Jenifer M.14219 Vankúš Miracle Bamboo 44 x 36 x 7 cm, šedá

Vankúš Miracle Bamboo Jenifer M.14219 je sedací vankúš, ktorý na rozdiel od iných je prispôsobený tak, aby dožičila maximálne pohodlie a odľahčila tlak na chrbticu, na čo slúži predovšetkým vykrojenie v oblasti kostrče. Vankúš na sedenie pomáha správne držať telo, výplň je špeciálna ortopedická pena, ktorá bezpečne udrží vašu hmotnosť a poťah z bambusového vlákna.
Kód: 75000
EAN: 6541324894134

Dostupnosť: Na sklade

22,79 €
Cena pre Vás:
Popis produktu
Detaily

Vankúš na sedenie, podložka na sedenie Miracle Bamboo  Jenifer M.14219. Na stoličke pri počítači doma či v práci strávime často prevažnú časť dňa aj večera. Správne sedenie a komfort je preto úplne zásadné, aby vás nebolela chrbát a telo netrpelo nekvalitné stoličiek či nesprávnou polohou. Sedací vankúš má ergonomicky vyvýšené bočnej strany a zaoblený dizajn zase zabraňuje nepríjemnému tlaku na stehná - pre maximálny komfort je na rozdiel od iných je prispôsobený tak, aby dožičila maximálne pohodlie a odľahčila tlak na chrbticu, na čo slúži predovšetkým vykrojenie v oblasti kostrče. Veľmi často sa stáva, že priestor na sedenie nie je práve tou najpohodlnejšou záležitosťou, čo má za následok bolesti chrbta a krížov. Táto podložka na sedenie vám v tom pomôže.

Materiál, ktorý sa využíva na výplň podložiek je špeciálna ortopedická pamäťová pena s veľmi hustou štruktúrou. Tá sa veľmi ľahko prispôsobí krivkám vášho tela a tiež vďaka vlastnostiam už spomínanej ortopedickej peny, vankúše na sedenie bezpečne  udržia vašu hmotnosť. Ide o výraznú výhodu, bežné podložky  na sedenie či vankúše sa po čase stlačia a už tak zostanú. 

Anatomický vankúš je určený univerzálne na akúkoľvek kancelársku stoličku, ale aj invalidné vozíky, autosedačky a ďalšie. Navyše je ľahko prenosný.

Kľúčové vlastnosti:

  • podložka na sedenie
  • Pomáha správne držať telo
  • Využiteľná kdekoľvek
  • Odstraňuje bolesti chrbta
  • Vhodná pre alergikov – hypoalergénna
  • Bambusový, prateľný povlak

Parametre a špecifikácie:

Typ: Podložka na sedenie

Model: M.14219

Výrobca: Jenifer

Materiál: pamäťová pena, polyester, viskóza

Farba: šedá

Rozmery: 44 x 36 x 7 cm

Hmotnosť: 0,8kg

Ďalšie informácie
Ďalšie informácie
Farba šedá
Materiál pamäťová pena, polyester, viskóza
Krajina pôvodu
Recenzie
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete: Jenifer M.14219 Vankúš Miracle Bamboo 44 x 36 x 7 cm, šedá
Štítky produktu
Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').