Hry na povolania

Hry na povolania

Hry na povolaniaHry na povolania

Nielen v MŠ, ale tiež doma sa môžu vaše dieťa či deti hrať hry na profesie, povolania a aktivity. Či už máte malého domáceho majstra, obchodníčku, kuchára, lekárku alebo fotografa, u nás nájdete veľký výber hračiek a doplnkov. Máme celé sety a príslušenstvo na detské hry na profesie, špeciálne detské kostýmy, výbavu pre detský salón krásy či kuchynku. Chcete detský fotoaparát? Výbavu pre pohybové hry na povolanie? Nech sa páči!

Všetko pre varenie aj obchod od kuchynky po pokladňu

Detské kuchynky a vybavenie pre varenie patrí medzi najviac obľúbené hračky pre hry na povolania či profesie, predovšetkým ak ide o menšie či väčšie deti. Primárne sú tieto hračky určené pre dievčatá, no uplatnenie nájdu aj u chlapcov. Zakúpiť si môžete celé komplety, vrátane detského nábytku a spotrebičov, ale aj jednotlivé kúsky.

Veľmi populárne sú celé kuchynky s príslušenstvom, ktoré nájdete u nás vo veľkej ponuke modelov, farieb, veľkostí a výbavy. Základné menšie kuchynsky sa hodia aj do kúta v detskej izbe, no v ponuke máme aj veľké metrové modely či kufríkové typy.

Okrem nich nájdete v ponuke jednotlivé diely, napríklad detské umelohmotné riady, jedlá, príbory, kuchynské náradie, sady ovocia a zeleniny alebo aj zástery.

Pre malých obchodníkov a obchodníčky máme aj sortiment určený pre hru na túto profesiu. Nájdete u nás sety a hračky pre detské obchodíky, napríklad detské pokladne a pokladnice, váhy či kufríky alebo celé sety s konkrétnym tovarom na predaj, napríklad rýchle občerstvenie, pizza, reštaurácia, potraviny aj detská hračkárska cukráreň.

Detské kuchynkyDetské kuchynky
Sada ovocia a zeleninySada ovocia a zeleniny
Detská pokladňaDetská pokladňa

Malá lekárka, kozmetička či fotografka? Tu je celá výbava

Špeciálne pre dievčatá sú určené celé sety a komplety pre hru na lekárku alebo na kozmetičku a kozmetický salón. V tomto ohľade nájdete bohatý sortiment s dôrazom na výbavu, vrátane doplnkov či príslušenstva zameraných na detaily týchto profesií.

Pre malé lekárky a kozmetičky máme tieto hračky:

 • Zubárske súpravy pre deti v tvare hrocha, psa aj iných zvierat, rovnako tak špeciálne operačné sady s náučnou a súčasne zábavnou funkciou pre deti.
 • Detské ordinácie s plnou výbavou a vlastným stolíkom na ordinovanie, ale aj prenosné lekárske kufríky a špeciálne sety určené pre ambulancie.
 • Kompletné sety pre salón krásy s maľovátkami, štetcami, príslušenstvom pre nechtové štúdio, detské make-up, kabelky aj beauty komplety so zrkadlom.
 • Priamo do detskej izby môžete vašej malej parádnici kúpiť detské kozmetické alebo toaletné stolíky s kompletným vybavením vrátane spotrebičov.

Pre malých fotografov či fotografky ponúkame detské fotoaparáty s plnou funkčnosťou. Okrem odfotenia snímok môžu slúžiť aj pre nahrávanie videa, tie lepšie modely disponujú aj funkčnosťou pre nahrávanie zvukov z okolia. Niektoré majú aj funkciu jednoduchých hier pre rozvíjanie kreativity a jemnej motoriky či možnosť ukladania na SD karty.

Zubárske súpravyZubárske súpravy
Detské makeupDetské makeup
Detské toaletné stolíkyDetské toaletné stolíky
Detské fotoaparátyDetské fotoaparáty

Aké značky máme a pri výbere pozerajte nielen na cenu

Každá hra na povolania, ktorú máme v ponuke, sa dá vybrať podľa niekoľkých kritérií. Či už ide o cenu, značku alebo výbavu, máme veľkú ponuku setov a kompletov.

Toto sú vlastnosti, ktoré pri výbere hračiek zvážte:

Cena: Veľa zákazníkov vyberá podľa ceny, no tá nemusí vždy odrážať kvalitu. U nás máme aj lacné a svojim prevedením, vrátane materiálu, kvalitné hračky, najmä ak ide o hru na profesie pre deti. Bohato zastúpený je tiež stredný segment aj prémiové hračky, ktoré sú obvykle drahšie, no zároveň získate kompletný set vrátane oblečenia.

Značka: Detské hry na profesie sú určené pre chlapcov aj pre dievčatá, no bez ohľadu na to, pre koho hľadáte tovar, máme bohatý výber rozličných značiek. Medzi najpopulárnejšie v našej ponuke patria Kruzzel, FunPlay, Delicious, Shopping, TFY, Beauty Table, Bowa, Beige Good, Doctor, JbBONO, Kaiyue, Little Chef, Lulilo alebo Tools Toys.

Rozsah výbavy: Stačí vám iba jednoduchá hračka typu detský fotoaparát, kuchynka alebo hračkárske náradie? Alebo hľadáte kompletnú zostavu, ktorá bude obsahovať aj detské kostýmy pre aktivity podľa profesie? U nás nájdete všetko pre deti rôzneho veku a pohlavia, či už pôjde o chlapca alebo dievča. Pozrite si ponuku a vyberte si!

Domáci majster vnútri aj vonku alebo malý záhradník?

Hry na profesie pre deti sú veľmi často spojené s imitáciou dospelých aj v manuálnej práci. Práve preto máme v našom sortimente všetko potrebné pre malého majstra aj záhradkára, záleží iba na tom, či hľadáte hračky pre interiér alebo do exteriéru.

Ak ide o hračky do záhrady, pre najmenších sú vhodné lopatky, formičky a kýbliky pre pieskovisko. Náš sortiment je však bohatší a pre malých záhradníkov či záhradkárov máme aj fúriky, traktory s vlečkami, bágre, žeriavy a ručné náradie typu lopaty, rýle, hrable a krompáče. To všetko v plastovom, drevenom aj kovovom prevedení.

Ak ide o malého domáceho majstra, máme kompletné sety pre malého kutila aj remeselníka, napríklad drevené stolíky s hračkárskymi pílkami či hoblíkmi.

Pre detských kutilov ponúkame tiež kompletné sety určené pre domácu hračkársku dielňu. Nájdete v nich kľúče, skrutkovače, kliešte, kladivá, malé aj väčšie detské vŕtačky a skrutky. Väčšinou ide o plastové detské modely, ktoré sú v pestrofarebnej škále a tak potešia aj najmenších. Fantázii a radosti sa predsa medze nikdy nesmú klásť!

Detské záhradné náradieDetské záhradné náradie
Malý kutilMalý kutil
Drevená dielňa pre chlapcovDrevená dielňa pre chlapcov

Items 1-12 z 69

Strana
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam
 1. DELICIOUS KX9746 Narodeninová torta na krájanie s priemerom 14 cm, 75 dielov
  -22%
  DELICIOUS KX9746 Narodeninová torta na krájanie s priemerom 14 cm, 75 dielov
  Bežná cena 17,00 € Špeciálna cena 13,29 € 11,07 €
 2. Jenifer Girls 4293 Detská make-up súprava, maľovatká pre deti MAFIN
  -22%
  Jenifer Girls 4293 Detská make-up súprava, maľovatká pre deti MAFIN
  Bežná cena 17,90 € Špeciálna cena 13,90 € 11,58 €
 3. DELICIOUS KX9745 Narodeninová torta na krájanie s priemerom 14 cm, 75 dielov
  -42%
  DELICIOUS KX9745 Narodeninová torta na krájanie s priemerom 14 cm, 75 dielov
  Bežná cena 17,90 € Špeciálna cena 10,39 € 8,66 €
 4. TFY 6083 Detská kuchárska zástera s príslušenstvom na varenie, 7ks
  -23%
  TFY 6083 Detská kuchárska zástera s príslušenstvom na varenie, 7ks
  Bežná cena 12,99 € Špeciálna cena 9,99 € 8,32 €
 5. Jenifer Crazy-Doctor-4474 Hra Detský doktor – Operácia
  -7%
  Jenifer Crazy-Doctor-4474 Hra Detský doktor – Operácia
  Bežná cena 11,79 € Špeciálna cena 10,95 € 9,12 €

Items 1-12 z 69

Strana
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam