-19%

TFY SE.8703 Indiánsky hrací stan pre deti, TÍPÍ detský stan, šedý

Indiánsky hrací stan pre deti, TÍPÍ detský stan TFY SE.8703 nie len na záhradu ale aj do interiéru. Detský stan TEEPEE, jednoduchá manipulácia s rozložením a zložením. Stan pre deti je vhodný už pre malé detičky od 3 rokov.

Kód: 75394
EAN: 5902802912053

Dostupnosť: Na sklade

Bežná cena: 104,90 €

Akciová cena 84,90 €

Cena pre Vás:
Popis produktu
Detaily

Indiánsky hrací stan pre deti, Típí detský stan TFY SE.8703 nie len na záhradu ale aj do interiéru. Detský stan TEEPEE, jednoduchá manipulácia s rozložením a zložením. Stan pre deti je vhodný už pre malé detičky od 3 rokov. Priestrannosť stanu poskytuje Vášmu dieťatku osobný priestor a svoj detský kútik, ktorý každé dieťa potrebuje. Dieťa sa unesie svojou predstavivosťou a na malú chvíľu sa z nich stanú praví indiáni.

Podložka - vyrobená z bavlny, je naplnená našuchorenou netkanou textíliou 400g, ktorá sa izoluje od studenej podlahy, takže môžeme stan postaviť vonku.
Jednoduchá montáž - stan sa vyznačuje nekomplikovanou a rýchlou montážou; nevyžaduje technické skúsenosti ani dodatočné nástroje; rám sa skladá zo 4 tyčiniek s priemerom 22 mm a dĺžkou 180 cm (8 tyčiniek s dĺžkou 60 cm, dva stĺpy kombinujú na 180 cm). Tyče sú hladké, takže sú bezpečné, nespôsobujú otvory. Stan je vybavený konektormi "Plug and Play", ktoré vám umožnia postaviť stan a vziať ho kamkoľvek budete chcieť - na terase, záhrade, parku alebo rodine. Po montáži zaberá súprava veľmi málo miesta, vďaka čomu skladovanie nie je problém.

3 vankúše - v súprave sú 3 vankúše, naplnené silikónovou guľôčkou, vďaka čomu sú mäkké a pohodlné pre batoľa. Okrem toho má stan okno so žalúziou, ktorú možno zvinúť. Vstup do stanu je možné zvinúť a zviazať, čo uľahčuje dieťaťu dostať sa dovnútra a von z tipi.

Veľkosť - veľkosť domu vám umožňuje byť súčasne niekoľkými deťmi alebo dať do stredu mnohých maskotov, vankúšov alebo iného príslušenstva, ktoré zaisťuje pohodlie a spokojnosť s používaním. Stan v škandinávskom štýle dokonale zapadne do každého interiéru.

Obsah balenia:

1x plátno
4x drevené tyče
3x vankúše

 Kľúčové vlastnosti:

  • Indiánsky hrací stan pre deti, TÍPÍ detský stan
  • Priestranný pre deti
  • Opätovné zloženie do obalu
  • Vhodný do interiéru a exteriéru
  • Rozmery 115 x115 x 180cm

Parametre a špecifikácie:

Typ: Detský stan

Model: SE.8703

Výrobca: TFY

Materiál: bavlna, drevo

Vek: od 9 mesiacov

Certifikáty: CE, EN 71

Materiál: bavlna + drevo

Rozmery (dĺžka / šírka / výška): 115 x115 x 180cm

Hrúbka podložky: cca 2 cm

Hrúbka priemer tyčí: 22 mm

Rrozmery vankúša (dĺžka / šírka): 27 x 27cm

Hmotnosť: 4,4 kg

Rozmery balenia: 90 x 30 x 24 cm

 Farba: šedá

 Krajina pôvodu: Poľsko

 

Ďalšie informácie
Ďalšie informácie
Farba šedá
Materiál drevo
Krajina pôvodu Čína
Recenzie
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete: TFY SE.8703 Indiánsky hrací stan pre deti, TÍPÍ detský stan, šedý
Štítky produktu
Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').