-23%

4D MASSAGER MC-1109 Masážny prístroj 4D s 360° otočnými hlavicami

Masážny prístroj s 360° otočnými hlavicami 4D MASSAGER MC-11090 Mini 4D, 4D Masážny prístroj pre ručnú masáž ubolených partií celého tela. Masážny prístroj na telo je určený hlavne na prekrvenie organizmu, čo má za následok zlepšenie fyzickej kondície. Tento prístroj je ľahko ovládateľný a možno ho používať na všetky problémové partie.
Kód: 75929

Dostupnosť: Na sklade

Bežná cena: 12,90 €

Akciová cena 9,99 €

Cena pre Vás:
Popis produktu
Detaily

Masážny prístroj s 360° otočnými hlavicami 4D.MASSAGER MC-1109 Mini 4D, 4D Masážny prístroj pre ručnú masáž ubolených partií celého tela. Masážny prístroj na telo je určený hlavne na prekrvenie organizmu, čo má za následok zlepšenie fyzickej kondície.

Masážny pristroj na krk a ramena s dvomi rotačnými guľôčkami s 360° otáčaním a ergonomickým tvarom pre stabilné držanie. Ubolený krk či chrbát vedia človeka pekne nahnevať. V nutnom prípade vám pomôže tento praktický masér, ktorý môžete brať všade so sebou. Špeciálne sa dá použiť aj na face-lifting, masáž tváre za účelom redukcie vrások.

Dve ergonomické hlavice dokonale rozvibrujú váš krvný obeh a stuhnuté svalstvo. Každá hlavica má 360° otáčanie pre ešte efektívnejšiu masáž. Tlak na akupunktúrne body má mimoriadne priaznivé účinky na zdravie - nemusíte utrácať peniaze za drahé masáže.

Tento prístroj na masáž je ľahko ovládateľný a možno ho používať na všetky problémové partie - tvár, krk, chrbát, bedrá či stehná. Intenzitu masáže môžete meniť silnejším či slabším tlakom na masírované miesto. Je praktický rozmerom i tvarom - možno ho vziať ľahko aj do kabelky.

Klíčové vlastnosti:

  • Masážny prístroj
  • 360° otočné hlavice
  • Úľava pre celé telo
  • Lepšie prúdenie krvi
  • Priaznivý vplyv na metabolizmus a imunitný systém
  • Vylučovanie toxínov
  • Jednoduché použitie

Parametre a špecifikácie:

Výrobca: 4D.MASSAGER

Model: MC-1109

Určenie: celé telo

Typ: masážne prístroje

Farba: strieborná

Materiál: abs

Rozmery balenia: 18,5 x 12 x 7 cm

Hmotnosť: 0,276 kg

Ďalšie informácie
Ďalšie informácie
Farba Nie
Materiál ABS plast
Krajina pôvodu
Recenzie
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete: 4D MASSAGER MC-1109 Masážny prístroj 4D s 360° otočnými hlavicami
Štítky produktu
Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').