-33%

HomeDelux HD12024 Titánová panvica s pokrievkou 20 cm

Titánový nepriľnavý povrch, veľkosť 20 cm, sklená pokrievka, hĺbka panvica 5 cm, prvotriedna kvalita, vysoká odolnosť, teplu odolné rukoväte, viacvrstvové akutermické dno rovnomerne rozvádza teplo a šetrí energiu, elegantný dizajn, zdravé varenie, odolný povrch, jednoduché čistenie. Vhodné do umývačky riadu a na všetky typy sporákov vrátane indukcie.
Kód: 31652
EAN: 05901531105767

Dostupnosť: odosielame do 10 dní

Bežná cena: 32,90 €

Akciová cena 21,90 €

Cena pre Vás:
Popis produktu
Detaily

Panvica na smaženie HomeDelux HD12024 Titanium so sklenou pokrievkou o priemere 20 cm. Tento titánový riad vďaka špeciálnym vlastnostiam umožňuje zdravé varenie a pečenie bez pripaľovania. Špeciálna povrchová úprava tohto riadu umožňuje varenie bez tukov alebo s minimálnym množstvom tuku. Materiály použité na výrobu neobsahujú žiadne škodlivé látky a vy sa nemusíte báť, že by sa dostalo niečo do potravín. Titánová antiadhézna vrstva dlhodobo bráni prichytávaniu pokrmov na povrchu. Čistenie je veľmi jednoduché, stačí zotrieť, opláchnuť. Nie sú potrebné žiadne chemické čistiace prostriedky. Viacvrstvové akutermické liate dno dokonalo rozvádza rovnomerne teplo, šetrí energiu a skracuje čas prípravy. Tepelne odizolované determálne držadlá zaručujú bezpečnú obsluhu.  Sklenené veko je z kvalitného tvrdeného skla s otvorom pre unikanie nadbytočnej pary.  Presne priliehajúce viacvrstvové akutermické dno je vhodné pre všetky typy sporákov: plynové, elektrické, keramické, halogénové a indukčné. Hrnce sú vhodné pre umývanie v umývačke riadu. Riady sú odolné voči teplotným šokom, varenie s nimi je úžasné. Pripravíte na nich všetky vaše recepty, usmažíte palacinky, lievance,  ideálna je aj na grilovanie a na iné dobre jedlo.

Kľúčové vlastnosti: 

  • kvalitný nepriľnavý povrch s prísadou titánu
  • rýchla a zdravá príprava potravín aj bez použitia tukov
  • atraktívny a moderný dizajn, všestranné použitie
  • veľmi rýchly ohrev potravín s dlhou udržiavacou teplotou
  • tvrdená sklená pokrievky má  otvor pre únik nadbytočnej pary
  • akutermické viacvrstvové tepelné dno výborne udržuje teplo, šetrí čas a peniaze
  • vhodná do umývačky riadu
  • vhodná pre všetky typy sporákov: elektrický, indukčný, sklokeramický, plynový a halogénový

Parametre a špecifikácie:

Hmotnosť: 1,4 kg

Rozmery: 20 x 5/10 cm

Povrch:  Titánový

Materiál: kov, sklo

Typ: panvica

Ohrev: Plyn, Sklokeramika, Indukcia, Elektrické platne, Halogén

Vhodné do umývačky riadu: ÁNO

Farba: čierna

Výrobca: HomeDelux

Model: HD12024 Titanium

Návod, čistenie a starostlivosť:

Pred prvým varením umyte riady v horúcej vode so saponátom a dôkladne opláchnite. Zostatky nečistôt môžete odstrániť hubkou alebo umelým kartáčom.

Nepoužívajte na povrchu žiadne drsné prípravky (piesky, apod.). Riad je vhodný do umývačky riadu. Môže dôjsť k zmene farby používaním pri vysokých teplotách alebo vytvorenie škvŕn (v závislosti od druhu sporáku), ktoré neovplyvňujú funkčnosť a zdravotnú nezávadnosť riadu, nie sú chybou a nemôžu byť dôvodom reklamácie. Nikdy nenechajte riady prehriať, nepoužívajte dlhodobo naprázdno, aby nedošlo k poškodeniu.

Ďalšie informácie
Ďalšie informácie
Farba čierna
Materiál kov, textil
Krajina pôvodu Čína
Recenzie
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete: HomeDelux HD12024 Titánová panvica s pokrievkou 20 cm
Štítky produktu
Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').