Hračky pre dievčatá

Hračky pre dievčatá

Hračky pre dievčatáHračky pre dievčatá

Vyberte si u nás detské hračky pre dievčatá v každom veku, či už pôjde o 2 ročné alebo aj staršie! Máme kreatívne, tvorivé, interaktívne aj vzdelávacie hračky, rovnako tak aj bábiky, kuchynky, domčeky alebo toaletné stolíky. Nájdete u nás veľký výber dievčenských kostýmov, maňušiek, celé hracie sady, plyšové hračky aj zvieratká alebo figúrky. Poďte si pozrieť celý sortiment a zistite, ktoré sú tie najlepšie a najpredávanejšie.

Máme hračky pre dievčatá od 2 rokov aj od 10 rokov

Spoločenské hry, detské kocky a stavebnice, ale aj kostýmy, zvieratá a figúrky, plyšové hračky, maňušky či predškolské a školské batohy, máme hračky vhodné pre všetky vekové kategórie. Nájdete u nás sortiment pre deti vo veku 1 až 3 roky, ale aj pre staršie, napríklad vo veku 4, 5, 6, 7, 8 a od 9 rokov viac. Stačí si len vybrať podľa seba.

Ak ide o cenovú reláciu, máme tak dizajnovo jednoduché a lacné hračky pre najmenších, ako aj tie drahšie, interaktívne, elektronické či veľké modely a stavebnice.

Na výber je viacero výrobcov, medzi napredávanejšie patria značky FunPlay, SUP GameBox, TFY, Star Belly, Sisi, Kruzzel, ISO, BabySafety, Beauty, Beibe Good, BOWA, Camisole Rack, Delicious, Family House, Happy Girl, Shopping alebo KIK.

Podľa veku si viete u nás vybrať plyšové hračky, vrátane multifunkčných alebo svietiacich, figúrky zvierat alebo celé sety, sady maňušiek na ruku v podobe zvierat alebo známych postáv z rozprávok aj batohy a ruksaky. Tá posledná kategória je vhodná pre dievčatá, ktoré idú do škôlky aj školy, máme veľký výber dizajnov so zvieracími motívmi.

Drevený domček pre bábikyDrevený domček pre bábiky
Narodeninová torta na krájanieNarodeninová torta na krájanie

Nájdete tu bábiky, domčeky, kuchynky aj hracie sady

Obľúbenou kategóriou hračiek pre dievčatá sú bábiky a domčeky k nim. Kúpiť si môžete bábiky podľa rozprávkových aj reálnych motívov, ale aj špeciálne česacie hlavy s doplnkami, vrátane hrebeňa a kefy. K bábikám máme aj rôzne kozmetické kufríky.

Pokiaľ ide o ďalšie kategórie hračiek, populárne sú:

 • Domčeky pre bábiky ako celé sety alebo ako jednotlivé komponenty, napríklad rôzne kuchynky, postele či konkrétne nábytky, vrátane obchodíkov.
 • Detské kuchynky pre dievčatá, kde máte na výber plastové alebo drevené modely, k nim môžete dokúpiť torty, spotrebiče, riady či hotové jedlá.
 • Nábytok pre dievčatá, napríklad ak sa chcete hrať na obchod, ambulanciu, salón krásy, vlasové štúdio či reštauráciu, vrátane kompletného vybavenia.
 • Celé sety nástrojov pre vyššie spomínané kategórie, ale aj tie ostatné, napríklad záhradné náradie či čajové sady pre hru s kamarátkami.

Do pozornosti dávame tiež kompletné hracie sady pre dievčatá. Nejde teda iba o nejaké kusy nábytku, ale o komplexné sety a to vrátane hier pre tých najmenších. Stavebnice, ručné pumpy s balónmi, navliekacie koráliky, špeciálne sety narodeninových tôrt na krájanie, detské kabelky s príslušenstvom či detské sady na pletenie alebo žehlenie.

Hracie sady pre dievčatáHracie sady pre dievčatá
Detské kuchynkyDetské kuchynky
Hry na povolania - obchodíkyHry na povolania - obchodíky

Kostýmy, hry na povolania aj všetko pre malú parádnicu

Dievčatá sa rady hrajú na rozprávkové bytosti, karnevaly, nejaké povolania alebo profesie, prípadne sa radi skrášľujú po vzore mamičiek. Mysleli sme na to!

Pre tieto situácie máme pripravené tieto kategórie:

KostýmyKostýmy

Kostýmy: Dievčenské kostýmy v našej ponuke sú vhodné na karneval aj na bežné hry priamo doma. Vybrať si môžete typické témy, napríklad princezné, morské panny, čarodejnice, jednorožce alebo motýle. Niektoré kostýmy sú jednodielne, iné dvojdielne, viaceré modely obsahujú aj doplnky, napríklad korunky, škrabošky alebo čarovné paličky.

Hry na povolaniaHry na povolania

Hry na povolania: Chce sa vaša dcéra hrať na kozmetický salón, ambulanciu, kuchyňu, fotografku alebo obchod? S našimi hračkami to bude hračka! Máme hračkárske a detské vybavenie pre salón krásy, lekárske vybavenie, všetko potrebné pre varenie a kuchtenie, detské nákupné vozíky aj pokladne či hračkárske fotoaparáty a kamery.

Malá parádnicaMalá parádnica

Malá parádnica: Make-upy, kozmetické kufríky, toaletné stolíky, zrkadlá, detské nechtové štúdiá, navliekacie koráliky, súpravy maľovátok, štetčeky aj sady na pletenie vrkočov. U nás nájdete všetko potrebné pre malú parádnicu a to bez ohľadu na vek. Vyberte si zo širokej ponuky doplnkov, ktoré pomôžu rozžiariť úsmev na jej tvári!

Kreatívne, interaktívne, tvorivé aj vzdelávacie, vyberte si!

Chceli by ste vašu dcérku niečo nové naučiť? Máme vzdelávacie hračky vhodné pre najmenších aj 4 ročné a staršie dievčatá, stačí si len vybrať. Drevené montessori stavebnice a kocky, náučné tablety, detské pokladne, modely slnečnej sústavy, ale aj drevené chodítka, súpravy váh či interaktívne vzdelávacie domčeky, stačí si vybrať!

Nájdete tiež u nás hračkárske mikroskopy, hodiny s vkladaním čísel, hry na triedenie odpadu, modely morských živočíchov alebo dopravných prostriedkov pre vzdelávanie a podporu kreativity. Naše hračky sa držia známeho hesla: vzdelávanie hrou.

To isté platí aj pre interaktívne hry a hračky, ktoré pomáhajú rozvíjať kognitívne funkcie, pamäť, pohybový aparát, koordináciu, sústredenie, reč, zrak aj sluch.

Nájdete u nás interaktívne karaoke mikrofóny, vzdelávacie domčeky z kociek, plyšové hovoriace zvieratá alebo rastliny, detské telefóny, náučné detské tablety alebo interaktíve hry na doktora. Tie zároveň plnia aj vzdelávaciu funkciu! Okrem toho máme rôzne kreatívne a tvorivé hry alebo hračky pre rozvíjanie umeleckého talentu dieťaťa.

Items 1-12 z 214

Strana
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam
 1. DELICIOUS KX9745 Narodeninová torta na krájanie s priemerom 14 cm, 75 dielov
  -42%
  DELICIOUS KX9745 Narodeninová torta na krájanie s priemerom 14 cm, 75 dielov
  Bežná cena 17,90 € Špeciálna cena 10,39 € 8,66 €
 2. TFY 6522 Drevený domček kaviareň pre bábiky
  -26%
  TFY 6522 Drevený domček kaviareň pre bábiky
  Bežná cena 25,90 € Špeciálna cena 19,18 € 15,98 €
 3. TFY 6083 Detská kuchárska zástera s príslušenstvom na varenie, 7ks
  -23%
  TFY 6083 Detská kuchárska zástera s príslušenstvom na varenie, 7ks
  Bežná cena 12,99 € Špeciálna cena 9,99 € 8,32 €
 4. TFY 6521 Drevené kocky v boxe, 200ks
  -19%
  TFY 6521 Drevené kocky v boxe, 200ks
  Bežná cena 45,69 € Špeciálna cena 36,90 € 30,75 €

Items 1-12 z 214

Strana
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam