Peterhof PH-15465 Mramorová grilovacia panvica 28x28x4 cm

Panvica GRANIT extra odolný nepriľnavý povrch, robustná ergonomická rukoväť, 5 vrstvové brúsene dno, 2 výlevky, panvica je vhodná pre všetky typy sporákov, vrátane indukcie.
Kód: 31412
EAN: 4895170314486

Dostupnosť: odosielame do 2 týždňov

Bežná cena: 33,20 €

Akciová cena 24,79 €

Cena pre Vás:
Popis produktu
Detaily

Panvica Peterhof Imperial granit má unikátny zvrásnený nepriľnavý mramorový povrch, ktorý pôsobí ako prírodný neleštený kameň, vďaka čomu prepečie pokrmy rovnomerne, bez pripaľovania a so zachovaním prirodzenej chute a živín a to len s použitím minimálneho množstva oleja. Zároveň je veľmi odolný voči poškrabaniu a poškodeniu. 

Riady s granitovou - mramorovou povrchovou úpravou, sú šetrné k životnému prostrediu , majú nepriľnavý non-stick povlak, nemenia chuť a vôňu potravín. Táto povrchová úprava je v podstate teflón obohatený o prvky žuly, čím získa vyššiu tvrdosť. Je tvrdší ako obyčajný teflón, ale zároveň si zachováva jeho výhody, neprihára a dobre distribuuje teplo. Spája výhody liatiny a teflónových nádob, zároveň má jeho výhody, je oveľa odolnejší voči poškriabaniu, dokonca až 4x odolnejší ako keramický povrch.  Vzhľadom k procesu výroby vypaľovaním, je ich vonkajší plášť silnejší a odolnejší ako bežné nátery. Ergonomická rukoväť potiahnutá silikónom je jemná na dotyk  a pri správnom používaní  zostane vždy chladná.
Odolná a ľahká hliníková konštrukcia poskytuje vynikajúcu rozloženie tepla. Vyrobené sú z liatej hliníkovej zliatiny, s vynikajúcimi  akutermickými vlastnosťami.
Presne priliehajúce feromagnetické dno je vhodné pre všetky typy sporákov: plynové, elektrické, keramické, halogénové a indukčné.

Kľúčové vlastnosti:

  • renomovaný svetový výrobca Peterhof
  • špeciálny rebrovaný povrch ideálny pre grilovanie
  • granitový - mramorový nepriľnavý povrch
  • silné päťvrstvové dno Induction pre perfektný rozvod tepla
  • možnosť použitia kovového kuchynského náčinia
  • Pre všetky typy sporákov aj indukčný
  • zdravé varenie a varenie šetrné k životnému prostrediu
  • ergonomické rukoväte pre maximálne pohodlie
  • možnosť vloženia do rúry (do 175 ° C)

Parametre a špecifikácia:

 Priemer: 28 cm

Rozmery: 28 x 28 x 4 cm

Povrch: Granit, Mramor

Typ: Grilovacia

Ohrev: Plyn, Sklokeramika, Indukcia, Elektrické platne, Halogén 

Farba: Čierna

Výrobca: Peterhof

Model: Imperial PH-15465

Materiál: Hliník, Silikón

Hmotnosť: 1,55 kg

Čistenie a starostlivosť:

Pred prvým varením umyte riady v horúcej vode so saponátom a dôkladne opláchnite. Zostatky nečistôt môžete odstrániť hubkou alebo umelým kartáčom. Nepoužívajte na povrchu žiadne drsné prípravky (piesky, apod.). Môže dôjsť k zmene farby používaním pri vysokých teplotách alebo vytvorenie škvŕn (v závislosti od druhu sporáku), ktoré neovplyvňujú funkčnosť a zdravotnú nezávadnosť riadu, nie sú chybou a nemôžu byť dôvodom reklamácie. Nikdy nenechajte riady prehriať, nepoužívajte dlhodobo naprázdno, aby nedošlo k poškodeniu.

Ďalšie informácie
Ďalšie informácie
Farba čierna
Materiál Hliník, Silikón
Krajina pôvodu Čína
Recenzie
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete: Peterhof PH-15465 Mramorová grilovacia panvica 28x28x4 cm
Štítky produktu
Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').