Vychytávky do domácnosti

Vychytávky do domácnosti

VychytávkyVychytávky

V tejto kategórii nájdete rôzne druhy vylepšení, praktických pomocníkov, náradia, nástrojov, príslušenstva aj doplnkov, ktoré sa vám budú hodiť v rôznych situáciách v živote. Či už ide o vychytávky alebo darčeky do kuchyne, záhrady, bytu, celej domácnosti, doplnky pre mužov alebo rôzne párty vychytávky, máme veľa zaujímavých produktov. Pozrite si našu ponuku a uľahčite si prácu a voľný čas s našimi trendy a praktickými pomocníkmi!

Máme vychytávky do bytu, kuchyne aj do záhrady

Chcete si uľahčiť upratovanie domácnosti? Alebo hľadáte praktických pomocníkov do kuchyne? Potrebujete pomôcť v záhrade? Máme vychytávky do celého bytu!

Máme sortiment pre čistenie, vysávanie aj umývanie kobercov, nábytku, záclon, závesov či tvrdých podláh, praktické vychytávky a pomocníkov pre efektívnejšiu prácu v domácnosti aj špeciálne doplnky na rýchlejšie čistenie odevov. Rovnako tak vám naše vychytávky pomôžu v kuchyni, napríklad pri krájaní alebo organizácii potravín či nožov.

Veľký výber máme aj pre záhradu alebo okolie rodinného domu. Chcete ochrániť vonkajšie ventily pred mrazom? Alebo by sa vám zišlo praktické náradie na grilovanie? Čo tak skúsiť zmršťovaciu hadicu alebo špeciálnu sadu čistiacich kief pre vŕtačku?

Nájdete u nás všetko, vrátane praktických lampičiek, držiakov, príveskov na kľúče pre ich rýchlejšie nájdenie, podložiek, ochranných okuliarov, magnetickych držiakov, LED osvetlenia pre nábytok aj do neho, rôznych pások, nastaviteľných stolíkov alebo darčekov. Sortiment pravidelne dopĺňame o najnovšie gadgety a vychytávky.

Teflónové podložkyTeflónové podložky
LED svetlo do skrineLED svetlo do skrine

Praktickí pomocníci do domácnosti, ale aj na párty

Podľa možnosti použitia nájdete v našom sortimente praktických pomocníkov, vychytávky alebo darčekové predmety tak pre domácnosť, ako aj na voľný čas. Môže ísť o párty a oslavy, čítanie kníh, prácu v záhrade alebo trávenie času niekde vonku na terase.

Ponuka je široká, ako príklady z nej vyberáme toto:

 • Čistiace pomôcky, príslušenstvo, vychytávky a doplnky, napríklad na suché aj mokré čistenie podláh, kobercov, nábytku, oblečenia, záclon a závesov.
 • Praktické pomôcky na vešanie obrazov, meranie, lepenie, podložky pod nábytok alebo spotrebiče, šikovné osvetlenie rôznych častí nábytku a izieb.
 • Na oslave a rodinnom stretnutí vo voľnom čase využijete štýlové poháre aj ich držiaky na alkohol aj pre nealko nápoje alebo grilovacie náradie a grily.
 • Pre deti, ale aj na terase alebo párty, máme pripravené bublinové súpravy, ktoré vyčaria úsmev a zabavia, vybrať si môžete rôzne veľkosti.

Sortiment rôznych pomocníkov je pomerne pestrý, vrátane tých, ktoré viete využiť pri práci v kuchyni, dielni alebo v rámci domácnosti všeobecne. Nájdete u nás protišmykové pásky, sady čistiacich kief, držiaky, ochranné okuliare, príručné osvetlenie, uchopovacie pásky, hubice, nastaviteľné podložky, vodováhy alebo aj kuchárske náradie.

Bublinové súpravyBublinové súpravy
Sada čistiacich kiefSada čistiacich kief

Aké máme značky a podľa čoho si ešte viete vyberať?

Naše vychytávky aj rôzne praktické darčeky si môžete zvoliť nielen podľa miesta alebo príležitosti použitia, ale aj podľa ceny, materiálu, funkcie alebo značky.

Máme pestrý výber a svoj produkt si tu nájde každý:

Cena: Jednoduché, praktické, alebo dizajnovo zaujímavé, multifunkčné, značkové či z prémiového materiálu? Áno, všetky tieto vlastnosti a sa odrazia aj na cene, pričom naša ponuka je komplexné a máme tu tak lacné vychytávky či darčeky, ako aj tie prémiové. U nás nájde každý produkt, ktorý potrebuje a za cenu, ktorá je pre neho dostupná.

Materiál a funkcia: Ak chcete, aby vám produkt dlho vydržal, musíte pozerať pri jeho výbere na materiál a jeho spracovanie. U nás nájdete doplnky a vychytávky s využitím odolného plastu, ABS plastu, polyesteru, teflónu, bambusu, ale aj rôznych druhov textílií či kovov. Pozor tiež na použitie, niektoré vychytávky sú multifunkčné.

Značka: Ponúkame komplexný sortiment rôznych značiek. Niektoré sú známymi výrobcami sortimentu pre celú domácnosť, iné sa špecializujú práve na rôzne praktické vychytávky. Nájdete u nás produkty značiek FunPlay, HomePRO, TFY, Find Back, GardenTools, Hang Level, ISO, Kitchen&home, Lint Lizard, Popron, Ruhhy či Sticky Buddy.

Darčeky a vychytávky pre mužov, ženy alebo aj deti?

Okrem konkrétneho účelu si u nás viete vybrať darčeky alebo praktické vychytávky aj podľa toho, pre koho sú vhodné. Máme praktických pomocníkov a doplnky s využitím najmä pre mužov, ale aj pre ženy alebo deti, niektoré sú dokonca multifunkčné.

Ak ide o prvú skupinu, čiže vychytávky a darčeky pre mužov, pre nich sa hodia vreckové nože, rôzne sady pre čistenie nastaviteľné na akumulátorovú vŕtačku, držiaky nápojov, grilovacie sady, prívesky pre rýchle nájdete kľúčov, kuchárske nože, dizajnové hrnčeky aj termopoháre, krbové súpravy a náradie aj pomôcky na vešanie obrazov.

Špeciálne pre deti máme vychytávky a darčeky v podobe bublinových súprav, vankúšov, dekorácií, organizérov na hračky alebo magnetických či kriedových tapiet.

Ak ide o vychytávky a darčeky pre ženy, tie môžu využiť sady na otváranie vína a iných fliaš, nastaviteľné stolíky do postele, čistiace valčeky, šikovné hubice na prach do vysávača, čistiace papuče na podlahu z mikrofibre vlákna, tematické vankúše, kuchynské zástery, magnetické kuchynské spony či ochranné okuliare na krájanie cibule.

Items 1-12 z 35

Strana
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam
 1. HomePRO 16146 LED svetlo do skrine, studené biele
  -0%
  HomePRO 16146 LED svetlo do skrine, studené biele
  Bežná cena 2,20 € Špeciálna cena 2,19 € 1,82 €
 2. Sticky Buddy 239 Čistiaci valček 10x5,8 cm, 2ks
  -54%
  Sticky Buddy 239 Čistiaci valček 10x5,8 cm, 2ks
  Bežná cena 9,99 € Špeciálna cena 4,59 € 3,82 €
 3. FunPlay TUBAN-4675 Kvapalina pre mydlové bubliny 1L
  -20%
  FunPlay TUBAN-4675 Kvapalina pre mydlové bubliny 1L
  Bežná cena 6,60 € Špeciálna cena 5,29 € 4,41 €
 4. FunPlay TUBAN-4669 Bublinová súprava MOTÝĽ, 400ml
  -22%
  FunPlay TUBAN-4669 Bublinová súprava MOTÝĽ, 400ml
  Bežná cena 13,50 € Špeciálna cena 10,59 € 8,82 €
 5. FunPlay TUBAN-4670 Bublinová súprava 400ml
  -21%
  FunPlay TUBAN-4670 Bublinová súprava 400ml
  Bežná cena 12,70 € Špeciálna cena 9,99 € 8,32 €
 6. FunPlay TUBAN-4673 Bublinová súprava 400ml
  -22%
  FunPlay TUBAN-4673 Bublinová súprava 400ml
  Bežná cena 16,60 € Špeciálna cena 12,99 € 10,82 €
 7. FunPlay TUBAN-4674 Bublinová súprava 400ml
  -21%
  FunPlay TUBAN-4674 Bublinová súprava 400ml
  Bežná cena 14,20 € Špeciálna cena 11,19 € 9,32 €
 8. HomePRO 5114 Protišmyková páska 5m x 2,5cm, transparentná
  -29%
  HomePRO 5114 Protišmyková páska 5m x 2,5cm, transparentná
  Bežná cena 5,90 € Špeciálna cena 4,19 € 3,49 €
 9. HomePRO 4115-1 Protišmyková páska 5m x 2,5cm, čierno-žltá
  -29%
  HomePRO 4115-1 Protišmyková páska 5m x 2,5cm, čierno-žltá
  Bežná cena 5,90 € Špeciálna cena 4,19 € 3,49 €
 10. HomePRO 1145-2 Protišmyková páska 5m x 2,5cm, čierna
  -29%
  HomePRO 1145-2 Protišmyková páska 5m x 2,5cm, čierna
  Bežná cena 5,90 € Špeciálna cena 4,19 € 3,49 €

Items 1-12 z 35

Strana
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam