Make-up

Make-up

Make-upMake-up

Buďte každý deň iná a pritom žiarivo krásna! S našou kozmetikou zabudnete na permanentný make-up, máme produkty pre každý deň a to na bežnú úpravu, do práce, na oslavu aj na ples. Či už ide o make-up štetce, čelenky, hubky, tyčinky, organizéry, zrkadlá, taštičky aj celé sady, tu nájdete naozaj všetko na jednom mieste. Problémom nie je ani make-up kozmetika na mastnú, citlivú alebo aknóznu pleť pre ženy a dievčatá každého veku.

Vyberte si kozmetické štetce, hubky, tyčinky aj čelenky

Základom našej ponuky sú kozmetické a make-up štetce a štetčeky rôznej veľkosti a tvaru. Kúpiť si ich viete v jednotlivých kusoch, ale pokojne aj ako celú sadu napríklad 20 štetcov okrúhleho, oválneho či špicatého typu s flexibilným výberom dĺžky.

Nájdete u nás špeciálne štetce na pleť a tvár, ktoré sú ideálne na nanášanie make-upu, ale aj multifunkčné, ktoré kombinujú možnosť použitia na nanášanie make-upu aj na aplikáciu očných tieňov. Samozrejmosťou je, že všetky naše štetce a štetčeky majú jemné a kvalitné štetinky, takže nanášanie make-upu je hračka a zároveň dlho vydržia.

Druhou časťou nášho make-up sortimentu sú kozmetické hubky. Máme ich v rôznych tvaroch od tých so špicatou časťou po obojstranné modely 2 v 1 so štetcom aj hubkou.

Čelenka na make-up samozrejme tiež nesmie chýbať vo vašej výbave. Nájdete u nás kozmetické čelenky v pestrom výbere farieb, odtieňov aj veľkostí, či už pôjde o ružové, zelené, fialové, šedé, modré, hnedé alebo biele modely. Aplikácia pleťovej masky, krému, make-upu aj odlíčovadiel bude s nimi jednoduchá a bezproblémová.

Kozmetické štetceKozmetické štetce
Kozmetické hubkyKozmetické hubky
Čelenky na make-upČelenky na make-up

Nezabúdame ani na make-up zrkadlá a kruhové svetlá

Maľovať sa bez zrkadla? Ani nápad! Riešením sú naše kozmetické zrkadlá, kde si viete vybrať množstvo veľkostí, tvarov či dodatočnej výbavy. Nezabudli sme ani na najnovší trend pre Tik-Tok či Instagram a to sú kruhové svetlá typu Ring Light.

Ak ide o kozmetické make-up zrkadlo, na výber sú:

 • Štandardné okrúhle zrkadlá so stojanom, ktoré viete otáčať a využiť bežnú zrkadlovú plochu alebo zväčšenie pre detailný make-up alebo úpravu pleti.
 • Multifunkčné kozmetické zrkadlá okrúhleho, hranatého alebo srdcového tvaru, ktoré viete nastaviť do strán alebo dozadu pod preferovaným uhlom.
 • Špeciálne zrkadlá s osvetlením a LED svetlom, ktoré môžete nastavovať do strán, na výšku alebo so sklonom a ktoré môžu mať aj kabelkovú veľkosť.
 • Veľké zrkadlá s výklopnými bokmi pre zväčšenie tváre do detailu, môžu byť tiež vybavené LED osvetlením alebo zásuvkou na make-pu veci.

Čo sa týka kruhových svetiel Ring Light, nájdete u nás modely so statívom a vo výbere hneď niekoľkých priemerov od 20,5 cm po 31,5 cm. Každá sada obsahuje kruhové svetlo s RGB efektom pre čo najviac rovnomerné osvetlenie a statív na telefón s výškovým nastavením. Svetlá viete využiť pri natáčaní videí aj pri líčení alebo na selfie!

Kozmetické zrkadláKozmetické zrkadlá
Kruhové svetlá Ring LightKruhové svetlá Ring Light
Kozmetické zrkadlá s osvetlenímKozmetické zrkadlá s osvetlením

Už žiadny neporiadok, tu sú organizéry, tašky a kufríky

Máte pocit, že máte tej kozmetiky, šminiek a štetcov priveľa? Riešením môže byť taštička, organizér či kufrík, do ktorého sa hodí aj celá make-up sada pre ženy.

Toto sú produkty, ktoré vám upracú vašu kozmetiku:

Organizéry na kozmetikuOrganizéry na kozmetiku

Organizéry: Mále, veľké, so zásuvkami, s držiakmi, na kozmetiku, make-up aj na štetce, u nás nájdete organizéry a boxy pre každú príležitosť. Môžu mať pevnú aj látkovú podobu. Okrem tých štandardných máme aj špeciálne do zásuviek, na poličky či do šuflíkov, závesné organizéry či špeciálne dávkovače nielen na kozmetiku, ale aj tampóny.

Kozmetické taštičkyKozmetické taštičky

Taštičky: Ak hľadáte kozmetické tašky a taštičky na doma aj na cestovanie, u nás si určite vyberiete to svoje. Máme ich v malých prevedeniach typu S aj vo väčších modeloch, ktoré si viete uložiť na toaletný stolík. Súčasťou ponuky sú aj látkové taštičky vhodné do kabelky či batohu, no aj dizajnové tašky, ktoré môžete pokojne nosiť vonku.

Kozmetické kufríkyKozmetické kufríky

Kufríky: Či už radi a často cestujete alebo potrebujete prenášať väčšie množstvo kozmetiky, make-up a vybavenia pre pleť a telo, kufríky sú najlepšia možnosť pre každú príležitosť. Využiť ich môžete aj na šperky alebo rôzne doplnky k odevom a oblečeniu, u nás nájdete rôzne veľkosti od S po L a viaceré dizajny od retro až po elegantný štýl.

A čo ďalšia make-up kozmetika či produkty? Máme aj riasy

Na citlivú pleť, aknóznu pleť, mastnú pleť, suchú aj zmiešanú pleť, máme kozmetiku a make-up pre každý typ kože, k tomu tiež rozsiahle príslušenstvo a doplnky.

Nájdete u nás aj umelé riasy a umelé mihalnice pre efektné skrášlenie, či už samostatne alebo v kompletných setoch a sadách. Na výber máte viaceré šírky od 8 mm a 10 mm až do 12 mm, pričom vďaka kvalitným syntetickým vláknam máte istotu odolnosti voči vode, farebnej stálosti, vysokého lesku, ľahkosti a po nalepení aj prirodzeného vzhľadu.

Aby boli vaše riasy ešte elegantnejšie a váš pohľad ešte vyzývavejší, máme v ponuke tiež špeciálne kozmetické kliešte na riasy. Jedným ťahom získate krásny tvar rias od korienkov po končeky a ich tvar je ergonomický, takže sa s nimi ľahko pracuje.

Zakúpiť si môžete aj velúrové aplikátory na mihalnice s precíznym spracovaním, ktoré vôbec nedráždia pokožku. Súčasťou výbavy pre make-up sú tiež doplnky na čistenie štetcov zo silikónu v niekoľkých farbách, tvaroch a typoch. U nás nájdete kozmetické produkty rôznych značiek, ako napríklad BeautyRelax, HomePRO, TFY, Sisi či Beauty.

Items 1-12 z 123

Strana
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam
 1. Jenifer 9923 Čistič štetcov na make-up silikónový, ružový 15,5x11x5cm
  -23%
  Jenifer 9923 Čistič štetcov na make-up silikónový, ružový 15,5x11x5cm
  Bežná cena 2,99 € Špeciálna cena 2,29 € 1,91 €
 2. Jenifer EASY 5 Hubka na make-up, zelená
  -50%
  Jenifer EASY 5 Hubka na make-up, zelená
  Bežná cena 1,99 € Špeciálna cena 0,99 € 0,82 €
 3. Jenifer EASY 7 Hubka na make-up, čierna
  -50%
  Jenifer EASY 7 Hubka na make-up, čierna
  Bežná cena 1,99 € Špeciálna cena 0,99 € 0,82 €
 4. Jenifer CA4T Kufrík kozmetický 25x17x17 cm, šedý
  -21%
  Jenifer CA4T Kufrík kozmetický 25x17x17 cm, šedý
  Bežná cena 45,50 € Špeciálna cena 35,79 € 29,82 €
 5. TFY MJ26 LED Kruhové svetlo RING LIGHT 25,5 cm, RGB, so statívom
  -21%
  TFY MJ26 LED Kruhové svetlo RING LIGHT 25,5 cm, RGB, so statívom
  Bežná cena 34,99 € Špeciálna cena 27,49 € 22,91 €
 6. TFY MJ20 LED Kruhové svetlo RING LIGHT 20,5 cm, RGB, so statívom
  -24%
  TFY MJ20 LED Kruhové svetlo RING LIGHT 20,5 cm, RGB, so statívom
  Bežná cena 31,90 € Špeciálna cena 24,29 € 20,24 €
 7. SIMON S16215 Cestovná kozmetická taška, organizér 5ks, tmavohnedá
  -21%
  SIMON S16215 Cestovná kozmetická taška, organizér 5ks, tmavohnedá
  Bežná cena 18,99 € Špeciálna cena 14,99 € 12,49 €
 8. SIMON S20151015 Cestovná kozmetická taška, organizér 5ks, čierno-biela
  -21%
  SIMON S20151015 Cestovná kozmetická taška, organizér 5ks, čierno-biela
  Bežná cena 18,99 € Špeciálna cena 14,99 € 12,49 €
 9. SIMON S15101520 Cestovná kozmetická taška, organizér 5ks, béžová
  -21%
  SIMON S15101520 Cestovná kozmetická taška, organizér 5ks, béžová
  Bežná cena 18,99 € Špeciálna cena 14,99 € 12,49 €

Items 1-12 z 123

Strana
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam