Kuchynské potreby

Kuchynské potreby

Kuchynské potrebyKuchynské potreby

Chceli by ste variť, piecť a kuchtiť vo vašej kuchyni efektívnejšie a s lepším pocitom? Potom pre vás máme domáce potreby do kuchyne, ktoré vám s tým pomôžu. Či už ide o náradie typu nože, alebo o praktické pomôcky, ako napríklad váhy alebo dózy, náš sortiment vás prekvapí svojou komplexnosťou. Nájdete u nás lacné, ale aj kvalitné a značkové produkty, ktoré zapadnú do vašej kuchyne a pomôžu vám aj s poriadkom alebo jej čistením.

Máme všetko pre varenie aj pečenie potravín

Základom nášho sortiment kuchynských potrieb je všetko potrebné pre varenie a pečenie. Nájdete u nás panvice rôznych veľkostí, hrnce s pokrievkou aj bez nej, špeciálne tlakové hrnce pre čo najrýchlejšie varenie aj riad určený pre použitie na indukcii. Kúpiť si môžete všetky tieto produkty samostatne alebo ako súpravu s výhodnou cenou.

Nezabudli sme ani na rôzne misky, vandlíky, mliekovary, pekáče a zapekacie misy, plechy a formy na pečenie a koláče alebo špeciálne pekáče na pečenie pizze.

Súčasťou sortimentu pre varenie a pečenie sú aj šunkovary, odšťavovacie hrnce, mliekovary, formy na muffiny, vykrajovacie formy aj malé formičky na pečenie. Pokiaľ ide o formy, na výber je veľké množstvo veľkostí a tvarov, vrátane tých na bábovku.

Súčasťou sortimentu pre varenie a pečenie je aj doplnkový program. Chcete pripraviť skvelú domácu šľahačku? Chystáte sa zdobiť tortu, zákusky alebo cukrovinky? Alebo sa chcete vytiahnuť pred návštevou flambovaním? Nič z toho nie je problém, u nás nájdete kompletné príslušenstvo do kuchyne, ktoré je praktické a aj vám spraví radosť!

ODELO OD1431 ChafingODELO OD1431 Chafing
Adaptér na indukciu BB1586Adaptér na indukciu BB1586
Panvica na lievance vajíčka BB1958Panvica na lievance vajíčka BB1958

Kuchynské náradie aj praktické pomôcky do kuchyne

Aká by to bola príprava jedál bez praktických pomôcok alebo náradia? Nebojte sa, aj na túto oblasť sme mysleli a to vrátane servírovania. Nájdete tiež u nás vychytávky do kuchyne, napríklad popkornovače, výrobníky cukrovej vaty či čokoládové fontány.

Pokiaľ ide o pomôcky do kuchyne, určite si vyberiete:

 • Nájdete u nás váhy, odmerky, liehomery aj časovače, tzv. minútky, ktoré vám pomôžu s množstvom alebo správnou dobou pečenia, varenia a prípravy jedla.
 • Máme teplomery, liehomery, mažiare, grilovacie ihly aj pomôcky na naberanie medu, takže vám neunikne nič dôležité a všetko jedlo pripravíte na mieru.
 • Či už potrebujete krájať, sekať, škrabať, porciovať alebo čokoľvek iné, máme kompletný sortiment pomôcok, vrátane tých na krájanie vajíčok.
 • Nezabudli sme ani na formy určené na ľad alebo čokoládu, rovnako tak na praktické chňapky, aby ste vedeli manipulovať s horúcim náradím či plechmi.

Súčasťou ponuky sú aj koreničky, cukorničky, mlynčeky na korenie, nádoby na olej alebo ocot, sitká, čajové potreby a organizéry rôzneho druhu na koreniny. V rámci náradia u nás nájdete rôzne druhy mlynčekov a plničiek klobás, ale aj varechy, strúhadlá, náradie na krájanie, naberačky a náradie na spracovanie zeleniny alebo ovocia.

Špirálový krájač na zemiaky BB1012Špirálový krájač na zemiaky BB1012
Stojan so sklenenými koreničkami BH-7860Stojan so sklenenými koreničkami BH-7860

Značkové, lacné alebo multifunkčné? Môžete mať všetko

Súčasťou nášho sortimentu sú potreby, náradie či pomôcky v naozaj komplexnej ponuke typov a druhov. Nájdete u nás tie lacné, značkové ale aj multifunkčné.

Pri výbere produktu sa môžete orientovať podľa tohto:

Cena: Cena je v mnohých prípadoch to prvé, čo zákazníka zaujíma pri výbere produktu. U nás nájdete široké cenové spektrum, takže na svoje si prídu aj tí, čo hľadajú lacné kuchynské potreby a pomôcky. Na druhú stranu, môžete siahnuť aj po kvalitných produktoch s vyššou cenovkou, kde sa dá ušetriť napríklad pri nákupe celej sady.

Určenie: Niektoré kuchynské potreby sú jednoúčelné, iné naopak disponujú multifunkčným využitím. Ak by ste chceli šetriť miesto v linke pri ich odkladaní, to najlepšie, čo môžete spraviť, je vybrať si práve náradie, doplnky a pomôcky s variabilným využitím. Vynikajúcim príkladom sú strúhače, krájače, hrnce, nože, panvice, plechy alebo formy.

Značka: Ak ide o výber podľa značky, na svoje si príde naozaj každý. Medzi najviac zastúpených výrobcov u nás patria Royal Kitchen, Royalty Line, Perfect Home, Kitchen & Home, HomePRO, HomeDelux, Garcima, Dihome, Brunbeste, Cook Line, Bamboo, Baijin, Affek Design, Golden Bamboo, KMT Style, Tidal či Nature Harmony.

Nezabudnite na poriadok, umývanie aj balenie potravín

Samozrejmosťou v našom sortimente sú aj potreby, ktoré pomôžu udržať vašu kuchyňu v 100 % stave čistoty a poriadku. Ak ide o umývanie, nájdete u nás odkvapkávače aj podložky pod riad, hubky na jeho čistenie a rôzne utierky, sitká či tyčinky na čistenie odpadu. Aby ste sa pri tom nezašpinili, máme v ponuke aj rukavice a ďalšie príslušenstvo.

Nezabudli sme samozrejme ani na všetko potrebné pre poriadok a organizáciu v kuchyni. Zásobníky, stojany, špeciálne závesné tyče a lišty, ale aj odpadkové koše, organizéry na koreniny, chlebníky, obedáre alebo odkladacie dózy nesmú chýbať.

Súčasťou sortimentu sú rovnako tak dózy na balenie alebo prenášanie potravín. Na výber sú súpravy dóz aj jednotlivé dózy, či už pôjde o plastové, kovové, sklenené alebo keramické. Kúpiť si môžete aj špeciálne dózy na vajíčka alebo maslo, ktoré sa budú hodiť aj do chladničky. V nej udržíte potraviny dlhšie čerstvé s krycími sieťkami.

Ak by ste na prenášanie a skladovanie potravín chceli niečo praktickejšie, odporúčame sa pozrieť aj na naše vákuovačky alebo zváračky a vrecká určené k nim.

Odkvapkávač na riad OD1930Odkvapkávač na riad OD1930
Kovové dózyKovové dózy

Najpredávanejšie

 1. 1.
  Tyčinky na čistenie odpadu 12 ks TFY SANI-STICK-Prp12 zabraňujú zápachu, upchatiu. Udržujú čistotu a priechodnosť. Do kuchyne, kúpeľne at?...
 2. 2.
  Tyčinky na čistenie odpadu 12 ks TFY SANI-STICK-Org12 zabraňujú zápachu, upchatiu. Udržujú čistotu a priechodnosť. Do kuchyne, kúpeľne at?...
 3. 3.
  Tyčinky na čistenie odpadu 12 ks TFY SANI-STICK-Lem12 zabraňujú zápachu, upchatiu. Udržujú čistotu a priechodnosť. Do kuchyne, kúpeľne at?...

Items 1-12 z 1227

Strana
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam
 1. SSW 6967 Ručný krájač na jablká s držiakmi, priemer 8cm, biely
  -35%
  SSW 6967 Ručný krájač na jablká s držiakmi, priemer 8cm, biely
  Bežná cena 5,25 € Špeciálna cena 3,39 € 2,82 €
 2. Perfect Home 11448 Kameň na pizzu, kamenná platňa na pizzu 33cm pizza kameň,
  -5%
  Perfect Home 11448 Kameň na pizzu, kamenná platňa na pizzu 33cm pizza kameň,
  Bežná cena 20,99 € Špeciálna cena 19,99 € 16,66 €
 3. ODELO OD1317S Odkvapkávač na riad dvojposchodový CAMELIA 56,5 x 25 x 39,5 cm
  -20%
  ODELO OD1317S Odkvapkávač na riad dvojposchodový CAMELIA 56,5 x 25 x 39,5 cm
  Bežná cena 33,90 € Špeciálna cena 26,99 € 22,49 €
 4. ODELO OD1317W Odkvapkávač na riad dvojposchodový CAMELIA 56,5 x 25 x 39,5 cm
  -20%
  ODELO OD1317W Odkvapkávač na riad dvojposchodový CAMELIA 56,5 x 25 x 39,5 cm
  Bežná cena 33,90 € Špeciálna cena 26,99 € 22,49 €
 5. Affek Design GR.929586 Dóza okrúhla Coca Cola 17 x 8 cm, zelená
  -38%
  Affek Design GR.929586 Dóza okrúhla Coca Cola 17 x 8 cm, zelená
  Bežná cena 3,99 € Špeciálna cena 2,49 € 2,07 €
 6. TFY No.3724 5-dielna sada misiek na skladovanie, sklenené misky s vekom
  -16%
  TFY No.3724 5-dielna sada misiek na skladovanie, sklenené misky s vekom
  Bežná cena 7,99 € Špeciálna cena 6,69 € 5,57 €
 7. Časovač na vajíčka
  -10%
  Časovač na vajíčka
  Bežná cena 1,99 € Špeciálna cena 1,79 € 1,49 €

Items 1-12 z 1227

Strana
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam