchlosti. Keďže ide o akumulátorové odsávačky, nabíjanie je cez USB.

Hracie podložky, chodítka, nočníky aj hračky do vane

Pre staršie deti, napríklad vo veku viac ako 6 mesiacov alebo od 1. roka, sme sa zamerali na sortiment určený do bytu, ako aj na von, napríklad do záhrady, na terasu či okolie domu. Nájdete u nás aj hračky do vody a pomôcky pre bezproblémové kúpanie.

Z celej ponuky pre najmenších vyberáme tieto typy:

 • Podložky na hranie z peny aj textilu, jednofarebné aj viacfarebné, vrátane špeciálnych podložiek s dizajnom mesta, ktoré môžete doplniť o iné hračky.
 • Ochranné hniezda, ktoré sú určené pre interiér aj exteriér, vybavené obrubou alebo aj sieťkou proti hmyzu, prípadne ochranou proti lúčom slnka.
 • Detské pisoáre a nočníky pre najmenších aj pre staršie deti, v klasických farbách a tvare, ale aj v moderných dizajnoch, vrátane štýlu zvieratiek.
 • Pre neposedných drobcov, ktorí nedokážu dlhšie sedieť či ležať v hniezde alebo na podložke, máme špeciálne chodítka, napríklad aj vzdelávacie.

Mysleli sme samozrejme aj na voľnočasové aktivity počas kúpania vo vani. Pre deti máme pestrofarebný sortiment hračiek od výrobníkov peny, cez zábavné potrubia a fontány, naťahovacie a plávacie hračky, až po hračky na potápanie, sieťky do vody na lovenie plastových zvierat alebo špeciálne vodné hudobné nástroje pre najmenších.

Hracie podložky pre detiHracie podložky pre deti
Detské pisoáreDetské pisoáre
ChodítkaChodítka
Hračky do vaneHračky do vane

Sortiment pre najmenších do jedálne, na nosenie aj cestovanie

Pre tých, čo hľadajú výbavu a príslušenstvo pre kŕmenie, nosenie alebo cestovanie so svojou ratolesťou sme pripravili ponuku s veľkým výberom značiek a typov.

Tu sú jednotlivé produkty podľa účelu a kategórie:

Detské jedálenské stoličkyDetské jedálenské stoličky

Jedálenské stoličky: Pre najmenších aj pre starších chlapcov a dievčatá nájdete v našej ponuke veľký výber špeciálnych detských jedálenských stoličiek Na výber máte rôzne veľkosti a dizajny, vrátane stoličiek v podobe zvieratiek či rozprávkových bytostí. Máme tiež multifunkčné stoličky s funkciou 3 v 1, ktoré rastú s dieťatkom.

Detské nosičeDetské nosiče

Nosenie: Chcete zobrať vášho drobca na výlet kočíkom alebo na pešiu turistiku? Mysleli sme aj na to a preto u nás nájdete veľký výber rôznych druhov a typov detských nosičov. Máme viaceré farebné prevedenia a to tak predné, ako aj zadné nosiče. Na výber máte niekoľko druhov veľkostí a nosností, vrátane typov určených do 15 kg.

Cestovné pomôckyCestovné pomôcky

Cestovné pomôcky: Súčasťou našej ponuky je tiež veľký výber cestových pomôcok a výbavy. Či už ide o batohy a ruksaky pre rodičov, špeciálne batohy k bicyklom alebo kolobežkám, ale aj o výbavu pre autosedačky, oporné pásy do auta alebo špeciálne vankúše k autosedačkám. Nájdete u nás všetko potrebné vo výhodných cenách.

Nájdete u nás aj svetielka a doplnky k postieľkam či kočíkom

Ako zaujímavý interiérový doplnok aj funkčné vybavenie izby máme veľký výber osvetlenia s detskými motívmi. Či už ide o nočné zrkadlové lampy, projektory nočnej oblohy, magnetické svietiace zvieratá, stolové lampy s rozprávkovými motívmi alebo nočné lampy v podobe zvierat, naše svetielka povzbudia kreativitu u tých najmenších.

V rámci príslušenstva do spálne máme doplnkovú výbavu k detským postieľkami, napríklad závesné stropné baldachýny pre maximálne súkromie, sieťky proti hmyzu nad postieľku aj okolo nej, anatomické detské vankúšiky alebo závesné organizéry.

Okrem organizérov do detskej izby a do spálne nájdete u nás v rámci výbavy pre najmenších aj organizéry ku kočíkom, či už závesné alebo pevné s upevnením na rám. Nájdete u nás aj veľmi praktické termo batohy, ktoré viete využiť tak v zime, ako aj v lete. Ich nosnosť je až 15 kg, takže si viete na prechádzku zobrať všetko, čo potrebujete.

Ak si chcete uchovať spomienky alebo dieťatku v detskej izbe priblížiť svoju prítomnosť, máme aj fotorámiky rôznej veľkosti alebo rámiky na odtlačky v piesku.

Nočné lampyNočné lampy
Projektory nočnej oblohyProjektory nočnej oblohy
Nočné lampy do izbyNočné lampy do izby

Items 1-12 z 149

Strana
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam
 1. FunPlay 5960 Zábavné potrubie do vane s morskými zvieratkami
  -12%
  FunPlay 5960 Zábavné potrubie do vane s morskými zvieratkami
  Bežná cena 16,29 € Špeciálna cena 14,29 € 11,91 €
 2. FunPlay 5904 Výrobník peny do kúpeľa KROKODÍL 22x7,5x15cm, zelená
  -19%
  FunPlay 5904 Výrobník peny do kúpeľa KROKODÍL 22x7,5x15cm, zelená
  Bežná cena 15,49 € Špeciálna cena 12,49 € 10,41 €
 3. FunPlay 6104 Závesný stropný baldachýn, ružová
  -23%
  FunPlay 6104 Závesný stropný baldachýn, ružová
  Bežná cena 55,20 € Špeciálna cena 42,46 € 35,38 €
 4. FunPlay FP-6105 Nočný projektor, Nočné svetlo HVIEZDY s Bluetooth, 16x13 cm
  -26%
  FunPlay FP-6105 Nočný projektor, Nočné svetlo HVIEZDY s Bluetooth, 16x13 cm
  Bežná cena 32,90 € Špeciálna cena 24,19 € 20,16 €
 5. CAR.COOL AG547B Oporný pás do autosedačky pre deti, motív ZVIERATKÁ, modrý
  -17%
 6. FunPlay 15128 Drevené vzdelávacie chodítko, 48x33x34cm
  -46%
  FunPlay 15128 Drevené vzdelávacie chodítko, 48x33x34cm
  Bežná cena 79,90 € Špeciálna cena 43,19 € 35,99 €
 7. Wrap Baby No.3-pink Zavinovačka, psíkovia, ružová, 72x72 cm
  -34%
  Wrap Baby No.3-pink Zavinovačka, psíkovia, ružová, 72x72 cm
  Bežná cena 5,90 € Špeciálna cena 3,90 € 3,25 €

Items 1-12 z 149

Strana
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam