TFY LPS26 Liatinová panvica štvorcová, 26cm

Liatinová panvica TFY LPS26 Vám umožní pripraviť akýkoľvek pokrm. Od mäsa, cez klobásky, po zdravú zeleninu. Výborná na prípravu steaku. Rozmer je 26x26 cm. Jednoduché čistenie. Je vyrobená z kvalitného materiálu.
Kód: 70285

Dostupnosť: odosielame do 10 dní

Bežná cena: 29,90 €

Akciová cena 24,90 €

Cena pre Vás:
Popis produktu
Detaily

Liatinová panvica TFY LPS26   je vhodná na grilovanie nad ohňom alebo na plynovom šporáku. Pripravíte v nej všetko . Od mäsa, cez klobásky, po zdravú zeleninu. Liatinové panvice patria medzi top medzi šéfkuchármi a na žiadnej nepripravíte lepší steak ako na takejto panvici. S panvicou  manipulujte výhradne s rukavicami na to určenými alebo hrubou handrou, aby ste predišli popáleninám. Rozmer štvorcovej panvice je 26x26cm. Pred prvým použitím sa odporúča panvicu zohriať a dôkladne ju umyť neutrálnym čistiacim prostriedkom. Po ďalších použitiach stačí len umyť týmto prostriedkom a utrieť do sucha.

Kľúčové vlastnosti:

  • Liatinová panvica
  • Vhodná na gril i plynový šporák
  • Vhodná na prípravu steaku
  • Kvalitný materiál

Parametre a špecifikácie:

Typ: liatinová panvica

Model: LPS26

Výrobca:TFY

Materiál: liatina

Druh: panvica

Farba: čierna

Rozmer: 26x26 cm

Tvar: štvorcová

Hmotnosť:  2,3 kg

Krajina pôvodu: Čína

Návod na čistenie a starostlivosť:

Pred prvým použitím panvicu opláchnite čistou horúcou vodou, prípadne neutrálnym čistiacim prípravkom na umývanie kuchynského riadu a dôkladne osušte. Po osušení naneste ľahký povlak oleja/tuku na jej povrch. Pomocou handričky potrierajte jemnou vrstvou oleja/tuku. Uchovávajte na suchom mieste. Riady udržiavajte stále mierne mastné, podporujete tým ich nepriľnavosť a zároveň zabránite prípadnému vzniku korózie.Vždy dbajte na správny postup údržby panvice. Týmto spôsobom zabránite možnému zhrdzaveniu liatiny, pretože liatina je materiál, ktorý vo vlhkom prostredí prirodzene koroduje. Následky spôsobené nesprávnym zaobchádzaním nemôžu byť predmetom reklamácie.

Ďalšie informácie
Ďalšie informácie
Farba čierna
Materiál liatina
Krajina pôvodu Čína
Recenzie
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete: TFY LPS26 Liatinová panvica štvorcová, 26cm
Štítky produktu
Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').