Bezpečnostné prvky

Bezpečnostné prvky

Bezpečnostné prvkyBezpečnostné prvky

Ak máte malé dieťa, napríklad batoľa alebo začínajúceho škôlkara, môže byť pre neho domácnosť pomerne nebezpečné miesto. Našťastie, u nás nájdete všetko potrebné pre jej zabezpečenie a zníženie rizika nehody či úrazu. Či už ide o detské vysielačky a opatrovateľky, prvky na ochranu rohov a hrán, detské ohrádky alebo zábrany na dvere, vodítka a reflexné prvky alebo o chodítka, vybrať si viete rôzne modely, značky aj prevedenia!

Bojíte sa o dieťa? Skúste elektronické opatrovateľky

Nechať neposedného krpca v izbe môže byť niekedy rizikom, no aj u bezproblémovej ratolesti treba pamätať na istotu a to tak vo dne, ako aj počas celej noci.

K tomu slúžia elektronické opatrovateľky, ktoré môžete mať vo verzii štandardnej obojsmernej vysielačky s príjmom a prenosom zvuku, ale aj ako pokročilý typ vybavený baby monitorom. Vybrať si môžete viaceré modely a úrovne výbavy, vrátane veľkostí monitora, takže budete mať situáciu v detskej izbe vždy pod svojou kontrolou.

Niektoré lepšie modely majú vo výbave aj nočné videnie, ktoré zabezpečí, že bez toho, aby ste museli v noci vstať k bábätku, si viete skontrolovať vizuálne a zvukovo jeho stav a stav v izbe. Nočný režim môže fungovať aj na princípe prisvietenia.

Jednotlivé modely sa líšia aj podľa toho, aký majú dosah, štandardne aj najlacnejšie elektronické opatrovateľky viete použiť v bežnom byte či rodinnom dome. Vo výbave môžu mať aj monitorovanie teploty, infračervené diódy, nahrávanie videozáznamu alebo audiozáznamu, otočnú jednotku s kamerou či alarm so zvukovým senzorom.

Elektronické opatrovateľkyElektronické opatrovateľky

Nezabúdame ani na zábrany, ohrádky a voľný pohyb

Dieťaťu hrozí najviac úrazov a problémov v momente, kedy je jeho pohyb bez kontroly. To platí tak pre interiér, ako aj pre exteriér. V tom druhom prípade je navyše treba pamätať aj na viditeľnosť v šere či zlom počasí, preto ponúkame aj reflexné pásky.

Vo vnútri sú zas dôležité detské zábrany a ohrádky:

 • Ak ide o zábrany, vďaka nim máte istotu, že vám malý krpec nespadne z postele, nedostane sa do skrine alebo nečakane nevyjde na váš balkón.
 • Máme aj špeciálne zábrany na dvere, ktoré môžete mať vo fixnej alebo vo flexibilne nastaviteľnej šírke či výške, takže sa hodia aj na vchodové dvere.
 • Pre menšie aj väčšie deti ponúkame ohrádky, materiálovo máte na výber čisto textilné, ktoré sú ľahšie, alebo s kovovou a teda stabilnou konštrukciou.
 • Ohrádky majú rôzny tvar vrátane mnohouholníkov, môžu mať aj horné prekrytie, majú viacero vchodov a flexibilný je aj ich spôsob upevnenia.

Pokiaľ ide o samotnú chôdzu, v našom sortimente nájdete aj chodítka pre začiatky prvých krokov, napríklad vankúše a ruksaky v jednom, ale aj ako klasické chodítka na kolieskach. Pre väčšie deti a predovšetkým na rušnú ulicu či do horského prostredia, kde je dôležité nestratiť priamy fyzický kontakt s dieťaťom, máme aj špeciálne vodítka.

Detské zábrany a ohrádkyDetské zábrany a ohrádky

Pozerajte na značku, balenie aj pomer ceny a kvality

Bez ohľadu na to, aký produkt si z tejto kategórie zvolíte, máme pre vás bohatú ponuku. Pri výbere by ste mali zohľadniť nielen cenu, ale aj niektoré iné vlastnosti.

Tu sú parametre, ktoré určite stoja za pozornosť:

Cena: Ak je cena vašim hlavným kritériom, u nás nájdete aj lacné či akciové produkty, ktoré určite nevyčerpajú vaše finančné rezervy. Máme však aj pomerne široký výber produktov v strednej kategórii s vyváženým pomerom kvality a ceny, no aj špičkové produkty, či už materiálovým prevedením, kvalitou vyhotovenia alebo funkciami.

Značka: Pri výbere, najmä ak už máte nejaké skúsenosti z minulosti, môže byť dobrým pomocným kritériom aj značka. U nás máme pomerne široký výber tých cenovo dostupných aj z prémiového segmentu, napríklad ako sú BabySafety, HomePro, Baby Ono, TFY, Safety, KMT style, Perfect Home, Weikang, Ruhhy, FunPlay a Hyderon.

Balenie: Keďže zvýšenie ochrany v domácnosti nie je úzka, ale naopak široká záležitosť, viacero produktov sa dá kúpiť jednotlivo aj v celých sadách. Práve väčšie balenie môže byť nielen výhodnejšie, ale môže aj komplexnejšie splniť predstavy o tom, čo všetko hľadáte, napríklad ochranu rohov, hrán, zásuviek, dverí, skríň alebo stolov.

Bezpečnostné poistky a ochrana hrán aj rohov u vás doma

V sortimente sme mysleli aj na zabezpečenie domácnosti, najmä ak ide o nábytok, okná, dvere alebo elektrické zásuvky. Nájdete preto u nás veľký výber bezpečnostných poistiek, napríklad do zástrčky, proti otvoreniu  okien, na zabezpečenie vnútorných alebo aj vonkajších dverí, na zásuvky a dvierka alebo aj na sporák, chladničku či mrazák.

Máme tiež textilné zábrany a pútka na skrine, zásuvky, dvierka poličiek alebo komody, ktoré zabránia tým najmenším v rizikovom skúmaní nebezpečných miest.

Pre menšie aj väčšie deti sú tiež rizikové ostré hrany nábytku, či už ide o stoly, stolíky, stoličky, menšie aj väčšie policové systémy, skrine alebo komody. Preto máme v ponuke veľký sortiment silikónových pások a pásov s rýchlou aplikáciou.

To isté platí aj pre rohy nábytku alebo schodov, kde môžete aplikovať tak silikónové, ako aj gélové nástavce a návleky. Na výber je veľký výber dizajnov a tvarov od menších až po väčšie, v štandardnom prevedení aj v originálnych podobách veselých zvierat či postavičiek. Už nikdy žiadny pád na ostrú hranu či roh dverí alebo nábytku!

Detské poistky na skrinkyDetské poistky na skrinky
Poistky do zásuvkyPoistky do zásuvky
Penové ochrany rohovPenové ochrany rohov

Najpredávanejšie

 1. 1.
  Samolepiaca ochranná penová páska na hrany a rohy, dokonalo chráni dieťa pred nárazom na hranu, tlmí náraz, bezpečnosť pre deti, rôzne farb...

Items 1-12 z 115

Strana
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam
 1. BabySafety 966 Silikónová ochrana rohov a ostrých hrán, transparentná 4 ks
  -31%
 2. Kmt Style 5200402 Penová ochrana rohov a hrán 2mx2,5cm, modrá
  -58%
  Kmt Style 5200402 Penová ochrana rohov a hrán 2mx2,5cm, modrá
  Bežná cena 11,99 € Špeciálna cena 4,99 € 4,16 €
 3. Kmt Style 5200403 Penová ochrana rohov a hrán 2mx8cm, modrá
  -18%
  Kmt Style 5200403 Penová ochrana rohov a hrán 2mx8cm, modrá
  Bežná cena 7,70 € Špeciálna cena 6,29 € 5,24 €
 4. Kmt Style 3040025 Penová ochrana rohov a hrán 2mx8cm, mocca café
  -18%
  Kmt Style 3040025 Penová ochrana rohov a hrán 2mx8cm, mocca café
  Bežná cena 7,70 € Špeciálna cena 6,29 € 5,24 €
 5. Ruhhy 21913 Detská poistka na skrinky, Bezpečnostná zábrana, biela, 6 ks
  -18%
  Ruhhy 21913 Detská poistka na skrinky, Bezpečnostná zábrana, biela, 6 ks
  Bežná cena 9,69 € Špeciálna cena 7,99 € 6,66 €
 6. HomePRO 4924 Silikónová zarážka do dverí 10x4x3cm, 1ks, sivá
  -20%
  HomePRO 4924 Silikónová zarážka do dverí 10x4x3cm, 1ks, sivá
  Bežná cena 1,49 € Špeciálna cena 1,19 € 0,99 €
 7. HomePRO 4294-1 Silikónová zarážka do dverí 10x4x3cm, 1ks, hnedá
  -20%
  HomePRO 4294-1 Silikónová zarážka do dverí 10x4x3cm, 1ks, hnedá
  Bežná cena 1,49 € Špeciálna cena 1,19 € 0,99 €
 8. HomePRO 4921 Zarážka do dverí 4,5cm, 1ks, nerezová
  -31%
  HomePRO 4921 Zarážka do dverí 4,5cm, 1ks, nerezová
  Bežná cena 2,90 € Špeciálna cena 1,99 € 1,66 €

Items 1-12 z 115

Strana
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam