Príslušenstvo ku krbu

Príslušenstvo ku krbu

Krbové príslušenstvoKrbové príslušenstvo

Máte doma krb, kachle alebo krbovú vložku? Máme pre vás príslušenstvo ku krbom v celej šírke, či už ide o náradie, prieduchy, vysávače, mriežky, izolačné dosky, stojany a vozíky na drevo, sklo, ventilátory alebo zapaľovače. Všetko vo veľkom výbere typov a prevedení, no vždy s dôrazom na optimálny pomer ceny a kvality. Ak hľadáte všetko praktické krbové príslušenstvo na jednom mieste, nech sa páči, pozrite si celú našu ponuku.

Zapaľovače aj náradie, zakúriť si nebolo nikdy ľahšie

Zapáliť si v krbe, kachliach alebo kozube môžete s našimi zapaľovačmi doslova za pár sekúnd. V ponuke máme klasické plynové zapaľovače, ale aj plazmové, ktoré sú nabíjateľné cez USB konektor. Využiť ich môžete aj v kuchyni ku sporákom, majú totiž univerzálne použitie a niektoré modely majú ohýbateľné rameno v spektre 360 °.

Kým plynové zapaľovače majú výhodu v možnosti opätovného naplnenia a nastavenia sily plameňa, plazmové sú bez zápachu a sú veľmi dobre odolné voči snehu, vetru aj dažďu, čo sa bude hodiť pri použití vonku. Samozrejmosťou je detská poistka.

Pre manipuláciu s polienkami, drevom, briketami a všeobecne vo vnútri krbu máme kompletné krbové náradie v rôznych štýloch, či už rustikálne alebo moderné.

Krbové náradieKrbové náradie

Kúpiť si môžete jednotlivé druhy náradia, napríklad lopatky, metličky, kliešte alebo kutáče, no aj kompletný set a to so stojanom či držiakom. Náradie je z nehrdzavejúcej ocele, takže sa môžete spoľahnúť na jeho výdrž aj vysokú úžitkovú hodnotu. Bez problémov sa čistí a udržiava, samozrejmosťou je výhodná cena a veľký výber dizajnov.

Nezabudnite ani na čistotu, naše vysávače vám pomôžu!

Udržiavať čistotu v krbe, krbovej vložke, piecke či kachliach vám pomôže nielen ručné náradie, napríklad kefy a zmetáky, ale aj vysávače na popol. U nás máme kvalitné elektrické modely, ktoré sú určené pre suché vysávanie a udržiavanie čistoty.

Na výber máme viacero modelov vysávačov na popol

 • Štandardom sú vysávače s objemom nádoby na popol 10 litrov, ak však chcete ušetriť čas s ich príliš častým vyprázdňovaním, máme aj 20 litrové typy.
 • Všetky vysávače majú dvojitý systém filtrácie a to HEPA filter a materiálový filter, takže sú vhodné aj pre alergikov a minimalizujú prach v okolí.
 • Väčšina disponuje výkonným motorom s minimálnym výkonom 1.200 W, takže sa nemusíte báť, že by po vysávaní zostali v krbe nejaké nečistoty.
 • Trubice sú kovové s hliníkovým hrotom, vysávanie je pohodlné aj vďaka sklopnej rukoväti pre jednoduchší prenos a to tak z krbu, ako aj z grilu.
Vysávače na popolVysávače na popol

Súčasťou našej ponuky je aj príslušenstvo ku krbový vysávačom. Či už ide o samostatné trubice, sáčky, hadice, koncovky alebo filtre, ktoré sú pre životnosť a účinnosť krbového vysávača najdôležitejšie. V našej ponuke nájdete tak štandardné HEPA filter do vysávača na popol, ako aj špeciálne ohňovzdorné filtre pre ešte dlhšiu výdrž.

Dôležité je aj príslušenstvo pre spracovanie a skladovanie dreva

Okrem príslušenstva k samotným krbom, kachliam, kozubom a pieckam máme veľký výber sortimentu vhodného pre spracovanie, rezanie a skladovanie polienok.

Aby bolo spracovanie dreva ľahšie, ponúkame vám:

Stojany na rezanieStojany na rezanie

Stojany na rezanie: Aby ste si mohli v krbe či piecke zapáliť, potrebujete k tomu palivové drevo vo vhodnej veľkosti, hrúbke a dĺžke. S jeho pílením alebo nasekaním vám pomôžu naše stojany určené na rezanie polienok. Sú vyrobené z kovu, majú praktický a účelný dizajn, stabilnú základňu a poskytujú potrebný komfort pre každú hrúbku dreva.

Vozíky a taškyVozíky a tašky

Vozíky a tašky: Keď už máte drevo napílené alebo nasekané na menšie kúsky vhodné do krbu či kachlí, pomôžeme vám ho preniesť zo záhrady priamo k vám do obývačky a tam, kde máte krb či kachle. Slúžia k tomu buď praktické vozíky alebo tašky na krbové drevo. Majú otvorený dizajn, sú vyrobené z odolného materiálu a ľahko sa skladujú.

Stojany a koše na drevoStojany a koše na drevo

Stojany a koše na drevo: Pre pohodlné, praktické a skladné uskladnenie dreva priamo pri kozube, krbe, kachliach či piecke veľmi dobre poslúžia naše stojany a koše. Niektoré sú menšie a majú vzdušný dizajn, napríklad ak máte retro zariadenie domácnosti. Iné sú naopak uzavreté, kompaktné a s väčšie, aby sa do nich zmestilo viac dreva.

Zábrany aj iné krbové príslušenstvo, ktoré sa bude hodiť

Izolačné dosky, sklá pred krb alebo krbovú vložku, priehľadné zábrany z nehrdzavejúcej ocele s individuálnym zostavením a ešte oveľa viac u nás nájdete ako doplnkové príslušenstvo ku krbom, kachliam, pieckam, krbovým vložkám alebo kozubom.

Krbová zábranaKrbová zábrana

Vybrať si môžete aj prieduchy alebo mriežky, ktoré budú plniť tak estetickú funkciu, ako aj tú praktickú. To všetko v širokej palete materiálových prevedení a rôznych dizajnoch, takže je jedno, či máte krb v mestskom a modernom apartmáne, v tradičnom rodinnom dome na vidieku alebo na chate v horách niekde uprostred nedotknutej prírody.

Nezabudli sme samozrejme ani na krbové ventilátory, ktoré pomôžu k efektívnej distribúcii tepla v miestnosti a tak znásobia výhrevný účinok krbu a kachlí.

V ponuke máme menšie aj väčšie ventilátory s rôznym dizajnom, takže si vyberiete model, ktorý sa bude hodiť podľa účelu a veľkosti miestnosti a zároveň zapadne svojím vzhľadom ku krbu alebo kachliam. Nech sa páči, preskúmajte našu ponuku, určite v nej nájdete niečo, čo sa vám bude hodiť a zlepší komfort používania vášho krbu či kachlí.

10 položky

na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam
 1. Kaminer No.8783 Krbové náradie so stojanom 5 ks, čierna
  -24%
  Kaminer No.8783 Krbové náradie so stojanom 5 ks, čierna
  Bežná cena 54,90 € Špeciálna cena 41,99 € 34,99 €
 2. Kaminer No.4165 Krbové náradie so stojanom 5 ks, čierna
  -21%
  Kaminer No.4165 Krbové náradie so stojanom 5 ks, čierna
  Bežná cena 54,90 € Špeciálna cena 43,19 € 35,99 €
 3. Kaminer 8791 Taška na drevo 98 x 45 cm, čierna
  -44%
  Kaminer 8791 Taška na drevo 98 x 45 cm, čierna
  Bežná cena 8,90 € Špeciálna cena 4,99 € 4,16 €
 4. Kaminer ODK008 6317 Elektrický vysávač na popol 10 l
  -20%
  Kaminer ODK008 6317 Elektrický vysávač na popol 10 l
  Bežná cena 59,99 € Špeciálna cena 47,99 € 39,99 €
 5. Elektrický vysávač na popol 20 l - Kaminer ODK-005
  -47%
  Elektrický vysávač na popol 20 l - Kaminer ODK-005
  Bežná cena 89,90 € Špeciálna cena 47,49 € 39,57 €
 6. Kaminer 10372 HEPA filter do vysávača typu 9071
  -27%
  Kaminer 10372 HEPA filter do vysávača typu 9071
  Bežná cena 12,99 € Špeciálna cena 9,49 € 7,91 €
 7. Kaminer 11085 Ohňovzdorný HEPA filter do vysávača typu ODK013 10927 20 L
  -46%
  Kaminer 11085 Ohňovzdorný HEPA filter do vysávača typu ODK013 10927 20 L
  Bežná cena 10,49 € Špeciálna cena 5,62 € 4,68 €
 8. Kaminer 18519 Flexibilný plazmový zapaľovač 26 cm
  -35%
  Kaminer 18519 Flexibilný plazmový zapaľovač 26 cm
  Bežná cena 9,99 € Špeciálna cena 6,50 € 5,42 €

10 položky

na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam