Preč s celulitídou

Preč s celulitídou

Preč s celulitídouPreč s celulitídou

Celulitída je problém, ktorý sa vyskytuje nielen u žien, ale aj u mužov či u detí. Čo to je, ako sa jej zbaviť a aká liečba je najlepšia na jej odstránenie? Odpovede na tieto otázky ponúka náš sortiment, či už ide o masážne prístroje, vákuové banky, masážne kefy alebo bielizeň vhodnú na celulitídu na nohách aj rukách. Máme pre vás všetko potrebné pre vákuovú masáž, rovnako tak krém či prístroj alebo aj bežné švihadlo. Nech sa páči, stačí si len vybrať.

Masážne prístroje pre použitie na rukách aj nohách

Ak chcete odstrániť celulitídu, začať treba s masážnymi prístrojmi. Tie môžu mať rozličné formy, či už pôjde o valčeky, pásy, pištole alebo bodové prístroje. Niektoré fungujú na manuálnom princípe, iné na princípe vibrácií či elektrických pulzov.

Najviac využívané sú masážne pištole, ktoré pomáhajú nielen na celulitídu, ale aj na všeobecne na svalstvo. Či už ide o jeho masáž, úľavu od bolesti, regeneráciu alebo celkovú stimuláciu, tento prístroj predstavuje ideálny príklad pomocníka proti celulitíde. Používať sa môže na ruky, nohy aj chrbát, čiže najviac postihnuté časti tela.

Výhodou modelov je väčší počet nadstavcov s rôznym tvarom koncovky, takže na masáž pokožky a zmiernenie celulitídy môžete pôsobiť komplexne.

Alternatívou sú ďalšie elektronické a pulzné masážne prístroje s rúčkou a viacerými stupňami intenzity či programami pre rôzne masážne hlavice. Nájdete u nás aj typy, ktoré pomáhajú na celulitídu s pomocou infračerveného svetla a ultrasonických vĺn. Ich cieľom je zlepšiť pevnosť a pružnosť pokožky, zmierniť bolesti a zlepšiť krvný obeh.

Masážne pištoleMasážne pištole
Masážne prístrojeMasážne prístroje

Vákuové banky na odstránenie u mužov, žien aj u detí

Okrem elektronických modelov máme na zmiernenie celulitídy aj tie s manuálnym použitím, napríklad masážne prístroje na tvár, chrbát, brucho, krk či ramená, ktorých cieľom je zjemniť pokožku, zmenšiť tukové bunky a spevniť pružnosť svalov.

Zaujímavý je aj sortiment pre vákuové bankovanie:

 • Kúpiť si u nás môžete jednotlivé pomôcky pre vákuovú masáž a bankovanie, ale aj celé sady a sety, ktoré obsahujú tiež valčeky na masáž a púzdro.
 • Na výber máme klasické silikónové banky, ktoré fungujú na princípe podtlaku, ale aj špeciálne modely s ručnou pumpou na vytvorenie podtlaku.
 • Viaceré sady obsahujú banky rôznej veľkosti, tvaru a s rozličným použitím účelu, čiže ich viete použiť aj na reumatické bolesti či prekrvenie tkanív.
 • Samozrejmosťou je, že ide o hygienicky overené materiály a typy, takže bankovanie zvládnete aj v pohodlí domova a banky sa veľmi ľahko čistia.

Vákuová masáž má desiatky rokov tradície a či už sa rozhodnete pre jej profesionálnu alebo domácu formu, má na celulitídu veľmi pozitívny vplyv. Zlepšuje pružnosť pokožky, rieši lokálne opuchy, zmierňuje bolesti svalov a kĺbov v danej partii alebo na celom tele a pomáha samozrejme na zjemnenie pokožky a na odstránenie celulitídy a strií.

Vákuové bankyVákuové banky
BankovanieBankovanie

Ako na celulitídu doma aj vonku? Bielizeň, cviky aj kefy

Súčasťou boja s celulitídou môžu byť aj niektoré pomôcky a príslušenstvo určené na doma alebo s funkciou oblečenia, ktoré môže nosiť na tele aj všade vonku.

Na výber ponúkame nasledovné kategórie produktov:

Anticelulitídna bielizeňAnticelulitídna bielizeň

Anticelulitídna bielizeň: Pre ženy aj pre mužov v každom veku máme spodnú bielizeň na zmiernenie celulitídy a zlepšené prekrvenie tkanív spoločne so stimuláciou pevnosti a pružnosti kože. Či už ide o podprsenky, nohavičky, boxerky, slipy, pančuchy, tielka alebo ponožky, u nás nájdete všetko pre nosenie na doma ako aj na von.

Masážne kefyMasážne kefy

Masážne kefy: Oválne, polkruhové, s rúčkou aj bez nej, naše masážne kefy na celulitídu sú výbornou voľbou pre jednoduché použitie. Majú špeciálne zaoblené kolíky, ktoré jemnou aj intenzívnou masážou zmiernia prejavy celulitídy, stimulujú lymfatický systém a prekrvia kožu aj podkožné vrstvy. Stačí si vybrať model, veľkosť a tvar!

Všetko pre cvičenieVšetko pre cvičenie

Všetko pre cvičenie: Masážne valčeky, rollery, ale aj švihadlo, extendery či iné pomôcky na jednoduché cviky, to všetko nájdete u nás a pomôže vám ako prirodzená domáca liečba. Spolu s využitím masážnych kief, anticelulitídnej bielizne a ďalších prístrojov a pomôcok tak môžete zmierniť prejavy celulitídy a dlhodobo odstrániť jej príznaky.

Pomôžeme vám s tým, ako sa jej zbaviť, výber je široký

Pochopiť, čo to je celulitída, znamená využiť všetky možnosti na jej odstránenie. K tomu, aby sa tak stalo, nájdete u nás všetko potrebné vybavenie a príslušenstvo.

Či už ide o krém alebo iný prípravok s vonkajšou aplikáciou, prístroj určený na masáž alebo na stimuláciu podkožných vrstiev alebo špeciálnu bielizeň, môžete sa spoľahnúť, že u nás kúpite všetko potrebné. Máme veľký výber rôznych značiek, napríklad BeautyRelax, Kalo, Malatec, FIT Life, Soulima, Health Massager či Relax and Spin Tone.

Sortiment zahŕňa tak textilné produkty, ako aj masážne prístroje s celkovou alebo lokálnou funkciou, rovnako tak stimuláciu svalstva  kože pomocou vibrácií či elektród. Máme tak lacné a cenovo dostupné modely, ako aj tie od prémiových značiek.

Nájdete u nás aj špeciálne masážne prístroje napodobňujúce rôzne ázijské technicky, ktoré čerpajú poznatky z čínskych alebo japonských masáží. Použiť ich môžete krk, šiju, chrbát, brucho, stehná, tvár, bedrá, abdominálne svaly aj lokalizované svalstvo či kĺby, napríklad na lýtka, členky, kolená alebo chodidlá. Nech sa páči, vyberte si!

Items 1-12 z 17

Strana
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam
 1. Kalo 8502 Slimming&Beautify Infra Ultrasonic prístroj s EMS 3v1
  -22%
  Kalo 8502 Slimming&Beautify Infra Ultrasonic prístroj s EMS 3v1
  Bežná cena 32,90 € Špeciálna cena 25,69 € 21,41 €
 2. FIT Life KH-320 Masážna pištoľ so 4 nástavcami, nabíjateľná, červená
  -22%
  FIT Life KH-320 Masážna pištoľ so 4 nástavcami, nabíjateľná, červená
  Bežná cena 37,25 € Špeciálna cena 28,89 € 24,07 €
 3. FIT Life KH-325 Masážna pištoľ s 8 nástavcami, nabíjateľná, čierna
  -28%
  FIT Life KH-325 Masážna pištoľ s 8 nástavcami, nabíjateľná, čierna
  Bežná cena 41,50 € Špeciálna cena 29,99 € 24,99 €
 4. FIT Life HB-007C Masážna pištoľ so 4 nástavcami, nabíjateľná, čierna
  -23%
  FIT Life HB-007C Masážna pištoľ so 4 nástavcami, nabíjateľná, čierna
  Bežná cena 53,90 € Špeciálna cena 41,69 € 34,74 €
 5. FIT Life HB-C700 Masážna pištoľ so 4 nástavcami, nabíjateľná, sivá
  -23%
  FIT Life HB-C700 Masážna pištoľ so 4 nástavcami, nabíjateľná, sivá
  Bežná cena 53,90 € Špeciálna cena 41,69 € 34,74 €
 6. FIT Life KH-352 Masážna pištoľ s 8 nástavcami, nabíjateľná, sivá
  -28%
  FIT Life KH-352 Masážna pištoľ s 8 nástavcami, nabíjateľná, sivá
  Bežná cena 41,50 € Špeciálna cena 29,99 € 24,99 €
 7. BeautyRelax 12226 Banky 4ks s masážnym valčekom 1 ks, 5-dielna súprava na masáž
  -43%

Items 1-12 z 17

Strana
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam