Drogéria

Drogéria

DrogériaDrogéria

Chcete doplniť svoju drogériu doma? Ponúkame vám drogériu na telo, tvár, pleť aj na vlasy, vrátane špecifických produktov. Či už hľadáte náplasti na bolesť, masti na masáž, krémy na telo, nohy alebo tie pleťové, u nás nájdete všetko potrebné. Platí to aj pre balzamy na pery, oleje na lvasy či antibakteriálne gély. Vyberte si zo širokej ponuky značkovej a kvalitnej drogérie, ktorá je vhodná pre mužov, ženy a seniorov a to na deň aj na noc.

Drogéria na tvár a pleť? Krémy aj balzamy na pery

Starostlivosť o tvár alebo pleť? U nás nájdete široký výber prípravkov v rôznych formách, či už ide o pleťové krémy, emulzie, oleje, balzamy, masti alebo aj gély.

Ak ide o krémy na tvár a pleť, nájdete u nás čisto prírodné produkty. Populárne sú bylinné krémy, napríklad s konopným olejom alebo zmesou rôznych rastlín, ktoré prispievajú jednak na výživu pokožky, ale aj na jej uvoľnenie a regeneráciu. Máme tiež alpské masti obsahujúce šalviu, rozmarín, borovicu či citrón vhodné aj na spánky a krk.

Siahnuť môžete tiež po denných alebo nočných krémoch s obsahom koenzýmu Q10, ktorý pomáha na spomalenie starnutia pokožky, redukciu vrások, výživu, pevnosť a pružnosť kože či pleti. Krémy sú vhodné pre mužov aj ženy a využiteľné aj na dekolt.

Súčasťou ponuky sú aj krémy so soľou z mŕtveho mora alebo vyživujúce a hydratačné krémy s kokosovým olejom. V rámci produktov určených na pleť u nás nájdete aj balzamy na pery alebo na tvár s efektom aj proti opuchu nosovej sliznice. Siahnuť môžete aj po éterických olejoch s obsahom liečivých rastlín so 100 % organickým zložením.

Prípravky na teloPrípravky na telo
Krémy na nohyKrémy na nohy
Krémy na tvárKrémy na tvár

Čo tak krémy na telo, nohy či ruky a drogéria na vlasy?

Pokiaľ ide o prípravky a drogériu určenú na celé telo, naša ponuka je naozaj komplexná. Či už hľadáte niečo na bolesti nôh a rúk, na výživu pokožky a ich hlbších vrstiev, alebo aj masážne či regeneračné masti a krémy, u nás nájdete produkty pre každý účel.

Telová kozmetika v našom výbere ponúka aj toto:

 • Na ruky sú určené čistiace, vyživujúce aj antibakteriálne gély, rovnako tak emulzie na ruky aj nohy, telové gély či gaštanové gély s vínnym listom.
 • Rovnako tak ponúkame bylinné krémy s využitím aj ako masážne, nájdete u nás aj sviští krém, krém so soľou z mŕtveho mora či nechtíkové krémy.
 • Máme vyživujúce telové balzamy, ktoré spevnia a hydratujú kožu a obsahujú prírodné zložky, bylinné extrakty, vitamíny, oleje alebo koenzým Q10.
 • Populárne sú tiež masti na telo, ktoré môžete využiť na konkréte svalové partie alebo aj na hrudník a majú uvoľňujúci účinok proti bolesti či napätiu.

U nás nájdete aj drogériu pre starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy. Čo tak skúsiť prírodné oleje na vlasy alebo oleje do kúpeľa, ktoré sú využiteľné aj na masáž kože a hlavy? Samozrejmosťou je ich prírodné zloženie a teda aj bezproblémové používanie. Rovnako tak u nás nájdete vyživujúce balzamy a emulzie s vitamínmi a minerálmi.

Máme tiež chladivé, hrejivé a masážne prípravky

Trápia vás problémy s kĺbmi alebo svalmi? Naše gély proti bolesti sú skvelým riešení a môžu mať chladivý či hrejivý účinok. Máme tiež masážne krémy a oleje.

Tu sú najviac populárne masti, krémy či balzamy:

Chladivé prípravkyChladivé prípravky

Chladivé masti a krémy: Hľadáte niečo na povzbudenie, bolesti žíl, svalov a kĺbov, lepšie dýchanie či pomoc proti migréne? Máme chladivé krémy, gély, emulzie, balzamy a masti, ktoré viete použiť na celé telo. Ich zloženie je pre organizmus prirodzené, obsahujú éterické oleje, harmanček, levanduľu, minerály, eukalyptus alebo mentol.

Hrejivé prípravkyHrejivé prípravky

Hrejivé masti a krémy: Opakom sú hrejivé prírpavky, či už ide o balzamy, krémy alebo iné formy s rýchlou vstrebateľnosťou. Aplikovať ich môžete na ruky, nohy aj celé telo, pričom ich zloženie je prírodné, najmä s mentolom, pagaštanom konským a extraktom chilli. To pomáha na kožu, kĺby, svaly, nervový systém či lepšie prekrvenie.

Masážne krémyMasážne krémy

Masážne masti a krémy: Či už ide o balzamy, krémy, masti alebo gély, máme veľký výber prípravkov na masáž celého tela. Pomáhajú na regeneráciu energie, uvoľnenie svalstva, na lepšiu hydratáciu a výživu pokožky a jej hlbších vrstiev, ale aj na zmiernenie bolestí či napätia. Uvoľňujú aj kŕče a dýchanie a zmierňujú reumatické ťažkosti.

Skúste balzamy, oleje, náplasti a inhalačné tyčinky

Hoci súčasťou našej ponuky nie je napríklad čapovaná drogéria, stále máme rôznorodý sortiment vrátane špecifických prípravkov. Dobrým príkladom sú inhalačné tyčinky, ktoré pomáhajú na uvoľnenie dutín, pri nádche, nevoľnosť, bolesť hlavy, dýchacie cesty a kašeľ. Vhodné sú pre deti aj dospelých a máme viac veľkostí a typov vôní.

Ak vás trápia svaly, kĺby alebo neurologické problémy, sú tu náplasti na bolesť. Tie obsahujú fenikel a výťažky iných rastlín a prispievajú k úľave od bolesti, napätia, preťaženia alebo od problémov s nadmernou námahou . Vhodné sú aj na podvrtnutia.

Súčasťou našej ponuky sú aj špeciálne čínske oleje a balzamy, ktoré majú organické zloženie, aplikujú sa na kožu po celom tele a sú vhodné pre mužov aj pre ženy.

Z olejov sú populárne tie s obsahom rastlín a éterických olejov, ktoré pomáhajú pri nádche, prechladnutí, bolestiach hlavy, kĺbov, svalov a neuralgických bolestiach, ale aj na uštipnutie hmyzom. Podobné zloženie a účinky majú aj balzamy vrátane tých, ktorých zloženie je špeciálne navrhnuté proti svrbeniu kože aj na podráždenie slizníc.

Čínske balzamyČínske balzamy
Čínske olejeČínske oleje
Čínske náplastiČínske náplasti

Najpredávanejšie

 1. 1.
  Masážny balzam ZLATÝ DRAK z výťažkov liečivých rastlín. Na reumatické bolesti, bolesti chrbta, uvoľnenie horných dýchacích ciest, svalov...
 2. 2.
  Detoxikačné náplasti Kinoki - zbavte svoj organizmus toxínov!...

Items 1-12 z 48

Strana
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam
 1. OTC 040688 Čínsky olej Essential Balm 3ml, 1ks
  -17%
  OTC 040688 Čínsky olej Essential Balm 3ml, 1ks
  Bežná cena 2,99 € Špeciálna cena 2,49 € 2,07 €
 2. TFY AN-2190 Čínske náplasti Tiger na bolesť 10x7cm, 1ks
  -20%
  TFY AN-2190 Čínske náplasti Tiger na bolesť 10x7cm, 1ks
  Bežná cena 2,49 € Špeciálna cena 1,99 € 1,66 €
 3. TFY EO-3ML Čínsky olej Essential Balm 3ml, 1ks
  -17%
  TFY EO-3ML Čínsky olej Essential Balm 3ml, 1ks
  Bežná cena 2,99 € Špeciálna cena 2,49 € 2,07 €
 4. Bio-Vital Konský krém chladivý, 500 ml
  -21%
  Bio-Vital Konský krém chladivý, 500 ml
  Bežná cena 5,90 € Špeciálna cena 4,69 € 3,91 €
 5. Bio-Vital 020 Konský krém hrejivý, 500ml
  -21%
  Bio-Vital 020 Konský krém hrejivý, 500ml
  Bežná cena 5,90 € Špeciálna cena 4,69 € 3,91 €
 6. Kräuter 110 Bylinný olej do kúpeľa, 100ml
  -21%
  Kräuter 110 Bylinný olej do kúpeľa, 100ml
  Bežná cena 8,80 € Špeciálna cena 6,99 € 5,82 €
 7. Fit&Aktiv Q10 Krém na tvár s Koenzymom Q10, 125ml
  -21%
  Fit&Aktiv Q10 Krém na tvár s Koenzymom Q10, 125ml
  Bežná cena 4,77 € Špeciálna cena 3,77 € 3,14 €
 8. Fit&Aktiv Krém so soľou z mŕtveho mora, 250 ml
  -11%
  Fit&Aktiv Krém so soľou z mŕtveho mora, 250 ml
  Bežná cena 6,20 € Špeciálna cena 5,49 € 4,57 €
 9. Jasmin Konský balzam chladivý, 500 ml
  -21%
  Jasmin Konský balzam chladivý, 500 ml
  Bežná cena 5,90 € Špeciálna cena 4,69 € 3,91 €
 10. Jasmin Konský balzam s chilli hrejivý 500 ml
  -21%
  Jasmin Konský balzam s chilli hrejivý 500 ml
  Bežná cena 5,90 € Špeciálna cena 4,69 € 3,91 €
 11. Murmeltierol Salbe Svištia masť 200 ml
  -24%
  Murmeltierol Salbe Svištia masť 200 ml
  Bežná cena 9,90 € Špeciálna cena 7,49 € 6,24 €

Items 1-12 z 48

Strana
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam