Hygiena

Hygiena

HygienaHygiena

Hygiena je nevyhnutným predpokladom úspechu, ak ide o starostlivosť o ruky, nohy, uši, chrup, pleť či celé telo. To je aj dôvod, prečo u nás nájdete komplexný sortiment z tejto oblasti, či už ide o hygienické potreby, prípravky, pomôcky, rukavice alebo podložky. Osobná, dentálna, intímna aj hygiena rúk, na to všetko máme riešenie. Nájdete u nás čistiace kefky, pleťové krémy, bieliace sady na zuby aj pomôcky na umývanie chrbta!

Intímna hygiena a prípravy pre mužov aj ženy na celé telo

Starostlivosť o telo je základnou časťou osobnej hygieny. Niekedy sa jej hovorí aj intímna a je dôležitá tak pre mužov, ako aj pre ženy bez ohľadu na vek. Zahŕňa tak kozmetické prípravky typu krémy, gély, emulzie, oleje, masti či šampóny, ako aj sortiment určený na čistenie, mokré umývanie a hygienu rúk, nôh, chrbta, intímnych miest a celého tela.

Ak ide o prípravky na telo, nájdete u nás zväčša bylinné krémy, balzamy, vyživujúce emulzie a telové krémy s aloe vera, morskou soľou alebo prírodným zložením.

Bohatý je aj sortiment príslušenstva pre osobnú hygienu. Nájdete u nás kefy na telo rôzneho tvaru a veľkosti, s rúčkou aj bez rúčky, takže dočiahnete bez problémov aj na chrbát, rovnako tak silikónové špongie, masážne pásy na umývanie či telové hubky. Uvedený sortiment máme nielen pre dospelých, ale aj pre deti, novorodencov či seniorov.

Ako osobná hygiena sa chápe aj hygiena uší, pre ktorú máme rovnako tak široký sortiment. Či už ide o rôzne kvapky a ušné sviečky, vatové tyčinky alebo aj špeciálne sady na čistenie uší, ich prepláchnutie alebo odstránenie ušného mazu elektronickým štetcom.

Nielen osobná, ale aj dentálna hygiena a bielenie zubov

Ústna hygiena je dôležitá nielen proti zápachu, ale aj na zachovanie zdravých zubov a udržiavanie prirodzenej mikroflóry úst. K tomuto všetkému u nás nájdete široký sortiment viacerých značiek, či už ide o dávkovače zubnej pasty alebo zubné kefky.

Zubná hygiena je zastúpená aj týmito produktmi:

 • Klasické zubné kefky pre deti aj dospelých s manuálnym ovládaním, máme veľký výber modelov, tvarov, veľkostí aj jemnosti či drsnosti štetín.
 • Špeciálne medzizubné kefky, vďaka ktorým budete môcť znížiť riziko vzniku zubného kazu na minimum, keďže práve medzi zubami sa tvorí najviac.
 • Zubné sprchy s nabíjaním, ktoré slúžia na dokonalé prepláchnutie ústnej dutiny a priestorov medzi zubami, štandardne majú viacero nástavcov.
 • Doplnkový sortiment, ktorý obsahuje držiaky na zubné kefky, vrátane tých pre deti, držiaky na zubné pasty, dávkovače zubnej pasty či zrkadielka.

Špeciálnou kategóriou v ponuke sú produkty určené na bielenie zubov. Môže ísť tak o klasické zubné vložky s bieliacim gélom do nich, ako aj o elektronické kefky a leštičky s nástavcami, ktoré fungujú na sonických vlnách, LED svetle či vibráciách. Vďaka tomu dokážu účinne odstrániť zubný povlak, škvrny od nápojov a jedál a vybieliť zuby.

Čistenie zubovČistenie zubov
Bielenie zubovBielenie zubov
Zubná sprchaZubná sprcha

Nezabúdame starostlivosť o pleť a jej čistenie

Pleťová hygiena a starostlivosť o tvár sú neoddeliteľnou súčasťou starostlivosti o celé telo. V tomto ohľade máme výber prístrojov, krémov aj masážnych pomôcok.

Tu je sortiment pre hygienu a starostlivosť o pleť:

Čistenie pleti a tváreČistenie pleti a tváre

Čistenie pleti a tváre: Ak ide o starostlivosť o pokožku, na jej čistenie máme bohatý výber rôznych druhov prístrojov. Najčastejšie ide o čistiace a masážne kefky a pištole, ktoré môžete použiť s krémom aj bez neho, pričom pomáhajú aj na peeling alebo ozónové prečistenie kože. Nájdete u nás aj vákuové čističe s vymeniteľnými nástavcami.

Kavitačné prístrojeKavitačné prístroje

Kavitačné a sonické prístroje: Ak hľadáte ultrazvukové ošetrenie pleti, lifting, kavitačný peeling a odstránenie škvŕn, vrások, pupienkov či odumretej kože, máme pre vás kavitačné prístroje. Rovnako tak u nás nájdete sonické kefy na tvár s anti-age účinkom na dôkladné prečistenie pleti. Máme tiež súpravu nástrojov na odstránenie bodiek.

Valčeky, krémy a doplnkyValčeky, krémy a doplnky

Valčeky, krémy a doplnky: Nájdete u nás aj masážne valčeky na tvár pre jej lepšie prekrvenie, dermarollery pre zlepšenie hebkosti a pružnosti pokožky a doplnky k pleťovej kozmetike. V rámci nej ponúkame špeciálne pleťové krémy, krémy na  tvár či regeneračnú kozmetiku s morskou soľou, koenzýmom Q10 alebo s bylinkami.

Máme tiež hygienické podložky, pomôcky či rukavice

Veľmi dôležitá je aj hygiena rúk, kam spadajú dezinfekcia, ochrana v podobe rukavíc či špeciálne antibakteriálne gély a mydlá. Vďaka tomu môžete udržiavať svoje ruky čisté, svieže a voňavé a nemusíte mať starosť s rizikom infekcie pri poranení pokožky prienikom baktérií či patogénov. Máme aj špeciálne bezdotykové dávkovače mydiel.

Súčasťou doplnkového sortimentu sú rôzne hygienické podložky, napríklad čistiace podložky na chodidlá s integrovanou pemzou, podložky do postele pre zachovanie hygieny u seniorov či špeciálne podložky do postele pre deti už od novorodencov po bábätká.

Ako hygienické pomôcky máme hypoalergénne podpazušné vložky, súpravy na umývanie a čistenie či hubky  to aj v zábavnom prevedení pre deti, rôzne kefky a špongie na telo ako aj unikátne pomôcky na močenie v stoji pre ženy. Máme aj súpravy nádob, fľaštičiek, kúpeľňových doplnkov, škrabiek na nohy aj súprav na pedikúru a manikúru.

V rámci príslušenstva ponúkame rôzne hygienické doplnky pre použitie v celej domácnosti, napríklad bambusové špáradlá, napichovadlá, dávkovače a organizéry.


Najpredávanejšie

 1. 1.
  Masážny balzam ZLATÝ DRAK z výťažkov liečivých rastlín. Na reumatické bolesti, bolesti chrbta, uvoľnenie horných dýchacích ciest, svalov...

Items 1-12 z 102

Strana
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam
 1. TFY LP2418 Pomôcka na močenie v stoji pre ženy, 13x10 cm, ružová
  -33%
  TFY LP2418 Pomôcka na močenie v stoji pre ženy, 13x10 cm, ružová
  Bežná cena 4,90 € Špeciálna cena 3,30 € 2,75 €
 2. LumaSmile NJ07004 Bielaca kúra na zuby
  -95%
  LumaSmile NJ07004 Bielaca kúra na zuby
  Bežná cena 19,90 € Špeciálna cena 0,99 € 0,82 €
 3. Bio-Vital Konský krém chladivý, 500 ml
  -21%
  Bio-Vital Konský krém chladivý, 500 ml
  Bežná cena 5,90 € Špeciálna cena 4,69 € 3,91 €
 4. Bio-Vital 020 Konský krém hrejivý, 500ml
  -21%
  Bio-Vital 020 Konský krém hrejivý, 500ml
  Bežná cena 5,90 € Špeciálna cena 4,69 € 3,91 €
 5. Fit&Aktiv Q10 Krém na tvár s Koenzymom Q10, 125ml
  -21%
  Fit&Aktiv Q10 Krém na tvár s Koenzymom Q10, 125ml
  Bežná cena 4,77 € Špeciálna cena 3,77 € 3,14 €
 6. Fit&Aktiv Q10 Krém na tvár s Koenzymom Q10, 250ml
  -21%
  Fit&Aktiv Q10 Krém na tvár s Koenzymom Q10, 250ml
  Bežná cena 7,99 € Špeciálna cena 6,29 € 5,24 €
 7. Fit&Aktiv Krém so soľou z mŕtveho mora, 250 ml
  -11%
  Fit&Aktiv Krém so soľou z mŕtveho mora, 250 ml
  Bežná cena 6,20 € Špeciálna cena 5,49 € 4,57 €
 8. Spin Spa SS111516 Elektrická sprchová kefa s 5-mi funkciami, bielo-modrá
  -40%
  Spin Spa SS111516 Elektrická sprchová kefa s 5-mi funkciami, bielo-modrá
  Bežná cena 24,99 € Špeciálna cena 14,99 € 12,49 €
 9. Jenifer Secret podpazušné vložky hypoalergénne samolepiace jednorázove, 12 ks
  -78%
 10. Dr.Foster Kur-A-San Bylinkový masážny gél, 250ml
  -34%
  Dr.Foster Kur-A-San Bylinkový masážny gél, 250ml
  Bežná cena 9,99 € Špeciálna cena 6,55 € 5,46 €
 11. Alpenkrauter 32312 Bylinný masážny krém, alpská masť 200ml
  -20%
  Alpenkrauter 32312 Bylinný masážny krém, alpská masť 200ml
  Bežná cena 7,90 € Špeciálna cena 6,29 € 5,24 €

Items 1-12 z 102

Strana
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam